Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Aynı Grupta Olsanız Hiç Anlaşamayacağınız İdol

Ü

Üye silindi 187

soyeon bence özgüvenini kaybetti ne popülerse ne trendse ona yöneliyor sadece yapımcı olarak söylemiyorum giyim tarzı evi bile trend olma çabası içinde bu tip insanları çok sevmiyorum.özellikle evini gösterdiği programı izlerken ben bu kızla asla arkadaş olamazdım dedim yaşam tarzı bana hiç uymuyor.aynı gruptan shuha bana çok pick me girl geliyor itici hareketleri var.
jennie ile kesin kavga eder dururdum çünkü bu kızın dengesizliği ve aldığı yanlış kararlar beni deli ediyor. ıdol gibi bir diziyi unutucağımı sanmıyorum.jennie gibi insanlar arkadaş gruplarımda oldu genelde en çok acıyı onlar çeker çünkü olgun insanların tavsiyelerini dinlemezler.Jennie güçlü görünmeye çalışıyor ama bence çok kırılmış ve içindeki üzgün o küçük kız çocuğunu büyütemiyor.Kıza karşı anne gibi hisssediyorum çok tuhaf.
chaeyoung ve ıtzy yuna ile anlaşamazdım bana pick me girl vibe'ı veriyorlar.
erkeklerde kafamın uyuşmayacakları:yuta,ten,jaehyun,daniel,jhope,jk,gd,t.o.p,zico,mino,jake,jay park