Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Mbtiniz Ne Ve Aynı Olduğu Idoller?

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
Benim mbti ısfp ve Jungkook ile aynı başka isfp idol var mı bilmiyorum ama Jungkook u sevdiğim için onunla aynı mbti ye sahip olduğum için kendimi şanslı hissediyorum

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,483
Benim mbti ısfp ve Jungkook ile aynı başka isfp idol var mı bilmiyorum ama Jungkook u sevdiğim için onunla aynı mbti ye sahip olduğum için kendimi şanslı hissediyorum
Ben bu testi dört kere yaptım galiba. Birincisinde INFJ çıktım. Jisoo ve J-hope ile aynı.

İkincisi ENFJ, Chan ile aynı

Üçüncüsü ESFJ, Felix ile aynı

Dördüncüsü ise senin gibi ISFP, Jk ile aynıymış. Lee Know ile de aynı.

Garip olan şu, biasım Han

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
Ben bu testi dört kere yaptım galiba. Birincisinde INFJ çıktım. Jisoo ve J-hope ile aynı.

İkincisi ENFJ, Chan ile aynı

Üçüncüsü ESFJ, Felix ile aynı

Dördüncüsü ise senin gibi ISFP, Jk ile aynıymış. Lee Know ile de aynı.

Garip olan şu, biasım Han
fonksiyonları bilen bir arkadaşım sayesinde biliyorum ben mbti mi testler yanıltıcı olabiliyor. fonksiyonları öğrenip ona göre bulman lazım mbtini

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,483
Şimdi şöyleki şu malum siteden yapınca Türkçe çözdüğüm zaman ısrarla INFJ,İngilizce çözdüğüm zamanda ısrarla INTJ çıkıyorum dksjsksh
INFJ olan idoller
Eunwoo,Wonwoo,Junho 2PM🙃,Nickhun 2PM,Rei,J-Hope,Taeyeon falanmış
INTJ olanlar da
Hoshi,Woozi,The8,Ryujin imiş
Infj olan kişi sayısı çok az diye biliyorum, nasıl bu kadar çok idol olabiliyor

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
fonksiyon ne alaka ya
test çözmek istiyorsan çöz sakinorvadan öneririm ama mbtinin olayı bu fonksiyonlar, ne demek ne alaka
Şimdi şöyleki şu malum siteden yapınca Türkçe çözdüğüm zaman ısrarla INFJ,İngilizce çözdüğüm zamanda ısrarla INTJ çıkıyorum dksjsksh
INFJ olan idoller
Eunwoo,Wonwoo,Junho 2PM🙃,Nickhun 2PM,Rei,J-Hope,Taeyeon falanmış
INTJ olanlar da
Hoshi,Woozi,The8,Ryujin imiş
iki mbti ye de yakın olabilirsin fonksiyonlara bakıp kendine yakın olanı seç
Infj olan kişi sayısı çok az diye biliyorum, nasıl bu kadar çok idol olabiliyor
ünlü oldukları için ve az bir kesim oldukları için gözümüze çok gözüküyor olabilirler

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,483
test çözmek istiyorsan çöz sakinorvadan öneririm ama mbtinin olayı bu fonksiyonlar, ne demek ne alaka

iki mbti ye de yakın olabilirsin fonksiyonlara bakıp kendine yakın olanı seç

ünlü oldukları için ve az bir kesim oldukları için gözümüze çok gözüküyor olabilirler
Aşko fonksiyonlarla nasıl bulunuyor kişilik tipi 😭 işlem falan mı yapıyoruz

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
Aşko fonksiyonlarla nasıl bulunuyor kişilik tipi 😭 işlem falan mı yapıyoruz
Ahahahahaa tatlım hayır hayır. Mbti fonksiyonlarını araştırıp okuyup ona göre sana uyanlara göre mbti karşılıklarını bulup o şekilde buluyorsun araştırdkca görürsün zaten
hayır mbti'daki fonksiyonların matematikle alakası yok fe-fi, se-si, te-ti ve ne-ni şeklinde ayrılıyorlar youtube'da bethy diye bir kanal var öğrenmek istiyorsan videolarını izleyebilirsin
Sonunda dediğim bilen biri 💓
İnfjler sanatla ilgilenen insanlar oluyor genelde o yüzden olabilir(hepsi değil genel olarak)
@Haney 🍯 seni tanıyorsam eğer enfp,enfj,esfp,esfj dörtlüsünden birisin
Sen nesin acaba seni merak ediyorum

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,483
İnfjler sanatla ilgilenen insanlar oluyor genelde o yüzden olabilir(hepsi değil genel olarak)
@Haney 🍯 seni tanıyorsam eğer enfp,enfj,esfp,esfj dörtlüsünden birisin
Enfj ve esfj çıkmıştım zaten de testi her yaptığımda değişiyor. Kafayı yedim herhalde. Bir içedönük bir dışadönük çıkıyorum

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,163
Enfj ve esfj çıkmıştım zaten de testi her yaptığımda değişiyor. Kafayı yedim herhalde. Bir içedönük bir dışadönük çıkıyorum
Teste guvenme bana güven LDPLFLGV.
Test hatalı zaten ve şöyle bir şeyde var testi yaptığımız zaman son zamanlardaki genel davranışlarimizi düşünmeliyiz yani anlık değil.O yüzden testin hatalı çıkma ihtimali artıyor.Sen kesinlikle disadonuksun.

Sen nesin acaba seni merak ediyorum
Ben kendim baktım ama yine 4 şey arasında kalıyorum Infp infj intp intj

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
Teste guvenme bana güven LDPLFLGV.
Test hatalı zaten ve şöyle bir şeyde var testi yaptığımız zaman son zamanlardaki genel davranışlarimizi düşünmeliyiz yani anlık değil.O yüzden testin hatalı çıkma ihtimali artıyor.Sen kesinlikle disadonuksun.

Ben kendim baktım ama yine 4 şey arasında kalıyorum Infp infj intp intj
Dediğin gibi anlık değil genele bakmak lazım. Bir de o testi çözerken duygularımız da çok etkiliyor. Bu yüzden yanıltıcı olabiliyor. Haney bence de kesinlikle dışa dönük. Sen hangisi olabilirsin çok karar veremiyorum emin de olamıyorum bu yüzden o yüzden busun diyemem
Sen dışa dönüksün Sweet Mimosanın da dediği gibi ama enfj misin esfj misin o kadar da emin değilim bundan ancak şu var bu yazdığın iki tipte dışa dönük

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,483
Dediğin gibi anlık değil genele bakmak lazım. Bir de o testi çözerken duygularımız da çok etkiliyor. Bu yüzden yanıltıcı olabiliyor. Haney bence de kesinlikle dışa dönük. Sen hangisi olabilirsin çok karar veremiyorum emin de olamıyorum bu yüzden o yüzden busun diyemem

Sen dışa dönüksün Sweet Mimosanın da dediği gibi ama enfj misin esfj misin o kadar da emin değilim bundan ancak şu var bu yazdığın iki tipte dışa dönük
Ben şu fonksiyonlara bakayım bir ara, sonra yine yazarım bu başlığa 👍

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
MBTI türünüzdeki ilk harf, enerjinizi nasıl elde ettiğinizi gösterir.
E: Dışadönüklük I: İçe dönüklük

İkinci harf nasıl öğrendiğinizi gösterir.
S: Sezgisel N: Gözlemci

Üçüncü harf, nasıl karar alacağınızı gösterir
T: Düşünmek F: Hissetmek

Dördüncü harf hayatınızı nasıl düzenlediğinizi gösterir
J: Yargılama P: Algılama

Bildiğim kadarıyla Yunki'de intp ancak baktığım site onu yazmamış.. Changbinin ENTJ ya da INTP olmaması beni derinden yaralıyor...
changbin dışa dönük biri gibi sanki o yüzden exxx olduğunu düşünüyorum

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
Ya bazen aşırı ice dönük oluyor o yüzden kestiremiyorum. Aşırı benzedigimiz icin inanırım...
bazı zamanlar içe dönük olduğunu ben de gördüm olabilir ama genel olarak dışa dönük biri gibi ve Changbin ile kişiliğiniz benziyor mu ne güzel Changbini severim