Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Baby Monster'da Dikkatinizi Çeken Üyeler Kimler?

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Ahyeon pharita rora Chiquita ruka
Ben touchdown da yer alan kizlari da bekliyordum malesef yasdan dolayi cikis yapamamislar keske 2019 gibi itzy le ciksalardi yg herkesi harcadigi gibi onlari da harcadi malesef

Ü

Üye silindi 189

nedenini bilmedigim sekilde kimsenin sevmedigi pharita... ses tonu bence inanilmaz guzel. chiquita da yasina gore inanilmaz iyi sahne hakimiyetine sahip. haram da tam bir ana vokal potansiyeli. ahyeon da n word olayindan once dikkatimi cekiyordu ama simdi benim icin sadece hayal kirikligi.

Ü

Üye silindi 189

Ahyeon bir arkadaşı yardımı ile bunun hakkında özürdilemiş ve YG nin bundan haberi yokmuş.Bu özürdan sonra bi ortadan kayboldu.Acaba YG den habersiz davrandığı için mi kayboldu diye bir düşündüm
ayyy bilemedim o ozru de gormedim. zannetmiyorum ama sirketle falan arasinda bi sıkinti olacagini. yg cok takmaz gibi. sm falan olsaydi belki

Konu Sahibi
liikyaliikya

liikyaliikya

Trainee
Tepki
385
nedenini bilmedigim sekilde kimsenin sevmedigi pharita... ses tonu bence inanilmaz guzel. chiquita da yasina gore inanilmaz iyi sahne hakimiyetine sahip. haram da tam bir ana vokal potansiyeli. ahyeon da n word olayindan once dikkatimi cekiyordu ama simdi benim icin sadece hayal kirikligi.
ahyeon bir arkadaşı aracılığıyla "özür dilerim, amacım kimseyi kırmak ya da saygısızlık etmek değildi. bu çok cahilceydi ve yaptığımı savunmuyorum, özür dilemenin yeterli olmadığını bilmiyorum ve daha çok şey öğrenip gelecekte bir daha böyle bir şey yapmayacağım. " özetli uzun bir özür yayınlandığı iddia ediliyor ama kimi stan bunun yalan olduğunu ve ahyeon'un özür dilemediğini de söylüyor.

Ü

Üye silindi 189

ahyeon bir arkadaşı aracılığıyla "özür dilerim, amacım kimseyi kırmak ya da saygısızlık etmek değildi. bu çok cahilceydi ve yaptığımı savunmuyorum, özür dilemenin yeterli olmadığını bilmiyorum ve daha çok şey öğrenip gelecekte bir daha böyle bir şey yapmayacağım. " özetli uzun bir özür yayınlandığı iddia ediliyor ama kimi stan bunun yalan olduğunu ve ahyeon'un özür dilemediğini de söylüyor.
yani ben daha once gormedim bir sey. ortada kanit falan da yok. kizin linc yememesi icin fanlarin uydurdugu bir sey gibi gozukuyor

moxi

Trainee
Tepki
168
rukasa ikilisi cok fena geliyor ya ama ruka daha agir basiyor cok iyi bir havasi var grubu sirf onun icin bekliyorum