Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Babymonster Üyeleri Blackpink Hakkında Konuştu.

Miss Korea

Visual Goddess
VIP Visual Queen
Tepki
1,095
BABYMONSTER'dan Ahyeon, BLACKPINK'ten Jennie'nin onun rol modeli olduğunu ve büyük ilham kaynağı olduğunu ifade etti.
— "Jennie benim idolüm ve bana büyük ilham veren biri. 'Küçük Jennie' lakabı başlı başına bir onur. Ben de kıdemlilerim gibi başarılı olmak ve kendi rengimi bulan bir sanatçı olmak istiyorum."

BABYMONSTER'dan Rora, BLACKPINK'ten aldıkları tavsiyeleri anlatıyor.
— “Kıdemli grubumuz BLACKPINK, hayatta kalma programı sırasında sahnemizi izledi ve bize birçok yorumda bulundu. Bize izleyiciyi düşünmemizi tavsiye ettiler ve aylık değerlendirmelerde bize birçok tavsiyede bulundular."

BABYMONSTER'dan Rami'ye "BLACKPINK'in kardeş grubu" lakabı soruldu.
— "Böyle bir lakabı almak büyük bir onur. Onlar sayesinde bundan önce de büyük ilgi görüyorduk ve bunu bir onur olarak görüyoruz ve bu anlayışla çalışmaya devam edeceğiz."

BABYMONSTER'dan Pharita, BLACKPINK gibi olmayı arzuluyor ve Lisa'nın onlara birçok fırsat verdiğini ve bunun için minnettar olduklarını söylüyor.
— “Büyüklerim BLACKPINK gibi olmak istedim. LISA unnie'nin bana pek çok kapıyı açtığını düşünüyorum. Mutluyum çünkü ailem benimle gurur duyuyor ve beni destekliyor."

BABYMONSTER'dan Chiquita, BLACKPINK'ten Lisa'nın rol modeli olduğunu ifade etti ve seçmelere giderken BLACKPINK'ten ilham aldığını söyledi.
— “Uzun bir süre pratik yaptıktan sonra çıkış yapabildiğim için gurur duyuyorum. Kore'ye gelmeden önce, büyüklerim BLACKPINK'in hayranıydım ve her zaman onlar gibi başarılı olma arzum vardı. Bu yüzden seçmelere katıldım ve buraya kadar geldim. (Tayland doğumlu) Lisa sunbaenim benim rol modelim."

1711968206238.png 1711968532514.png

Cr; Naver

peamiess

Trainee
Tepki
279
kızlara hep blackpink ile ilgili sorular sorulmuş (doğal olarak) ve hepsi uygun cevabı verebilmiş bence özellikle ahyeon’un kendi rengini de bulmak istediğini söylemesi ve rami’nin bunu bilerek çalışmaya devam edeceğini söylemesi hoşuma gitti gerçekten mantıklı verilmiş cevaplar.
kızlar küçük diye basınla konuşurken zorlanabilirler diye düşünmüştüm ama genel olarak gayet güzel konuşmuşlar.
bir de umarım kızlara sürekli bp sorulmuş diye laf eden kişiler olmaz

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
BABYMONSTER'dan Ahyeon, BLACKPINK'ten Jennie'nin onun rol modeli olduğunu ve büyük ilham kaynağı olduğunu ifade etti.
— "Jennie benim idolüm ve bana büyük ilham veren biri. 'Küçük Jennie' lakabı başlı başına bir onur. Ben de kıdemlilerim gibi başarılı olmak ve kendi rengimi bulan bir sanatçı olmak istiyorum."

BABYMONSTER'dan Rora, BLACKPINK'ten aldıkları tavsiyeleri anlatıyor.
— “Kıdemli grubumuz BLACKPINK, hayatta kalma programı sırasında sahnemizi izledi ve bize birçok yorumda bulundu. Bize izleyiciyi düşünmemizi tavsiye ettiler ve aylık değerlendirmelerde bize birçok tavsiyede bulundular."

BABYMONSTER'dan Rami'ye "BLACKPINK'in kardeş grubu" lakabı soruldu.
— "Böyle bir lakabı almak büyük bir onur. Onlar sayesinde bundan önce de büyük ilgi görüyorduk ve bunu bir onur olarak görüyoruz ve bu anlayışla çalışmaya devam edeceğiz."

BABYMONSTER'dan Pharita, BLACKPINK gibi olmayı arzuluyor ve Lisa'nın onlara birçok fırsat verdiğini ve bunun için minnettar olduklarını söylüyor.
— “Büyüklerim BLACKPINK gibi olmak istedim. LISA unnie'nin bana pek çok kapıyı açtığını düşünüyorum. Mutluyum çünkü ailem benimle gurur duyuyor ve beni destekliyor."

BABYMONSTER'dan Chiquita, BLACKPINK'ten Lisa'nın rol modeli olduğunu ifade etti ve seçmelere giderken BLACKPINK'ten ilham aldığını söyledi.
— “Uzun bir süre pratik yaptıktan sonra çıkış yapabildiğim için gurur duyuyorum. Kore'ye gelmeden önce, büyüklerim BLACKPINK'in hayranıydım ve her zaman onlar gibi başarılı olma arzum vardı. Bu yüzden seçmelere katıldım ve buraya kadar geldim. (Tayland doğumlu) Lisa sunbaenim benim rol modelim."

Ekli dosyayı görüntüle 28219 Ekli dosyayı görüntüle 28220

Cr; Naver
Blackpink kendilerinden sonraki jenarsyonlardaki neredeyse tüm kadın idollerin ilham kaynağı. Blackpink'in sektör üstündeki emeği çok fazla ama işte bazıları kör sağırı oynadığı için çoğunluk bunun farkında değil maalesef.

Konu Sahibi
Miss Korea

Miss Korea

Visual Goddess
VIP Visual Queen
Tepki
1,095
Blackpink kendilerinden sonraki jenarsyonlardaki neredeyse tüm kadın idollerin ilham kaynağı. Blackpink'in sektör üstündeki emeği çok fazla ama işte bazıları kör sağırı oynadığı için çoğunluk bunun farkında değil maalesef.
Kıdem arttıkça gruplara karşı saygı da da artış oluyor genellikle, o yüzden bu tip şeyler zamanla gelişiyor

Kızları gerçekten çok seviyorummmm Ahyeon ve Rami akıllıca cevap vermişler.Ama BP2 diye anılmalarını saçma buluyorum.Herkes çok benzetmiş ama ben hiç benzetemedim.Ne zamandan beri BP şarkıları Sheesh gibi oldu ?
Ben teaser'ı gördüğümde mv'den Ktl havası almıştım ama şarkının cidden hiç alakası yok, herkes kendi tarzında parlıyor sektörde ve bencede şarkının Bp şarkıları ile benzerliği yok. Sırf aynı şirketteler diye her gruba aynı yafta vuruluyor. Mesela 2ne1 ve Blackpink'te şarkı açısından birbirleri ile alakası olmayan 2 grup. Gruptaki üye kombinasyonları da, auraları da, şarkıları da genel olarak hiç benzemiyor. Ama sırf aynı şirket çıkışlılar ve swagler diye "kopya" muamelesi görüyorlar. Komik yani