Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Baekhyun × Iu Collab ?

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Baek askerden terhis olunca takip ettiği kisileri takipten cıkardı ve gönderilerini arsive oldu ve uzun zamandır instagram'da kimseyi takip etmedi daha sonra heartsteal grubundaki üyeleri takip etmeye basladı simdi de ıu'yu takibe almıs 🤔 ve instagram'da iu'nun holssi challenge'ına katıldı 🤗 fanlar bir isbirliği gelicek diyor ben de aynısını düsünüyorum cünkü üyelerden önce bile takip etmeye baslaması bu isbirliğine kesin gözüyle bakmama sebep oldu 🤭
siz ne düsünüyosunuz

Tepki
1,364
Baek askerden terhis olunca takip ettiği kisileri takipten cıkardı ve gönderilerini arsive oldu ve uzun zamandır instagram'da kimseyi takip etmedi daha sonra heartsteal grubundaki üyeleri takip etmeye basladı simdi de ıu'yu takibe almıs 🤔 ve instagram'da iu'nun holssi challenge'ına katıldı 🤗 fanlar bir isbirliği gelicek diyor ben de aynısını düsünüyorum cünkü üyelerden önce bile takip etmeye baslaması bu isbirliğine kesin gözüyle bakmama sebep oldu 🤭
siz ne düsünüyosunuz

Uzun zamandır haber paylaşmıyordun. Özlemişim haberlerini ve seni 🥰🥰 Umarım bir işbirliği gelir.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Uzun zamandır haber paylaşmıyordun. Özlemişim haberlerini ve seni 🥰🥰 Umarım bir işbirliği gelir.
yaa ahjummammm ben de seni ve burayı özlemisim 🥹💜 uzun zamandır bir seyler yapasım yoktu valla arada girip cıkıyodum sadece umarım bu sefer birazcık daha aktif olabilirimmm
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hmmm olabilir aslında 🤔 ikisinin ses uyumunu merak ettim şimdi
ai coverlarıyla kendimi besliyorum anca 😭 baya uyumlu bence sesler