Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Ceo Baekhyun & Cbx / Kyungsoo Cb

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Günaydınnnn bugün muhtesem bir gün cünkü Kyungsoo mayıs ayında 3.albümünü cıkarıyo 🥳🥳🥳
ayrıcaaa Baekhyun "I&B100" isimli sirketini kurduğunu acıkladı 😭🥳 sirketin ismindeki I fanları temsil ediyo 100 zaten korecede baek demek cok güzel tatlıs ve anlamlı 😭😭😭 veee asıl bomba haber cbx faaliyetlerini bu sirket altında yürütücek 🥳🥳🥳🥳🥳🥳 arkadaslar asırı mutluyum yıla cok iyi basladık

burda denilene göre baek su an 2 sirketin ceosu biri kasperle ortak actığı koreografi üzerine kurulu olan sirket biri de kendi solo faaliyetlerini yürüteceği I&B100 sirketi 🥳 zaten canlı yayında bundan bahsetismiti

Son düzenleme:
Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Ay inanılmaz mutluyum sonunda bir üye daha kurtuldu pardon xiumin ve cheni de saymaliyiz şirketin adı o kadar güzel ki çok havalı bir vibe veriyor baek ve cbx adına cook mutluyum 🥰🥰do keşke full album cikarsa buna çok ihtiyacım var
darısı diğer üyelerin basına 😭 ay umarım full albüm cıkarıp bir de bol bol promo yapar artık yeter yani 2 albümü de promosuzdu harcanıp gitti hepsi

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
Günaydınnnn bugün muhtesem bir gün cünkü Kyungsoo mayıs ayında 3.albümünü cıkarıyo 🥳🥳🥳
ayrıcaaa Baekhyun "I&B100" isimli sirketini kurduğunu acıkladı 😭🥳 sirketin ismindeki I fanları temsil ediyo 100 zaten korecede baek demek cok güzel tatlıs ve anlamlı 😭😭😭 veee asıl bomba haber cbx faaliyetlerini bu sirket altında yürütücek 🥳🥳🥳🥳🥳🥳 arkadaslar asırı mutluyum yıla cok iyi basladık

burda denilene göre baek su an 2 sirketin ceosu biri kasperle ortak actığı koreografi üzerine kurulu olan sirket biri de kendi solo faaliyetlerini yürüteceği I&B100 sirketi 🥳 zaten canlı yayında bundan bahsetismiti

Çok şükür en azından bir gün exo smden ayrılma cesaretini bulabilirse ellerinde yedek bir şirket olacak.Bu yıl exo için çok dolu geçebilirdi d.o hariç hiçbir üye aktif olmaıd bu konuda kırgınlıklarım var.En azından cbx için bir dünya turu alsak o da yeter.

Tepki
1,362
Ne güzel haberler bunlar🎉🎉. Kyungsoo albümünü inşallah herhangi bir tatile denk getirmez de müzik şovlarında görürüz onu. Bol bol promo ywpar inşallah. CEO Baekhyun çok havalı. Umarım her şey istediği gibi gider. Yakında CBX albümü de görürüz inşallah 🥰

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,357

We won:cool:

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Çok şükür en azından bir gün exo smden ayrılma cesaretini bulabilirse ellerinde yedek bir şirket olacak.Bu yıl exo için çok dolu geçebilirdi d.o hariç hiçbir üye aktif olmaıd bu konuda kırgınlıklarım var.En azından cbx için bir dünya turu alsak o da yeter.
cbx icin cok ümitliyim ama biraz zor olucak gibi
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ne güzel haberler bunlar🎉🎉. Kyungsoo albümünü inşallah herhangi bir tatile denk getirmez de müzik şovlarında görürüz onu. Bol bol promo ywpar inşallah. CEO Baekhyun çok havalı. Umarım her şey istediği gibi gider. Yakında CBX albümü de görürüz inşallah 🥰
kyungsoonun bu sefer bir sürü programa katılmasını istiyorum ya sadece müzik showlarıyla sınırlı kalmasın 🥹

Tepki
1,362
cbx icin cok ümitliyim ama biraz zor olucak gibi
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

kyungsoonun bu sefer bir sürü programa katılmasını istiyorum ya sadece müzik showlarıyla sınırlı kalmasın 🥹
İnşallah bir sürü programa katılır, artı olarak müzik şovlarında da görmeyi çok istiyorum. Sololarını doğru dürüst canlı duyamadık

Tepki
122
D.O nun solosunu görünce aklıma direk promo yapması geldi kesinlikle yapmalı şarkıları idoller ve halk tarafından çok seviliyor çünkü.
BAEK fıstıklı baklavam benim 🥹 şirket ceo su mu olmuş oy oyyy çok mutlu oldum😍
2024 güzel başladı bizim için bakalım ✨

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
beklentiyi en aza indiren tek ben miyim shajdgajsd bi bir araya gelip soz verdikleri encoreu ya da fs challangeı cekemediler. birisi taa ne zaman sirket actı bu zamana kadar tek yaptıgı bubbledan bekleyin yazmak ve dogum gunu partisi(kexol odulu diyelm biz ona) duyurusu. bekleye bekleye agacı gectik artık agac ev olduk. bu saatten sonra benim bu arkadaslardan yuksek beklentilerim yok yaptıklarına bakarım o kadar🥴
Vallahi ya bir araya gelmeleri neden bu kadar zor? Ben de uyuz oldum artık.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
beklentiyi en aza indiren tek ben miyim shajdgajsd bi bir araya gelip soz verdikleri encoreu ya da fs challangeı cekemediler. birisi taa ne zaman sirket actı bu zamana kadar tek yaptıgı bubbledan bekleyin yazmak ve dogum gunu partisi(kexol odulu diyelm biz ona) duyurusu. bekleye bekleye agacı gectik artık agac ev olduk. bu saatten sonra benim bu arkadaslardan yuksek beklentilerim yok yaptıklarına bakarım o kadar🥴
ay bu konuda bisi diyemicem cünkü hepsi her seyi salmıs durumda 😭 ama en azından cbx cbinden umudum var yazın bir seyler gelir bence ksoo da albüm cıkarıyo zaten exo cbi gelir mi hic kestiremiyorum o kadar 2024 raporu yayınlandı ama kacı gerceklesicek acaba

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,357
K exo l odulunde yarildim kusura bakmayin