Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bana Anime Önerir Misiniz?

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,516
Manga okumayı çok seviyorum ama pek anime kültürüm yok.

Bugüne kadar izlediğim animeler bunlar:
- Banana Fish ( en sevdiğim)
- Your Lie in April
- Nana
- Orange
- Koe no Katachi ( en sevdiğim filmlerdendir)
- Grave of the Fireflies (😭)
- Your Name ( pek sevemedim)
- Anohana: The Flower We Saw That Day
- The Tale of the Princess Kaguya (♥️)
- Spirited Away
- Howl's Moving Castle

canım böyle anime izlemek istiyor ama ne izleyeceğime karar veremedim, sevdiklerinizden neler önerirsiniz?

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,250
Fullmethal alchemist, naruto, attack on titan, monster bunlar biraz dram ve aksiyon içerikli diyebilirim bölümleri çok ama su gibi akıyor 👍
Fruits basket, spy x family, saiki, gintama, kimi no todoke bunlar da eğlenceli çerezlik anime önerilerim 😁
Film olarak hayao miyazaki'nin tüm filmlerini öneririm zaten. O çizimleri izlemek yetiyor konusu olmasa da olur 😂

Ü

Üye silindi 128

Fullmethal alchemist, naruto, attack on titan, monster bunlar biraz dram ve aksiyon içerikli diyebilirim bölümleri çok ama su gibi akıyor 👍
Fruits basket, spy x family, saiki, gintama, kimi no todoke bunlar da eğlenceli çerezlik anime önerilerim 😁
Film olarak hayao miyazaki'nin tüm filmlerini öneririm zaten. O çizimleri izlemek yetiyor konusu olmasa da olur 😂
ben de hayao miyazakinin bütün filmleri diyorum artı olarak jujutsu kaiseni ekliyorum ve ölüp bittiğim anime olan attack on titan diyorum kesinlikle izlemelisin yani aşşırı sarıyo bölümler hep en heyecanlı yerinde bitiyo,genel olarak konusu da hoş ve olay örgüsü inanılmaz ondan sonra hiçbir animeyi izleyemedim hepsi çok sıkıcı ve basit geldi

Zzz

Trainee
Tepki
1,250
ben de hayao miyazakinin bütün filmleri diyorum artı olarak jujutsu kaiseni ekliyorum ve ölüp bittiğim anime olan attack on titan diyorum kesinlikle izlemelisin yani aşşırı sarıyo bölümler hep en heyecanlı yerinde bitiyo,genel olarak konusu da hoş ve olay örgüsü inanılmaz ondan sonra hiçbir animeyi izleyemedim hepsi çok sıkıcı ve basit geldi
Ppde gojo olupta nasıl önermem jujutsu kaiseni valla ben yaşlanmışım yakında adımı da unuturum djdjjdjd

Ü

Üye silindi 128

Ppde gojo olupta nasıl önermem jujutsu kaiseni valla ben yaşlanmışım yakında adımı da unuturum djdjjdjd
gojooo inanılmaz tatlı bir karakter ya bayılıyorum kendisine zaten onun bi kaç partını görüp başladım bi şu ppndeki sahne bi de karıncalarla olan gerçi meguminin itadoriye vurduğu sahneleri de izlemiştim btw sukunanın gücü halis mi
aotda spoi vermeden nasıl söylenir bilmiyorum ama kimcisin ben eren,erenim de erenim

revelimderevelim

Fanbase Starter
Tepki
5,491
Jujutsu Kaisen , Dr. stone, Saiki Kusuo, Fuguo Keiji: Balance Unlimited.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

gojooo inanılmaz tatlı bir karakter ya bayılıyorum kendisine zaten onun bi kaç partını görüp başladım bi şu ppndeki sahne bi de karıncalarla olan gerçi meguminin itadoriye vurduğu sahneleri de izlemiştim btw sukunanın gücü halis mi
aotda spoi vermeden nasıl söylenir bilmiyorum ama kimcisin ben eren,erenim de erenim
Gojo depresifin teki

Konu Sahibi
kaorii

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,516
Ayy çok teşekkür ederim, hepisine bakacağım mutlaka 💕

• Beğen
Reactions: Zzz

Zzz

Trainee
Tepki
1,250
Aynen ya yeri geldi mi çok ciddi yeri geldi mi tam bir komedi bayılıyorum 😂 hele o göz bandını çıkardığı sahne 🤤🤤
Sukuna'nın mohito'yu ağlattığı sahne favorim djdjjd
Tabii ki erenciyim bu arada, erenim ve ben bunları hak etmedik 🥲

Ayy çok teşekkür ederim, hepisine bakacağım mutlaka 💕
Rica ederim umarım beğendiklerin olur iyi seyirler şimdiden 🌸🌸

Konu Sahibi
kaorii

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,516
O zaman ilk istikamet attack on titan 🏃‍♀️

Ü

Üye silindi 128

Aynen ya yeri geldi mi çok ciddi yeri geldi mi tam bir komedi bayılıyorum 😂 hele o göz bandını çıkardığı sahne 🤤🤤
Sukuna'nın mohito'yu ağlattığı sahne favorim djdjjd
Tabii ki erenciyim bu arada, erenim ve ben bunları hak etmedik 🥲

Rica ederim umarım beğendiklerin olur iyi seyirler şimdiden 🌸🌸
son iki bölümü izlemedim…bişe oldu izleyemedim sonra da unuttuğum için izlemedim gerçi dediğin yerler daha önceydi tm pardon

O zaman ilk istikamet attack on titan 🏃‍♀️
KESİNLİKLE

Zzz

Trainee
Tepki
1,250

eirene

Rookie Idol
Tepki
410