Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bana Şöyle Bir Ruj Bulanın 40 Yıl Kölesi Olayım

karinaa

Trainee
Tepki
237
Arkadaşlar evet başlık biraz dramatik farkındayım.
AMA YOOK BULAMIYORUM.
belkide benim salaklığım?
Ya böyle hani şu Cherry lips varya tam onu istiyorum. vişne çürüğü rengimsi hafif kızarmış dudaklar. ama hep noluyor biliyor musunuz:
ya ruj pembe alt tonlu çıkıyor ve bildiğin koyu pembemsi duruyor
ya ruj çok mat oluyor ve bu yüzden yapay kuru çok pigmentli bir renk oluyor
ya lip balm oluyor ve kalıcılığı 3 saniye oluyor
ya da mora kaçan bir bordo oluyor ve rockçı serpil oluyorum
say say bitmez yani. istediğim şöyle ne çok mat ne tam lipgloss olan gerçekten kırmızı alt tonlu olup cırtlak olmayan çok güzel bir vişnemsi renk
örnek fotoğraf koymaya çalışacağım kullandığınız bu tarz ruj varsa yazarsanız çok sevinirimm

Ekli dosyalar

• images.jpeg
    images.jpeg
    3.9 KB · Görüntüleme: 15
  • maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    78.9 KB · Görüntüleme: 17
  • romnd-juicy-lasting-tint-cherry-bomb-likit-ruj-g-5075.jpg
    romnd-juicy-lasting-tint-cherry-bomb-likit-ruj-g-5075.jpg
    183.1 KB · Görüntüleme: 13

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Dediğin ne hiç bilmiyorum 😭😭 ama attığın ıslak tarz da ruju hep almak istiyordum ama ne olduğunu nerde satıldığını bilmiyordum.Geçen Insta da karşıma bir hesap çıktı.Orada bulunca başka şeylere gözüm kaymadı.Şu 12 numarayı almaya karar verdim.(sana yardımcı olamayıp sadece kendi konuşmak istediklerimi konuştum özür dilerim 🥹) IMG_0655.jpeg

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Senin için o buldum dediğim hesaba baktım.Şöyle bir 10 numara var ama bazı fotoğraflarda çok cırtlak o yüzden tam emin olamadım.Bir de fiyatı 250+45(kargo) IMG_0692.jpeg

Konu Sahibi
karinaa

karinaa

Trainee
Tepki
237
Dediğin ne hiç bilmiyorum 😭😭 ama attığın ıslak tarz da ruju hep almak istiyordum ama ne olduğunu nerde satıldığını bilmiyordum.Geçen Insta da karşıma bir hesap çıktı.Orada bulunca başka şeylere gözüm kaymadı.Şu 12 numarayı almaya karar verdim.(sana yardımcı olamayıp sadece kendi konuşmak istediklerimi konuştum özür dilerim 🥹) Ekli dosyayı görüntüle 18169
ayyy hayır hayır canım aksine tam bu tarzdı ya. fiyatı nasıl acaba ya da aldıysan memnun musun ?
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

gerçekten bu da istediğime çok yakın sadece fiyatı biraz tuzlu ://

Senin için o buldum dediğim hesaba baktım.Şöyle bir 10 numara var ama bazı fotoğraflarda çok cırtlak o yüzden tam emin olamadım.Bir de fiyatı 250+45(kargo) Ekli dosyayı görüntüle 18170
biliyor musun tam lazım olanı bulmuşsun gerçekten ama bu fiyat ne🥲🥲

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
ayyy hayır hayır canım aksine tam bu tarzdı ya. fiyatı nasıl acaba ya da aldıysan memnun musun ?

gerçekten bu da istediğime çok yakın sadece fiyatı biraz tuzlu ://

biliyor musun tam lazım olanı bulmuşsun gerçekten ama bu fiyat ne🥲🥲
Fiyatlar gerçekten aşırı pahalı ama istediğim bir şey olduğunda kıyıyorum paraya.Bu attığım rujun stoğu yarın yenileniyor.Eğer bana gelene kadar almamış olursan paylaşırım deneyimlerimi 😉

Konu Sahibi
karinaa

karinaa

Trainee
Tepki
237
Askim sifir saka trendyoldan ucuzunu bulamazsin😭 ama katiliyorum gereksiz pahali
doğru vallahi :(( çok teşekkürler bebis öneri için

Fiyatlar gerçekten aşırı pahalı ama istediğim bir şey olduğunda kıyıyorum paraya.Bu attığım rujun stoğu yarın yenileniyor.Eğer bana gelene kadar almamış olursan paylaşırım deneyimlerimi 😉
oo tamamdır o zaman :))

Konu Sahibi
karinaa

karinaa

Trainee
Tepki
237
Okurken bir an kendimi gördüm dmxkşssç ben de aynı şekilde ne mat ruj kullanmayı seviyorum ne de gloss sürmeyi. Pembe alt tonlu rujlardan da nefret ederim ayrıca ve tam dediğin tonlarda ruj arayıp asla bulamıyorum😭 ama mat olmasın gloss gibi de olmasın diyorsan flormar sheer up serisini şiddetle tavsiye ederim. Ben 2 ay önce falan denemek için almıştım çok severek kullanıyorum, asla mat değil gloss gibi de parlamıyor. Çok kremsi bir yapısı var. Ben 03 numarasını kullanıyorum pembe ama cırtlak durmuyor, kahve alt tonlu gibi. Diğer renklerini hiç denemedim ama 16 numarası vişne çürüğü rengindeymiş ona da bakabilirsinn. Yalnız tek kötü yanı fazla kalıcı değil maalesef
dediğine hemen bakıyorummm hem flormar uygun fiyatlı olabilir gibi :) kalıcı olsa daha iyi tabi ama ne kadar kalıcıysa o kadar pahalı oluyor.. ya herkes şu tip rujlardan istiyor anladığım ama koca piyasada bulunmuyor o da garip :D

Konu Sahibi
karinaa

karinaa

Trainee
Tepki
237
Fiyat gayet iyi bu arada bende almayı planlıyorum. En kıytırık ruj 100 tl olmuş ne yapcan ki
ya aslında doğru diyorsun ama böyle tek bir makyaj ürününe cok para vermek canımı acıtıyo aodjwow genelde daha ucuz olsun daha cok cesit mantıgında insanım ama tarif ettigim seyi ucuz da alamam galiba vericez artık..

kimchi

Trainee
Tepki
100
Uygun fiyatlı istiyorsan flormar 002 dudak tinti+ üstüne de essence cranberry lip oil sürebilirsin. ikisi birlikte güzel duruyor. watsons'ta falan ucuzlar alacaksan kesinlikle oradan al. ben nyx de kullanıyorum ama cok abartildigini düşünüyorum kesinlikle hak etmiyor fiyatını.

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,097
ALLAHIM BİRİ ARADIĞIM BAŞLIĞI AÇMIŞ SONUNDA DKSFGJDFKLGJ
Yalvarırım özet geçin bulundu mu o meşhur ruj sonunda baKIN HEYECANDAN ELİM AYAĞIM TİTRİYOR

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Bunları da gördüm ama bu tür markalar yurtdışında satıyor, yurtdışında sipariş edince gümrüğe takılabiliyor.Bi Instagram hesabında satıyorlardı,ne kadar güvenilirdir bilmiyorum ama kullananlar memnundu, hesabın adını unuttum ama
Valla çoktan buldum dediğim yere çöktüm ve bugün aldım.İnşallah dolandırılmamışımdır djdnmdndmdm