Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Başlangıç Yapıyorum Bismillah

Konu Sahibi
Taegucci

Taegucci

Trainee
Tepki
66

eren

Koreli | koreninpesinde
VIP Rapper King
Tepki
78
Herkese kucak dolusu heyoo yeniyim ve burası gibi bir yeri çok aradim ama bulamadım sonra bir arkadasım bana burayı önerdi ve gerçekten güzel bir yerr.Toxic tayfadan uzakta olmak çok güzel.Umarim iyi anlaşırızz
Hoşgeldin bende yeniyim burası güzel bir yer

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
931
Herkese kucak dolusu heyoo yeniyim ve burası gibi bir yeri çok aradim ama bulamadım sonra bir arkadasım bana burayı önerdi ve gerçekten güzel bir yerr.Toxic tayfadan uzakta olmak çok güzel.Umarim iyi anlaşırızz
Hoşgeldinnn❤️ burası kpop kadar üyelerle sohbet içinde uğrayabileceğin bir yer sadece arada ikonik olaylar troller vb. yaşanabiliyor o kadar sksksk

Konu Sahibi
Taegucci

Taegucci

Trainee
Tepki
66
Hoşgeldin bende yeniyim burası güzel bir yer
Hoşbuldum deneyip göreceğiz bakalım çok fazla önerdiler😀
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hoşgeldinnn❤️ burası kpop kadar üyelerle sohbet içinde uğrayabileceğin bir yer sadece arada ikonik olaylar troller vb. yaşanabiliyor o kadar sksksk
Başka uygulamada daha kötülerini gördüğüm için buradakiler fazla etkilemez ya KDNDKNDBD

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
931
Hoşbuldum deneyip göreceğiz bakalım çok fazla önerdiler😀
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Başka uygulamada daha kötülerini gördüğüm için buradakiler fazla etkilemez ya KDNDKNDBD
Burada gerçekten öyle garip şeyler yaşanmıyor herşeyin bir eğlencesi var haaa sıkıldım oppacılık yapcam dersen kendini bir oylama altında idolünü elde etmeye çalışırken bulabilirsin benden söylemesi...kwkwks