Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Basligi Bulamadım

Jesé

Trainee
Tepki
377
Abi şimdi ben baya maç izleyen fanatik biriyim yani normalde evde izlerken gol atınca evi turlar bağırır cagiririm ama şuan yurtta olduğum jcin bunları yapamiyorum ve az sesle sevinip etrafı turlayamadigim için biraz oldugum yerde tepiniyorjm(ama gerçekten sessiz okuyor bunlar hani rahatsız edici şekilde degil) ama gelmis oda arkadaslarim başka birine benden rahatsız olduklarini söylemiş:d Abi niye başkasına beni anlatıyorsun ki gel bana soule rahatsız olduysan. duyduğum an delircektkm birde demişti ben de Galatasarayliyim ama bu kadar şey yapmiyorum abi sen bir tane maç izlemedin hayatında ben ise sürekli takip ediyorum senle ben aynı miyiz ya of neyse sinirimi azaltmak için buraya yazmak istedim böyle yani
(Suanki durumumu gerçekten bir şeye fanatik olanlar anlar diye düşünüyorum)
Ayrıca kendileri sürekli konuşuyorlar ben bire kere rahatsız olduğumu söyledim diye bana yapmadıkları ima kalmadı şimdi böyle yapıyorlar sinirden cildircam

layley

Trainee
Tepki
449
Sevinebilirsin bu çok normal ama yurt gibi çok fazla kişinin yaşadığı bir yerde dikkatli olmalısın. Biri rahatsız olmaz, diğeri olur. Fanatiksen ve sevincini coşkulu yaşıyorsan başka bir yerde rahat rahat izleyebilirsin. Yanlış oldukları taraf bunu direkt sana söylememeleri. Onların yaptığı dedikodu olmuş. Sana söyleselerdi ortak noktayı bulabilirsiniz. Ama dediğim gibi bu tür yerlerde bazı davranışlarımızı kısıtlamalıyız

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
377
Sevinebilirsin bu çok normal ama yurt gibi çok fazla kişinin yaşadığı bir yerde dikkatli olmalısın. Biri rahatsız olmaz, diğeri olur. Fanatiksen ve sevincini coşkulu yaşıyorsan başka bir yerde rahat rahat izleyebilirsin. Yanlış oldukları taraf bunu direkt sana söylememeleri. Onların yaptığı dedikodu olmuş. Sana söyleselerdi ortak noktayı bulabilirsiniz. Ama dediğim gibi bu tür yerlerde bazı davranışlarımızı kısıtlamalıyız
Normalde zaten kimsenin olmadığı yerde yaparım ama maç saat 10daydi yapacagim bir şey yok kendimi ne kadar kisitlayabildiysem o kadar kisitladim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hangi saate olduğu fark etmiyor Vala ben hep dışarda çayımı alıp izlerdim orda istedığim gibi sesimi çıkarabiliyorum
Akşam saatlerinde olunca olmuyor oyle😭

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Maç falan bilmem ama bir kişi benden rahatsızsa en ilk gelip bana söylemeli başkasından önce baktı olmuyor ben aynı şeyi yapmaya devam ediyorum gider başkasına söylersin çok sinir ediyor beni böyle insanlar