Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bazen Eski Beni Özlüyorum

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Her şeyin her zaman pozitif tarafından bakabilen neşe saçan sürekli gülen dışarıda bir aktivitesi olan,başarı için kendi duygularını kontrol eden,duygusal düşünceye yenik kalmayıp yorgunluktan beynim ağrısa bile azimle hırsla çalışan hiç tereddüt etmeyen biriydim, ben bu özelliklere sahipken çok daha küçüktüm ama güçlüydüm ama sonra birden kırılma noktasına girdim ve dengem bozuldu o eski enerjik halim üzüntüden kendini sakin bir hale bıraktı,insanlar olgunlaştığımı düşündü ama hayır... Olayların pozitif durumunu göremez oldum hatta bir ara hiç bir duygu hissedemez oldum sonrada duygularım dengesizleşti,çoğunlukla evdeyim eski ben olsa dışarı da mutlaka bir aktivite bulurdu,hala konuşkan cıvıl cıvıl biriyim ama hem şu anki gibi özgüvenli girişken hem de eski gücümü istiyorum aslına bakarsanız,eski gücümü geri kazanıyorum toparlıyorum ama sahip olunan gücü,kaybettikten sonra,kazanmak çok daha zor... Ama yine de başaracağım, ben istedim mi hep başarılı oldum...

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869

layley

Trainee
Tepki
449
İnan bana genel olarak artık hepimiz böyleyiz. Hiçbir şeyin tadı tuzu kalmadı.

Ayrıca hiçbirimiz eski biz olamayız. Büyüyoruz, üzüldüğümüz ve mutlu olduğumuz olaylar bizi olgunlaştırıyor. Her geçen gün bile, bir önceki günden farklı oluyoruz. Hayatın daha sakin taraflarına geçmek istiyoruz. Belki de sendeki bir sorun değildir. Belki de sen bir süre böyle biri olmak istiyorsundur bunu hiç düşündün mü? Kırılma noktasını geçtikten sonra belki de biraz sakinleşmek istemişsindir.

Benim bile kimseyle görüşmek istemediğim, yalnız başıma kalıp kafa dinlemek istediğim çok zaman oluyor. Sakinleşiyorum, bir şeyler yapasım hiç gelmiyor. Bizler insanız. Her zaman aynı tempoda devam edemeyiz bunu unutma.

Eskisi gibi olamazsan. Ancak şuanki sen ile eski senin karışımı olabilirsin. Bu yüzden kendine biraz zaman ver.

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Bu cümle aslında ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor. Bu cümleyi söylemesi de yapması da zordur. Bu yüzden seni tebrik ediyorum. Çok değerli bir söz bu, lütfen bunu kaybetme.
Sanırım zannettiğimden çok daha güçlüyüm ve asla kaybetmeyeceğim çok teşekkür ederim 💞

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
İnan bana genel olarak artık hepimiz böyleyiz. Hiçbir şeyin tadı tuzu kalmadı.

Ayrıca hiçbirimiz eski biz olamayız. Büyüyoruz, üzüldüğümüz ve mutlu olduğumuz olaylar bizi olgunlaştırıyor. Her geçen gün bile, bir önceki günden farklı oluyoruz. Hayatın daha sakin taraflarına geçmek istiyoruz. Belki de sendeki bir sorun değildir. Belki de sen bir süre böyle biri olmak istiyorsundur bunu hiç düşündün mü? Kırılma noktasını geçtikten sonra belki de biraz sakinleşmek istemişsindir.

Benim bile kimseyle görüşmek istemediğim, yalnız başıma kalıp kafa dinlemek istediğim çok zaman oluyor. Sakinleşiyorum, bir şeyler yapasım hiç gelmiyor. Bizler insanız. Her zaman aynı tempoda devam edemeyiz bunu unutma.

Eskisi gibi olamazsan. Ancak şuanki sen ile eski senin karışımı olabilirsin. Bu yüzden kendine biraz zaman ver.
o kadar güzel ve mantıklı konuşuyorsun ki... Evet zaten eskisi gibi derken iyi pozitif yanlarımdan bahsetmiştim, hem şu anki halimin hem de eski halimin iyi ve güzel yanları var tabi doğal olarak kötü yanları da ama bunlar beni ben yapan şeyler, eski ben ile yeni ben karışımı olabilirim,kendimin çok daha iyi ve istediğim versiyonunu yaratabilirim, dediğin gibi kendime zaman tanıyacağım

karinaa

Trainee
Tepki
237
Okurken bir an kendim sandım. O derece yani. Ama yapacak bir şey yok bence. Sonuçta daha dünki kendimiz olamazken o eski biz asla olamayız.. Ama bu olaya biraz farklı bakmayı öğrendim. Evet eskiden deli hırslı deli motive tuttuğunu koparan çok mücadeleci bir insandım. Ama belki şuan şu zaman diliminde o olmamam gerekiyordur ? Sonuçta büyüdüm olgunlaştım gördüm geçirdim yoruldum. Yani hayatımızın her zaman diliminde biz aynı biz olamayız. Ve belki isteklerimiz de farklı olduğu için içten içe olmak istemiyoruzdur. Neyse yani sonuç olarak şuanki versiyonumuzu evriltmek de bizim elimizde. Daha farklı daha olgun ve daha tecrübeli olarak yaşamak istediğimiz hayat ve olmak istediğimiz insanı bulacağımıza inanıyorum..

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Okurken bir an kendim sandım. O derece yani. Ama yapacak bir şey yok bence. Sonuçta daha dünki kendimiz olamazken o eski biz asla olamayız.. Ama bu olaya biraz farklı bakmayı öğrendim. Evet eskiden deli hırslı deli motive tuttuğunu koparan çok mücadeleci bir insandım. Ama belki şuan şu zaman diliminde o olmamam gerekiyordur ? Sonuçta büyüdüm olgunlaştım gördüm geçirdim yoruldum. Yani hayatımızın her zaman diliminde biz aynı biz olamayız. Ve belki isteklerimiz de farklı olduğu için içten içe olmak istemiyoruzdur. Neyse yani sonuç olarak şuanki versiyonumuzu evriltmek de bizim elimizde. Daha farklı daha olgun ve daha tecrübeli olarak yaşamak istediğimiz hayat ve olmak istediğimiz insanı bulacağımıza inanıyorum..

Çok güzel yazmışsın bitanem benim gibi olan ve beni anlayan birini görmek çok hoştu. Evet her gün gelişiyoruz ve değişiyoruz. Bu yüzden eski biz direkt olamayız hem eski biz olmak o kadar da iyi olmayabilir düşündüğümüz kadar böylesi daha iyidir ama şu var kendimizin çok daha iyi bir versiyonunu yaratabiliriz 💛💗

karinaa

Trainee
Tepki
237
Çok güzel yazmışsın bitanem benim gibi olan ve beni anlayan birini görmek çok hoştu. Evet her gün gelişiyoruz ve değişiyoruz. Bu yüzden eski biz direkt olamayız hem eski biz olmak o kadar da iyi olmayabilir düşündüğümüz kadar böylesi daha iyidir ama şu var kendimizin çok daha iyi bir versiyonunu yaratabiliriz 💛💗
Aynen öyle💕