Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Ben S*Lagim

Jesé

Trainee
Tepki
377
Yurtta sac kurutma yasak ve benim saçım aşırı yaglaniyor bu yüzden saçımı kestirmek istiyordum normalde kuaföre gidecektim ama üşendim mi desem para vermek istmedim mi desem bilemedim işte ber neyse.Bugün anneannem geldi ve bana bir anda sac kestirme isteği geldi gittim makas aldım kestirdim ama o kadar kısa kesmişler ki hani görmeniz lazım eğri kesseler belki düzelir ama aşırı kisa olmuş ve duzelemeyecj bir sey şuan aşırı kötü gözüküyorum normalde anneme ne sorsam olumlu cevap verirdi ama şuan o bile kırın mırın etti.kisaca şuan sinirden ağlamak uzereyim yarın okula bu halde nası gidicem bilmiyorm

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
377
yani şapka tak desem nereye kadar takacaksın bir de takıntılı hocalar olabilir. Eğer insanların düşüncelerini dert ediyorsan kendin çok beğenmiş gibi yap bir şey diyemezler
Bende bir süre en azından biraz alışınca kadar şapka takmayı düşünüyorum ama işte bazı kisilerin ve hocalarin müdahale etmesinden korkuyorum cunku bazıları cidden şaka amacli(?)çok kiriyorlar

aynoluyoo

Trainee
Tepki
181
Geçmiş olsun,aynısının bir farklı versiyonunu ben de yaşamıştım lisede seni anlayabiliyorum şuan 🤧
Eğer saçların yarın okula gidemeyecek kadar kötü ise bence sabahtan kuaföre gidip yamuk kesimi düzelttirebilirsin,işin bitince okuluma geçersin
Şapka takıp daha da özgüvensiz hissedecek duruma sokma bence kendini,zamanla gözlerin alışacaktır