Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Beni Kısıtlayan Arkadaşım Pt.2

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,788
Part 2

Bu şekilde ortaokulu bitirdikten sonra da biz onunla aynı okula ve aynı yurda düştük lisede. Çok da olmasa da yine de sevindim yani hala arkadaştık sonuçta. Ben ilk baş başka bir yurda gitmiştim sonra o arkadaşıma yani tavuğa olan sadakatim buna izin vermedi ve bir süre sonra onunla aynı yurda gitmek istedim. Çok saf ve enayiydim. Elimden ekmeğimi alsalar ses çıkarmazdım. Ben o yurda geldikten sonra arkadaşım " beni boğan arkadaşım?" Kendine harika ötesi kalabalık bir arkadaş grubu yapmıştı. İlk baş çok sevindim aralarına gitmek falan istedim. Fakat zamanla bu insanların buram buram ego kokan bir topluluk olduğunu farkettim. Yurdun içinde cetelesme vardı. Bir çok çete vardı ama en ünlüsü arkadaşımın olduğu ceteydi. Bir süre Tavuğun neden böyle insanlarla takıldığını sorgulayip üzüldüm. İnsanların paralarını toplayıp karın doyuruyordu bu rahatsız tipler. Sonra bu kaldığımız yurda kardeşim de geldi. Çetenin lideri olan o iğrenç şahıs kardeşime bana masaj yap dedi. Kardeşim kabul etmeyince de yatakhaneye adam gönderip senin defterini duzecez dediler? Kardeşime? Kardeşimle birlikte bu manyaklardan uzak durduk ve arkadaşımın da Allah'ın dan bulmasi için dua ettik. Bir süre sonra gerizekalı ben bu şahsı yine affettim? Duygusal olarak çöktüğüm bir dönemde ağlarken bana destek oldu ve sırlarımı açtım ona. Eskisi gibi hissetmeyi çok özlemiştim belki de. Sonra Tavuğun tuvalette annesiyle konuştuğunu, ve benim anlattığım sırlarımı ağzımı taklit ederek annesine anlattığını ve güldüklerini duydum....... Şuan yıllar geçti bu olayın üstünden. Ona asla bunu açmadım. Fakat en iyi arkadas değiliz. Sadece büyük bir arkadaş grubundaki iki farklı insanız. Çok konuşmuyoruz yani

Konu Sahibi
Blabla

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,788
Keşke kıza hak ettiği karşılığı verseydin. Tabi onun yaptığı seviyesizlikleri yapmak zorunda değilsin ama en azından kendi üslubunla ona yıllardır yaptığı bu saçmalıkları ve bunlardan rahatsızlık duyduğunu söyleseydin. Sürekli affettiğin için o kişi hata yaptığını asla bilemeyecek. Her şeyi görmezden gelmek ve içine atmak çözüm değil ben bunu çok yaptım en sonunda patladım şimdi kimse hoşuma gitmeyen bir şeyi yapamıyor. Tepkinizi koymazsanız üstünüze çıkmaya devam ederler dünya böyle maalesef.
Açıkçası uğraşmak istemedim galiba. Fakat başıma o kadar çok şey geldi ki bu konuda, ben suanki ben oldum.

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
O arkadaşını musluğun altına sokup iyice ıslatıp sonra saçını başını yolmak istemem normal mi normalde insanlara çok nazik davranırım,şiddete karşıyım ama ne kadar iğrenç bir insanmış öyle onunla aynı ortamda bile olmak istemezdim sen aşırı iyi niyetli ve duygusal bir insansın sanırım

Konu Sahibi
Blabla

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,788
O arkadaşını musluğun altına sokup iyice ıslatıp sonra saçını başını yolmak istemem normal mi normalde insanlara çok nazik davranırım,şiddete karşıyım ama ne kadar iğrenç bir insanmış öyle onunla aynı ortamda bile olmak istemezdim sen aşırı iyi niyetli ve duygusal bir insansın sanırım
Bana yaşattığı o psikolojik bunalımı görseydin ve bunlara göz yumdugumu.... benim saçımı başımı yolardin kendine gel diye

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Bana yaşattığı o psikolojik bunalımı görseydin ve bunlara göz yumdugumu.... benim saçımı başımı yolardin kendine gel diye
yazdıklarından gayet anlaşılıyor psikolojik bunalım yaşadığın seninle aynı zamanda okul okusaydım ve bunu fark etseydim kesinlikle kendine gel derdim;umarım atlatabilmişsindir bu durumu