Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Benzer Vibe'ı Verdiğiniz Kadın İdoller

Konu Sahibi
liikyaliikya

liikyaliikya

Trainee
Tepki
385
Kesinlikle wonyoung değilim.🤫

Sen zaten Wony'nin kendisi olduğun ve stan gruplarından farklı birisi seçmek istediğim için ikinci seçeneğe gittim. Sorumluluk sahibi birisi olduğunu, hareketlerinin yeri ve zamanını bildiğini düşünüyorum. Chaewon'a benzettim çünkü bazen sevdiğin bir şeyi görünce heyecanlanıp etrafta zıplayarak sevinme potansiyeli taşıdığını düşünüyorum. Bir de sevimli.

_chaechae_1 on Instagram _ 20230819.jpeg

Konu Sahibi
liikyaliikya

liikyaliikya

Trainee
Tepki
385

Pek tanımıyorum. Sevecen, neşeli ama aynı zamanda da soğuk olabileceğini, ortamına göre kimseyi tanımasan da ortamdaki gerginliği kırabilme ihtimalinin olabileceğini düşünüyorum. Kendi çevrendekilerle çok eğleniyorsundur. Jiu herkesle yakın olmayan ama yabancı olduğu ortamlara da uyum sağlayabilen, arkadaş ortamını toplayan, yeri geldiğinde şakalarla katkı sağlayan, eğlenceli ama aynı derecede de ciddi tiplerden. Bazen saflığıyla da güldürme ihtimaline sahip.

#jiu #dreamcatcher.jpeg

Konu Sahibi
liikyaliikya

liikyaliikya

Trainee
Tepki
385
Ben olmazsam olmazmış😜

Senin birkaç yanıtına gördüğüm için bir grup ödevi verilse üstüne düşen görevi yapacak insan profili olduğuna inanıyorum. Elinden geleni yapar, insanlara çok karışmaz, kendi çevrenle ilgilenirsin. Arka kalan vaktinde de keyifli zaman geçirmeye bakarsın gibi. Jisoo gibi olgun, üstüne düşen işleri yapan, yeri geldiğinde güldürüp yeri geldiğinde de insanları dinleyen biri havası aldım.

indir (13).jpeg

Konu Sahibi
liikyaliikya

liikyaliikya

Trainee
Tepki
385

Her şeye bir anda dalmadığını, belli bir mesafeden olan biteni izlediğini, bilmeden söze karışmadığını düşünüyorum. Lafı gediğine oturttuğun anlar oluyordur. Bence konuşmadan önce düşünüyorsun. Gözün tuttuğunda, kendine yakın hissettiğinde samimi davranıyorsundur. Özel hayatın sadece sana özeldir, kimse özel hayatın hakkında bilgi sahibi değildir, bence.

Tzuyu♡♡.jpeg
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Sonuç çok belli gibi ama yine de yazayım dksmsdhk

Stan grupları dışında önermek istediğim için Joy. Bence sen hayata pozitif bakmaya çalışan, arkadaşlarını her an teselli edebilecek, kendi hâlinde, neşeli ve tatlı birisin. Joy da bana benzer imajı veriyor. Kendi kendine, arkadaşlarını güldüren, eğlenceli, çevresiyle de arasını iyi tutan, özel hayatını da işini (öğrencilik de iştir) de beraber yürütebilen güzel, sevimli birisi.

JOY • RED VELVET • SM ENTERTAINMENT.jpeg

Sen sevimlisin, saf bir sevimlisin. Sakar olan o tatlı başrolleri anımsatıyorsun. Senin çevrende üzülme ihtimalim az. Heyecanlandığında çok konuşan, çevrendekileri güldüğünde daha da keyife gelip mutlu olan insan tipine benzetiyorsun. SKZ sevdiğin için ben de onlara en yakın olanlardan birisine benzettim.

102d0d99-c1fa-4943-b062-335da911a7d8.jpeg

Ben senin meşguliyetin olan insanlardan olduğuna inanıyorum. Soyeon diyorum çünkü kendisinin şarkı konusundaki ilerlemesini senin öğrenciliğindeki ilerlemen gibi görüyorum, bir hedef tutturmuş peşinden koşan ve engelleri aşan iki koşucusunuz. Arkadaşlarına karşı hassas, geleceğine özenli birisin.

[🦁📸] Soyeon Instagram Story update _ #GIDLE….jpeg

Son düzenleme:

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Sen sevimlisin, saf bir sevimlisin. Sakar olan o tatlı başrolleri anımsatıyorsun. Senin çevrende üzülme ihtimalim az. Heyecanlandığında çok konuşan, çevrendekileri güldüğünde daha da keyife gelip mutlu olan insan tipine benzetiyorsun. SKZ sevdiğin için ben de onlara en yakın olanlardan birisine benzettim
Ağlıcam çok sağ ol 😭

Konu Sahibi
liikyaliikya

liikyaliikya

Trainee
Tepki
385
Ben sahsen kendiminkini merak ediyorum

SM stan. Eğlenceli, kafa, çalışkan, pek çok şeye yeteneği olan, kendisi için iyi kararlar veren birisi olduğunu düşünerek Kep1er-Youngeun diyorum.

✨.jpeg

Bence eğlenceli, kitap karakterlerine aşık olabilecek, hayal kurmaktan geri durmayan, resim çizmekte fena olmayan, sessiz, çıtı pıtı birisin. Son Naeun gibi kendi kabuğunda hoş zamanlar geçirebilen birisi olduğunu düşünüyorum. Profilin yüzünden resim çizdiğini düşünerek Naeun ile bağdaştırdım.

Naeun Instagram.jpeg

Bazı şeylere dikkat etmeye çalışırken hafiften takıntı yaptığını düşünüyorum. Biraz da birisine bir şey açıklarken kırmamak adına paniğe düştüğünü gözlemledim, Yeji de bazen bir şeyler açıklarken kibar olmaya çalışıyor. Senin noktalamaya olan dikkatin bana Yeji'nin grup üyelerinin dansta hata yapmamasına olan dikkatini hatırlatıyor, pek tanımadığım için bu sebepten ötürü Yeji diyorum.

Yeji _ IG Live.jpeg

İki idolün karışımı olduğunu düşünüyorum. Öncelikle Taylor hayranlığın ve pragmatik bazı eleştirilerin yüzünden Lily'i andırdığına inanıyorum. En ufak şeyde Taylor'a yol bulabilir, günlük hayatta insanlar için önemli olan konulara karşı duyarlı davranır. Bir taraftan da pembe bir prenses oluşun, iltifat alınca erimen bana Miyeon'u hatırlatıyor.

♡.jpeg Miyeon_Minnie pink icon (g)I-dle.jpeg

Gönlüm Jennie demek isterdi ama sanırım sullyoon gibi sessiz sakinim

Suzy demek istiyorum. Kendi hâlinde, kimseyle kötü olmayan ama herkesi de hayatına almayan, kendi çizdiği sınırlar içerisinde iletişim kuran, üstüne düşen görevleri laiki ile yapan, tatlı, sessiz birisi olduğunuza inanıyorum.

Idols Generation_ Photo.jpeg

Son düzenleme:

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,358
SM stan. Eğlenceli, kafa, çalışkan, pek çok şeye yeteneği olan, kendisi için iyi kararlar veren birisi olduğunu düşünerek Kep1er-Youngeun diyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 19354

Bence eğlenceli, kitap karakterlerine aşık olabilecek, hayal kurmaktan geri durmayan, resim çizmekte fena olmayan, sessiz, çıtı pıtı birisin. Son Naeun gibi kendi kabuğunda hoş zamanlar geçirebilen birisi olduğunu düşünüyorum. Profilin yüzünden resim çizdiğini düşünerek Naeun ile bağdaştırdım.

Ekli dosyayı görüntüle 19356

Bazı şeylere dikkat etmeye çalışırken hafiften takıntı yaptığını düşünüyorum. Biraz da birisine bir şey açıklarken kırmamak adına paniğe düştüğünü gözlemledim, Yeji de bazen bir şeyler açıklarken kibar olmaya çalışıyor. Senin noktalamaya olan dikkatin bana Yeji'nin grup üyelerinin dansta hata yapmamasına olan dikkatini hatırlatıyor, pek tanımadığım için bu sebepten ötürü Yeji diyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 19357

İki idolün karışımı olduğunu düşünüyorum. Öncelikle Taylor hayranlığın ve pragmatik bazı eleştirilerin yüzünden Lily'i andırdığına inanıyorum. En ufak şeyde Taylor'a yol bulabilir, günlük hayatta insanlar için önemli olan konulara karşı duyarlı davranır. Bir taraftan da pembe bir prenses oluşun, iltifat alınca erimen bana Miyeon'u hatırlatıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 19359 Ekli dosyayı görüntüle 19360

Suzy demek istiyorum. Kendi hâlinde, kimseyle kötü olmayan ama herkesi de hayatına almayan, kendi çizdiği sınırlar içerisinde iletişim kuran, üstüne düşen görevleri laiki ile yapan, tatlı, sessiz birisi olduğunuza inanıyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 19364
Sen tespit queensin yemin ediyorum girls planet izlerken xiaoting ve youngeun biasdim ve hala youngeunu cok seviyorum onu kendime benzetiyordum oldukca underrated bir idol

Ü

Üye silindi 189

yiaaa inanamiyorum cok tatlisin 😭😭😭 yazdigin her seye asik oldum saka misin 😭😭😭 benzettigin idollere de bayildim ikisine de bayiliyorum 😭😭😭 tesekkur ederim 😭😭😭🩷🩷🩷

Konu Sahibi
liikyaliikya

liikyaliikya

Trainee
Tepki
385
Sen tespit queensin yemin ediyorum girls planet izlerken xiaoting ve youngeun biasdim ve hala youngeunu cok seviyorum onu kendime benzetiyordum oldukca underrated bir idol

Yanıtlarına bakınca "EXO-L, Taeyong" gibi birkaç sihirli kelime görünce dedim ki fandomda değilse de SM kesin ilgisini çekiyordur dedim. Bu arada underrated oluşu fena üzüyordu bi' ara, yine de programda popüler olacağına inandığı performanslar yerine kendini ifade edeceğini düşündüklerini seçmesi bana senin de kendi adına bu şekilde davranabileceğini düşündürdü. Biraz da olsa tutturmak mutlu etti.

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,431

Kendi başıma olmaktan oldukça keyif alan biriyim evet ama resim konusunda o kadar da iyi değilim.
Naeun hakkında çok da bi fikrim yok araştırayım bi 😊