Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Benzersiz Ses Renkleri!!!

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Twitter da gezerken karşıma Exo nun killing voice teki canlı vokalleri için şöyle bir tweet çıktı"These are REAL vocalists like no bulging neck veins, no bending in half, no "unique vocal colour".... this was light work for them" ve unique vocal colour kısmı dikkatimi çekti çünkü o kadar doğruki gerçekten hayranlar kötü vokalli idollerini hep benzersiz ses rengi var diye üstünü kapatıyor sizin aklınıza gelen hangi idoller var benim herkesin aklına gelen o ilk 2 kişi geldi

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,197
Ayyyy evet şu benzersiz ses rengi mevzusu kedbfoeırubfıreoubf offfff yaaaaani. Kimseyi kırmak istemediğim için sözde benzersiz ses rengi olduğu söylenen ama aslında sesini beğenmediğim ünlüleri yazmayacağım, onun yerine ses rengini gerçekten benzersiz bulup beğendiğim kişileri yazacağım, ağzımızın tadı kaçmasın.
BTS-jungkook
EXO-kyungsoo
SISTAR-Hyorin
Bu isimleri cidden beğeniyorum.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ben jihyoyu beğeniyorum aslında ya

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,197
Bende sanırım direkt ses rengini beğendiğim kişiyi atıcam yoksa diğer türlü liste uzayabilir
CL şarkıcı olmak için yaratılmış bu performansta müthişti. 🤟💥
Ayyy evet CL nasıl unuttum yaaaa efsaneydi bu gerçekten. Hatta bu performansı Emre Yücelen inceleyip CL'İ çok beğenmişti sanırım.

Konu Sahibi
Eren yeager

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Bende sanırım direkt ses rengini beğendiğim kişiyi atıcam yoksa diğer türlü liste uzayabilir
CL şarkıcı olmak için yaratılmış bu performansta müthişti. 🤟💥
Bu performansa bende zamanında takıntılıydım özellik minzy burda o kadar iyidi ki ama park bom ana vokal olmasına rağmen beğenmemişti üzgünüm ama o da eşsiz ses denilip kötü vokali olanlardan

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,197
Evet Emre Yücelen az kalsın CL fanı olacaktı umarım olmuştur. 😅😅
Kendisi olmasa bile bu incelemeyle beni 2ne1 dinlemeye başlattı, yani fanı olmasa bile fandoma hizmet etti en azından sdubcfıesdufrı. Lafı açılmışken Emre hoca EXO Chen'i de çok sever ve tekniğini beğenir. Chen de çok eşsiz bir renktir. Hepsini sana cevap olarak yazdım ama bugün çok enerjiğim sevdiklerimi övmeden duramıyorum ısudbflıeufsdgdh

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,197
Bu performansa bende zamanında takıntılıydım özellik minzy burda o kadar iyidi ki ama park bom ana vokal olmasına rağmen beğenmemişti üzgünüm ama o da eşsiz ses denilip kötü vokali olanlardan
Fanlar o sahneye rahatsızken çıktığını yazmıştı inceleme videosunun altına (yıllar önceki videonun yorumlarını hatırlamam şaka gibi cidden daha sınıf arkadaşlarımın adını hatırlamiom) ama emin değilim yine de park bomu ayrıca çok takip edip incelemedim

Bu performansta hastaydı ama ben genel olarak beğenmiyorum
10 sn beklesem bildiğini görecekmişim aslında ekwbfoweubf

Konu Sahibi
Eren yeager

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Fanlar o sahneye rahatsızken çıktığını yazmıştı inceleme videosunun altına (yıllar önceki videonun yorumlarını hatırlamam şaka gibi cidden daha sınıf arkadaşlarımın adını hatırlamiom) ama emin değilim yine de park bomu ayrıca çok takip edip incelemedim

10 sn beklesem bildiğini görecekmişim aslında ekwbfoweubf
Dhevvsjek fjdbejdnd