Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bizim Anlayamadığımız Queencard

Konu Sahibi
Dixon

Dixon

Trainee
Tepki
249
İdle fanları hariç dolaşmıyor mu? Fanlar zaten her şeyi abartmakla birlikte gayet başarı elde eden her şarkının ardından aşırı mükemmel olduğu hit olduğu anlamlı olduğun söyleyenlerin mükemmel söylediği disslerin aşırı iyi yere ulaştığı yazdıkları şeyler arasında. Bunu sadece idle fanları yapmıyor. Başarıyı bile geçtik şarkı içinde azıcık anlamlı cümle geçen ger fan aynı bu şekilde göklere çıkartıyor şarkıları. Hele birde diss şarkısıysa ooo neler neler söyleniyor. Ama 4. Jen geri dönüşlerinde hiçte gidle hariç diss şarkısı bile olsa eleştirilen yorumlar görmedim özellikle bu sitede.
Neden bu kadar gergin ve gruba karşı savunmacı olduğunu anlamayamadim
herkese ayri ayri cevap vermişsin fikrini belirt elbette
ama bu kadar takılma

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Neden bu kadar gergin ve gruba karşı savunmacı olduğunu anlamayamadim
herkese ayri ayri cevap vermişsin fikrini belirt elbette
ama bu kadar takılma
Bu gruba diğer yerde yorum bile yapmadım. Haberlerinde yokumdur ama grubu sürekli sözleri üstünden eleştirmek kpop için ikiyüzlülük. Burada tanıyanlar bilir ikiyüzlülüğe hiç gelemem. Madem bir grup şarkı sözlerinden dolayı eleştirilecek anlamsız şarkı çıkartan her grup bu konuda eleştirilmeli. Benimde yorumlarımda bahsettiğim bu. Her grup enfes anlamlı şarkılar yapıyormuş gibi bu grubun son 3 geri dönüşünde sürekli sürekli şarkı sözü, kullandığı basit ingilizce kalıpların falan konuşulması bana ikiyüzlülük olarak geliyor.

Konu Sahibi
Dixon

Dixon

Trainee
Tepki
249
Bu gruba diğer yerde yorum bile yapmadım. Haberlerinde yokumdur ama grubu sürekli sözleri üstünden eleştirmek kpop için ikiyüzlülük. Burada tanıyanlar bilir ikiyüzlülüğe hiç gelemem. Madem bir grup şarkı sözlerinden dolayı eleştirilecek anlamsız şarkı çıkartan her grup bu konuda eleştirilmeli. Benimde yorumlarımda bahsettiğim bu. Her grup enfes anlamlı şarkılar yapıyormuş gibi bu grubun son 3 geri dönüşünde sürekli sürekli şarkı sözü, kullandığı basit ingilizce kalıpların falan konuşulması bana ikiyüzlülük olarak geliyor.
Anlıyorum üstte belirttiğim gibi hem 1 numara olmasi hem fanlari nedeniyle idle a özel yaptim aslında
tüm gruplari kapsayacak bir gonderi yapmak istiyordum ama tek bir grup için gonderi acmak daha kolay geldigi icin toplu bir gonderiyi daha sonra yaparim diye dusundum