Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Blackpınk Üyesi Lisa, Son Konserlerinden Birinde Yanlışlıkla Orta Parmağını Kaldırınca Tatlı Bir Tepki Verdi

Hinata

Trainee
Tepki
37
1684774273-untitled-1.jpg

BLACKPINK, dünya genelindeki "BORN PINK" turnesiyle hayranlarına etkileyici performanslar sergileyerek büyük bir etki yaratıyor. Grup, dinamik ve bulaşıcı çekicilikleriyle büyük bir popülerlik ve sevgi topluyor.

Son zamanlarda, Lisa konserlerden birinde yanlışlıkla orta parmağını kaldırınca dikkatleri üzerine çekti. "BOOMBAYAH" performansı sırasında, Lisa rap bölümünde karizmasını sergiledi. Bu sırada Lisa yanlışlıkla orta parmağını kaldırınca, çevrimiçi topluluklardan birçok tepki aldı.

Hayranlar ve internet kullanıcıları, Lisa'nın kazara yaptığı harekete olan sevimli tepkisini çok tatlı buldu. Bu hareket, Lisa'nın rap kısmında sergilediği karizmatik karakterini bozdu.

Koreli internet kullanıcıları yorumlarında, "Çok tatlı. Bakın o ifadesine," "Çok şirin deli," "Bu çok komik," "Şaşırdığında ne kadar tatlı olduğu," "Son zamanlarda Lisa'yı çok seviyorum," "Yüz ifadesi 'orta parmak, neden yükseliyorsun?' diyor, haha," "Şaşırdığını görmek çok sevimli," "Elinde ne oluyor diye düşünüyor gibi görünüyor, haha" ve "Bu durumda en çok şaşıran o, çok komik" şeklinde yorumlar yapıldı.

Ü

Üye silindi 128

ayyhhh yazmayim yazmayim dedim ama duramadım bu kızın ülkeye göre değişen tavırları aşırı cringe ve sinir bozucu coachellada her iki kelimesinden biri küfürlüydü ve gayet de özgüvenliydi burda neye utanıyo şaşırıyo orda badass takılıyo buralarda utangaç bir çocuk konuşması bile değişiyo

kelebek

ece 🫧
Lead Dancer
Tepki
7,934
ayyhhh yazmayim yazmayim dedim ama duramadım bu kızın ülkeye göre değişen tavırları aşırı cringe ve sinir bozucu coachellada her iki kelimesinden biri küfürlüydü ve gayet de özgüvenliydi burda neye utanıyo şaşırıyo orda badass takılıyo buralarda utangaç bir çocuk konuşması bile değişiyo
parmak kalp yapayim derken orta parmak cekti yanlislikla cok normal degil mi sasirmasi abartiyosun bazen

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,982
Coachella'daki abartı performansları ve Taeyangla işbirliğinden sonra Lisa'da bir haller bir edalar. Bilemiyorum, doğal gelmiyor. Jennie, Jisoo, Rose üçlüsüne -ki özellikle Jisoo- gözü kapalı güvenirim ama Lisa o güveni vermiyor.

Ü

Üye silindi 25

çok sevimli bence?? ne kadar rahat takılırlarsa takılsınlar kameraya da orta parmak çekmiyo lisa hiçbir zaman dlfkjgşdfkteifkşd ki yanlışlıkla olmuş gayet normal tepkisi. konudan bağımsız kahküllerini ayırınca yüzü ortaya çıkıyo bebek gibi aşkım benm 💗

Ü

Üye silindi 128

parmak kalp yapayim derken orta parmak cekti yanlislikla cok normal degil mi sasirmasi abartiyosun bazen
hareketleri sürekli yapmacıklaşıyo her şeye aşırı tepki veriyo o yüzden normal bence artık hangisi gerçek tepkisi anlamıyoruz
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

lisa demişken diş pırlantası taktırmış ve dişini yaptırmış sağ köpek dişi yukardaydı bunu demek için lisa haberini bekliyordum buna kısmetmiş (o kadar takıntılı değilim karşıma çıkınca fark ettim küçük ayrıntıları fark etme gibi garip bi özelliğim var)

Moderatörün son düzenlenenleri:

bilibili88

Fanbase Starter
Tepki
4,938
İnsanların kişilik özellikleri ne zamandan beri yapmacıklık oldu anlamadım. CL takip edenler birazcık fikir sahibidir, Cl'in performanslarındaki duruşuyla arka plandaki duruşu çok farklıdır. Kamerada görünce ne kadar özgüvenli falan dersiniz ama kamera arkasında cıvıl cıvıl bir kişiliği vardı (vardı diyorum çünkü 3-4 yıldır takip etmiyorum kendisini). İdoller şarkılarına ve performanslarına göre mimik ve hareket yapınca iki yüzlülermiş gibi muamele gösterilmesi aşırı sinir bozucu. Abartı bulabilir ya da beğenmeyebilirsiniz sizin fikriniz tabii. 7 Rings performansı sonrası Mina'ya da aynı şey yapıldı.

Konser performanslarını ayrı takip etmesem de tiktokta önüme düşüyo. Jennie'yle lisaya aşırı gülüyorum ya. 2019'da bıraktığım Blinkliği arada özlüyorum aaldjajshs

Ü

Üye silindi 128

İnsanların kişilik özellikleri ne zamandan beri yapmacıklık oldu anlamadım. CL takip edenler birazcık fikir sahibidir, Cl'in performanslarındaki duruşuyla arka plandaki duruşu çok farklıdır. Kamerada görünce ne kadar özgüvenli falan dersiniz ama kamera arkasında cıvıl cıvıl bir kişiliği vardı (vardı diyorum çünkü 3-4 yıldır takip etmiyorum kendisini). İdoller şarkılarına ve performanslarına göre mimik ve hareket yapınca iki yüzlülermiş gibi muamele gösterilmesi aşırı sinir bozucu. Abartı bulabilir ya da beğenmeyebilirsiniz sizin fikriniz tabii. 7 Rings performansı sonrası Mina'ya da aynı şey yapıldı.

Konser performanslarını ayrı takip etmesem de tiktokta önüme düşüyo. Jennie'yle lisaya aşırı gülüyorum ya. 2019'da bıraktığım Blinkliği arada özlüyorum aaldjajshs
batıya gidince sert kız asyaya gelince aegyo kraliçesi oluyo ondan bahsediyorum mesela jisoo her yerde aynı bence ama o değil

digustingshaat

Trainee
Tepki
303
bence üzerine konuşulması gereken bir konu değil tepkisi cringe ya da yapmacık gelmedi gelenler olabilir bu da çok normal ama dediğim gibi konuşulması bile gereksiz ama big2(bp ve bts) nefes bile alsa konuşuluyor o yüzden şaşırmadım da