Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Netizenler, Ahn Bo Hyun Ve Blackpınk Üyesi Jisoo'nun Ilişkilerini Kutluyor Ve Harika Bir Çift Olduklarını Söylüyorlar

Hinata

Trainee
Tepki
37
1691079815-untitled-1.jpg

3 Ağustos'ta, Kore eğlence endüstrisi ve Ahn Bo Hyun ile BLACKPINK üyesi Jisoo'nun hayranları sürpriz bir habere uyandı.

Bu gün, FN Entertainment ve YG Entertainment iki ünlünün bir ilişkileri olduğunu onayladılar!

İki ajansın açıklamaları, Dispatch'in, Jisoo Kore'ye döndüğünde Ahn Bo Hyun'un sık sık Yongsan'daki evini ziyaret ettiğini gösteren fotoğraflarını yayınlamasıyla geldi.

Haberleri duyan Kore netizenleri ikisini de kutluyor ve harika bir ünlü çifti olduklarını söylüyorlar. Yorumları şu şekilde:

"Dövüşün! Harika görünüyorlar. Onları destekliyorum!"

"Ama onlar nerede tanışmış olabilirler ki,"

"Ahn Bo Hyun'u seviyorum, Jisoo'yu seviyorum. İkisini de seviyorum,"

"Jisoo doğru adamı yakaladı,"

"Gerçekten ilişkilerini açıkça kabul ettiklerini görmek hoşuma gitti. İlişkilerini reddeden veya hiçbir şey söylemeyen birçok insan olduğu bir dönemde ilişkilerini açıklamalarını ve dürüst olmalarını seviyorum,"

"Jisoo sonsuza dek,"

"Jisoo ile evlenmek istiyorum,"

"İkisi de iyi insanlar gibi görünüyor,"

"Tebrikler, iyi görünüyorlar,"

"Bu harika, birbirlerini seviyorlarsa kabul etsinler ve güzel ilişkilerine devam etsinler,"

"Jisoo'nun sözleşmesi neredeyse bitiyor, bu yüzden ilişkiyi Jisoo'nun tarafı mı kabul etti acaba, haha,"

"Yaş farkının önemli olmadığını düşünüyorum. Jisoo da neredeyse 30 yaşında."

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,847
İlişkilerinin başında olduğu için belki jisoo ya daha eğer varsa "anti feminist" kişiliğini göstermemiştir. Yani ben şahsen "mükemmel kişilikli" kişiyi bulacağını sanmıyorum tıpkı hepimiz gibi. Mesela benimde feminizim gruplarından olup antifeminist sevgilisi olan arkadaşım var dncjxjxm. Yani aşık olunca bence insan pekde gözönünde bulundurmayabiliyor.

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
690
Başta sok oldum haberi görünce ama şok olma sürem kısaldı galiba. Şu an gayet normal bir haber gibi geliyor cavsnjsk mutluluklar, umarım her anlamda toksiklikten uzak bir ilişkileri olur