Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Blackpink'ten Jisoo, Blackpink'in Gocheok Dome Konseri Için Bilet Almaya Çalışıyor

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,222
B: Bilet almada başarısız oldum
J : ㅜㅜ… Ne yapmalıyız…!! 😢

“Ben de bilet almayı denemek istedim, bu yüzden Blackpink konserini Google'da araştırdım ve kaydoldum ve kimliğimi doğrulamam gerektiğini söyledi, ben de yaptım ama bana sürekli doğrulamamı söylüyordu ve sonunda vazgeçtim. Telefonda çalışmıyor mu? Bunu telefonda nasıl yapıyorsun? Doğruladıktan sonra satın alabileceğimi söylüyor ancak 5 kez doğruladım…. Birisi bana nasıl çalıştığını anlatsın, bana nasıl çalıştığını açıklayın!!ㅠㅠ”

F5BurJvXIAAsbKy.jpeg

B: Zaten bilgiyle ne yapacaksın, bilet yok
🐰: Hava soğuk ama iptal edilen biletlerden en iyi koltuğu alıp piyangodan vermek istedim, bu çok iyi olurdu

B: Son gün 4. katta olacağım, seni iyi görecek miyim..?
🐰: Ellerimi elimden geldiğince sert sallayacağım 🔥!!!

B: 4'üncü kattan Kore bayrağını sallasam bana bakar mısın?
🐰: Vay, seni arayacağım! hh Sizi daha da yakından görmeye çalışıyorum👀

B: Jisoo eğer bana cevap verirsen hayatımın geri kalanında mutlu olacağım
🐰: Hadi hayatımızın geri kalanında mutlu olalım kekekekeke

B: Japonya'dan çevrimiçi izleyeceğim!!
🐰: hh Tüm gücümü toplayacağım böylece bunu bir ekrandan bile hissedebilirsin…!! 🤣🤣🤣Teşekkür ederim

B: Bileğini incittiğini gördüm, henüz iyileşmedi mi? Sağlığınız en önemlisi
🐰: Endişeleneceğinizi hissettim! hahuhi Sadece yarayı korumak(?) için. Çok sağlıklıyım, endişelenme

“Şimdi gidiyorum. Bugün uyumak istemediğim günlerden biriydi hh Ama yine de internetten (biletleme) nasıl yapıyorsunuz..? Tekrar bakacağım. Başarılı olacağım ve geri döneceğim!! kekeke Herkes iyi uykular ve tatlı rüyalar. Umarım mutlu bir şekilde uykuya dalarsınız. İyi geceler sizi seviyorum Blinks ♥️Yakında görüşürüz ♥️"

"Sonunda oturma planına ulaştım ama koltuk yok. Hepsi gri ve seçim yapamıyorum!"

B: Sana koltuk yok demiştik :(
🐰: Ama neden, çok sinir bozucu (?) ! :

B: hahaha Hala uyanık mısın?
🐰: Blackpink konserine bakıyordum.. ama koltuk seçemiyorum

B: Bu zor
🐰: Çok zor.. Bunu o gün yapmalıydık

B: Hahahaha Biletler yüzünden uyuyamıyor musun?
🐰: Evet.. Gri olanlara tıklayamıyorum

B: Ben de sana bir bilet alacağım
🐰: kekekke ama sonra piyangodan vazgeçmek zorunda kalacaksın(?).. kekeke Teklif için minnettarım ama

B: Eonnie, iki VIP koltuğum var, gurur duyabilir miyim?
🐰: Bu şaka değil. Bu koltukların şakası yok

B: Sizden cevap alma şansımız var mı? Çeviri bozuk olabilir
🐰: İşte burada! Biletleme zor olabilir ama yanıt vermek (?) mümkün!!

B: Hem biletlemede hem de yanıtlamada başarısız oldum
🐰: kekeke Yanıtlamada başarılı

B: Bir yerim var!!!
🐰: Güzel (?) Sahnede bir yerim var böylece üyelerin burun deliklerini bile görebiliyorum!!!

B: Jisoo, gece 2 civarında tekrar dene
🐰: Yani gece 2'de bir şeyler olabilir

B: Uyuyamıyor musun?
🐰: Bu gece biraz uykum var o yüzden yarın deneyeceğim.. gece 2 civarında!! hayır, sabah 3 (rekabeti azaltmak için)

-

Jisoo çok tatlı biri ya 😭😭 Üyeler arasında Blink'ler ile en çok iletişime geçen kişi kendisi. Dior etkinliğinden sonra yorgun olmasına rağmen gelip 92 kişiye cevap verdi 😭😭 Çok tatlı 🥰🥰🥰

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,847
tadı nasıl nayna🥺😭 bilet almanın😞
Stres verici ve korkunç😭 Doğrulama kodu zımbırtısı alıcağım bilet alındı mı korkusu sitenin çökmesi falan duyunca bile anksiyete basıyor beni dkdkdk Ben genellikle bilet alıp satan bir tanıdığımdan alıyorum en iyi koltukları alıp satıyorlar bu suç mu bilmiyorum ama umarım kimse içeri almaz beni xkdkdmdk