Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Blackpink'ten Jisoo'nun Ahn Bo Hyun'dan Ayrıldığı Bildirildi

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,222
24 Ekim'de JTBC News , Jisoo ve aktör erkek arkadaşının yoğun programlardan dolayı ayrıldığını bildirdi.

Jisoo ve Ahn Bo Hyun ilişkilerini ağustos ayında halka açık bir şekilde açıkladılar. O dönemde YG Entertainment , ilişkilerini doğrulayan nadir bir açıklama yapmıştı.

Ayrıca YG Entertainment, Jisoo ve Aktör Ahn Bo Hyun'un ayrıldığı haberine yanıt verdi. Yorum istendiğinde plak şirketi kısa bir açıklamayla haberi doğruladı.

"Bu doğru.

— YG Şirketi"

unnamed.jpg

-

2 ay oldu mu?? Ne çabuk ayrıldılar. Jennie ve Kainin ilişkisi gibi kısa sürdü sanki

Büyük ihtimalle Ahn Bohyun, kendisine edilen hakaretlere dayanamadı. Çünkü hepimiz yoğun programın yalan olduğunu biliyoruz. Jisoo yeni dünya turunu bitirdi bir sürü zamanları vardı.

Tepki
122
Bence de hakaretler yüzündendir bende olsam bende dayanamam adama etmedikleri laf kalmadı normalde idol oyuncu ilişkisi olursa direk oyuncu üstün tutulur ama bu sefer tam tersi en popüler kız grubun üyesi ile daha önce tanınmayan bir oyuncu olunca bir de üstüne üstlük tip olarak beğenilmeyince sonun böyle olması kaçınılmazdı

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Şahsen adamdan çok Jisoo’nun bu kararı aldığını düşünüyorum.Youtuber skandalı cidden büyük bir olay.Bir kızın intihar etmesine yol açan bir ytberı takip etmesi kötü bir olay.Pişman olmuştur direk takipten çıkmıştır ayrıntıları bilmiyorum ama jisoo’nun bunları duyduktan sonra onunla konuştuğunu ve buradan iplerin koptuğunu düşünüyorum.Daha rahat çıkmak için bu haber çıktı diyenler olacaktır demeyin.

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,565
Şahsen adamdan çok Jisoo’nun bu kararı aldığını düşünüyorum.Youtuber skandalı cidden büyük bir olay.Bir kızın intihar etmesine yol açan bir ytberı takip etmesi kötü bir olay.Pişman olmuştur direk takipten çıkmıştır ayrıntıları bilmiyorum ama jisoo’nun bunları duyduktan sonra onunla konuştuğunu ve buradan iplerin koptuğunu düşünüyorum.Daha rahat çıkmak için bu haber çıktı diyenler olacaktır demeyin.
Bence adam zorbaliga dayanamamistir

karinaa

Trainee
Tepki
237
Yazık oldu ama bence bohyun ayrılmak istemiş olabilir neticede her gün size partneriniz için yetersiz olduğunuz söylense ve nefret kusulsa ne kadar mutlu olabilirsiniz ki