Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Svt Maestro Şarkısı Hakkında Düşüncelerim

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
698
Daha önce bir şarkıyı incelemek için bir başlık açmadım ama Svt'in bu şarkısını görmek beni bu başlığı açmaya zorladı.Mv çıktıktan hemen sonra yt ta keşfetime düştü ama zamanım olmadığı için izlemedim ve ne yazık ki erteledim.Bugün de erteleyecektim ama son anda vazgeçtim çünkü sürekli akışıma düşüyordu.Ve şarkıyı dinledim...Ah,ben o şarkıyı neden çıktığı zaman dinlemedim ki? Tek kelimeyle şahaneydi! Şarkı 3 dakikadan fazlaydı ve 4 dakikayı geçiyordu.Köprü kısmı vardı ve bu bana nostaljik hissettirdi.Cidden gerçek kpop havasını almaya başladım o an.Hem tam da benim tarzımda.Mv'sine ve visuallere ise diyecek lafım yok.Çok güzeldi her şey.Daha önce BTS ve Bonedo dışında grupların Mv'lerini izleme zahmetine girmemiştim Svt bu şarkısıyla çok güzel dönüş yapmış.Mv'yi açtığım anda keşke yüzümü görseydiniz.Ağzım açık izledim.Cidden günü huzurla bitirmemi sağladı.Gerçi Hybe'nin erkek grupları bana göre çok iyi ve hep iyi işler başarıyorlar.Svt bunu bir daha kanıtlamış oldu😁
Bu arada Mv'nin sonunda gerçek maestro kim tarzında bir yazı vardı.Her şeye bir fanwar yapan toksik tayfa umarım bundan da bir anlam çıkarmaz🤓
Benden bu kadar hadi şarkıyı dinleyelim ve zevk alalım!
MV;