Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bongou Stray Dogs 109

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
İZLEYEN VAR MI BİLMİYORUM AMA COK HEYECANLANDIM. izlemediyseniz de tavsiye ediyorum cunku fandomı bayağı aktif ve cogu avrupalı daha çok ingilizce content bulabiliyorsunuz hem her manga bölümü twitterda çok konusuluyor bazı zamanlar gündem oluyor. Birkac tane bırakayım
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

İZLEYEN VAR MI BİLMİYORUM AMA COK HEYECANLANDIM. izlemediyseniz de tavsiye ediyorum cunku fandomı bayağı aktif ve cogu avrupalı daha çok ingilizce content bulabiliyorsunuz hem her manga bölümü twitterda çok konusuluyor bazı zamanlar gündem oluyor. Birkac tane bırakayım
Dazai osmau hayatta ölmez bence

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Ayy ben sanırım spoi yedim 😭😭 yks çalışıyorum diye bırakmıştım mangayı anime de bitmişti. En son hangi bölümde kaldım hatırlamıyorum ama umarım gerçek değildir buu 😭😭
Cok gercek mlsf

Yeni sezon geldi galiba başlamam lazım 🥹
Evet ben de izleyemedim ama en heyecanli sezon diyebilirim mangadan ötürü

Ben bir sezon animesini izleyip bırakmıştım baştan başlamalıyım herhalde ahhsjd çok güzeldi niye bıraktım bilmiyorum
Asiri sarıyor ya cok heyecanli ben seviyorum bayagi

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
2.sezonda takılı kaldım help.
2. Sezon ilk 4 bölüm supremacy🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Valla bende fikir yok gari xjjsjssjh bsdnin diyaloglarına bile beynim yetmiyor bazen

Dazai her şekilde gelebilir ama korkmuyor da değilim seriden çıkmaz inşallah
Ben imkan vermiyorum

Of cok mantiksiz teoriler de yazmak istemiyorum dmden konusuruz istersen

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Manga diyince hemen kaydırdim ask altta dazai ölmez bence demiş DANN spoilrr
Bsd gerçek yazarlardan ilham almasıyla bir şaheser.Ciddi anlamda bu yönü çok etkileyici.

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Manga diyince hemen kaydırdim ask altta dazai ölmez bence demiş DANN spoilrr
Bsd gerçek yazarlardan ilham almasıyla bir şaheser.Ciddi anlamda bu yönü çok etkileyici.
Kaçıncı kez intihara yaklastigini not etseydik keske bir ipucu cikardi
Cidden öyle şu fyodoru hala çözebilmiş değilim ama djmsjxjsj klasik okumadığımdan da olabilir suç ve ceza şeysini anlamadım hala, yeteneğini çok merak ediyorum
Korkunc ya fyodor😭😭

Spoii

Sigmayı da öldürdü

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Ha bak bi de şu var. Dazainin yeteneği diğer yetenekleri etkisiz bırakıyor değil mi e o zaman chuuya ona silah doğrultmadan önce halletmiştir ve ölmez. Yani şu vampir virüsü etkisiz olur o zaman çünkü bramın gücüne de yetenek demişlerdi
Zatennn paraleller vardı birkac panel arasinda ben de chuuyanin vampirligini etkisiz hale getirdigini dusunuyorum