Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Boyle Olan Idoller?

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
Valla çok var sürekli söylüyorum da onları DKDLLDCKCKC.Ben sustum geçmiş yorumlarım konuşsun yoksa blog daki antiler gibi duracağım yakında.

Konu Sahibi
minasyy

minasyy

Trainee
Tepki
312
Valla çok var sürekli söylüyorum da onları DKDLLDCKCKC.Ben sustum geçmiş yorumlarım konuşsun yoksa blog daki antiler gibi duracağım yakında.
Buradakilerin pek öyle düşüneceğine sanmiiorum ya sonuçta sürekli bir sürü kişi benzer konular aciyor konusuluyor bir şey olmaz

Ü

Üye silindi 187

Hyunjin'in görseli bence de abartılıyor ama çocuk gayet iyi bir dansçı ve ona verilen rap partlarında da iyi kötü ortalama bir idol rapçiden bekleyeceğinin fazlaısnı yapabiliyor.Mirohdaki rapini ilk dinlediğimde ne kadar sevdiğimi hatırlıyorum sahne hakimiyeti de aşırıya kaçmadığında baya iyi.SKZ şarkıları çok agresif olduğu için sahnede çocuğunlukla abartılı mimikler yapıyor ama solo sahnelerinde(mesela yeni tokyo dome konserinde solosu vardı orada çok beğendim) gayet iyi.Kısaca abartıldığını düşünmüyorum.Asıl skz de abartılan I.N.

Abartıldığını düşündüğüm idoller,
new jeans
lesserafim kazuha ve sakura
özellikle sakura nasıl ızoneda bu kadar popüler oldu merak ediyorum
ıve wonyoung kore ideal yüz güzelliğine bu kadar uymasa top idollerden olamazdı gibi geliyor bana.sahnelerini izlediğimde rahatsız olmuyorum ama vokali gayet ortalama dansı da aynı şekilde
rain
bir nctzen olarak yazıyorum jaemin : evet çok tatlı çocuk koreliler de yüzüne bayılıyor ama dream de onunla aynı kulvar da hatta ondan daha yetenekli jeno var yine de jaemin kadar popüler değil.SM'in jaemin'i acilen vokal olarak geliştirmeli dream de mark ve jeno rap yapıyor zaten her bariton rap yapmasın abi ya jaemin şiir okur gibi rap yapıyor doğru düzgün part da vermiyorlar zaten 1dk anca söylüyor sadece dans breaklerde öne geliyor bitti
aynı şekilde lucas nct gibi yetenek abidesi bir gruptaki en boş üyeydi iyi ki ayrıldı nctden
kızanlar olacak buna ama enha sunghoon:Evet çok yakışıklı ve iyi de dans ediyor ama enhanın hepsi çok iyi dansçı ve niki ile sunghoon hariç tüm üyelerin şarkı söylemeleri ortalama üstü iken sunghoon beni tatmin etmiyor.belki hybe niki gibi onu da rapçi olarak destekleyebilirdi

Moderatörün son düzenlenenleri:

eirene

Rookie Idol
Tepki
371
Shuhua ve Kazuha

Yunjin de diyebilirim ama vokalini beğeniyorum gibi