Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Bts Üyesi Jungkook, Sadece Iki Hafta Içinde Yepyeni Bir Single Yayımlıyor

Hinata

Trainee
Tepki
37
BTS’s Jungkook Announces Release Date For New Solo Single “Seven”

BIGHIT MUSIC, 30 Haziran saat 00:00 KST'de, Jungkook'un "resmi solo etkinlikleri" için planlarını duyurarak hayranları heyecanlandırdı.

Jungkook, 14 Temmuz saat 13:00 KST'de yeni bir solo dijital single olan "Seven"ı yayınlayacak.

Bu ayın başlarında, doğrulanmamış bir rapor, Jungkook'un yaklaşan ilk solo albümünde bir İngilizce şarkı bulunacağını belirtti.

BIGHIT MUSIC'in tam İngilizce açıklaması aşağıdaki gibidir:

Merhaba. Burası BIGHIT MUSIC.

BTS üyesi Jungkook'un solo dijital single'ı "Seven"ın yayınlanması hakkında sizi bilgilendirmekten mutluluk duyuyoruz.

"Seven", Jungkook'un çekiciliğinin tamamını deneyimleyeceğiniz enerjik bir "yaz şarkısı"dır. Umuyoruz ki "Seven", yaz eğlencenizi bir üst seviyeye taşıyacak.

Jungkook resmi solo etkinliklerine başlarken, sizden dijital single'ı ve gelecekteki diğer etkinlikleri için en büyük beklentinizi ve desteğinizi sunmanızı istiyoruz.

Yayın Tarihi: 14 Temmuz 2023, Cuma günü saat 13:00 (KST)

Jungkook-Seven.jpg

Jungkook'ın "Seven" ile neler sunacağını görmek için heyecanlı mısınız?

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,462
bol promolu bir dönem olsun diyeceğim ama öyle olacağını sanmıyorum😔 neyse şarkısı sayesinde solo olarak sadece kendi adıyla da uluslararası bir üne sahip olabilir umarım

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Bu şarkıyı 7 olarak değil "seven" olarak göreceğim gibi mutlu olayım hdndncnchc

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993
Çok çalışıyor kendide diyor ama bu albüm için kaçtır yurt dışına çıkıp duruyor zaten 3 yıdır albüm hazırlığı içerinde olduğunu biliyorduk ama hiç kesin bir şey söylemiyordu umarım emeklerinin karşılığını alır yetenek konusunda ona güveniyorum müzik konusunda ki zevkini de seviyorum army lere hediye olsun diye yazdığı öylesine şarkıları bile sürekli dinliyorum güzel şeyler geliyor 🙃