Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Bts V Sosyal Medya Etkinliğiyle Dikkat Çekiyor — Blackpınk Jennie Ile Eşleşiyor Mu?

eren

Koreli | koreninpesinde
VIP Rapper King
Tepki
78
BTS üyesi V yakın zamanda sosyal medya hesaplarını güncelledi ve bu durum sosyal medyada hızla heyecan yarattı. Birçoğu, BLACKPINK Jennie'nin sosyal medya faaliyetleriyle ilgili gönderileri ve güncellemeleri arasında paralellikler olduğunu fark etti.

15 Mart'ta V, "FRI(END)S" müzik videosunu yayınladı. Askerlik hizmeti sırasında serbest bırakılmasına ve terfi eksikliğine rağmen "FRI(END)S" yine de dikkate değer başarılara imza atmayı başardı. Şarkı, Spotify Global'de yedinci sıradan giriş yaptı ve 80'den fazla ülke ve bölgedeki iTunes listelerinde en üst sıraya yerleşerek bu yıl için solo K-pop rekoru kırdı. Ertesi gün, yani 16 Mart'ta V, müzik için yeni bir tanıtım adımı attı.

V'nin Instagram profil resmini değiştirdiği ARMY'ler tarafından fark edildi.

BTS V, BLACKPINK Jennie ile Sosyal Medyada Eşleşiyor mu?​

Hayranlar, V'nin Instagram'daki profil resmini müzik videosundan bir konsept fotoğrafla değiştirdiğine dikkat çekti.

BTS V Sosyal Medya Etkinliğiyle Dikkat Çekiyor — BLACKPINK Jennie ile Eşleşiyor mu?

(Fotoğraf: V Instagram)

Çok da önemli bir şey gibi görünmese de bu eylem sosyal medyada büyük yankı uyandırdı ve insanlar onun profil resminin BLACKPINK Jennie ile bağlantılı olduğunu söyledi.

İnternet dedektifleri, V'nin yeni profil resmi ile Jennie'nin Instagram profil resmi arasındaki benzerlikleri hemen fark etti. Her ikisinde de arka planı köprüyü andıran siyah beyaz fotoğraflar yer alıyordu. Yan yana yerleştirildiğinde V, Jennie'ye bakıyormuş ve hatta ona öpücük gönderiyormuş gibi görünüyordu.

BTS V Sosyal Medya Etkinliğiyle Dikkat Çekiyor — BLACKPINK Jennie ile Eşleşiyor mu?

(Fotoğraf: Jennie Instagram | V Instagram)

Kore medyası daha önce çiftin V'nin askere gitmesinden önce ayrıldığını açıklarken, son günlerde sosyal medyada Jennie ve V ile ilgili bir dizi ipucu görüldü. Söylentilere göre V'nin yeni şarkısı muhtemelen Jennie'ye gönderme yapan sözler içeriyor.

Jennie'nin Instagram profil fotoğrafının dört yıldır aynı kaldığını belirtmekte fayda var. BLACKPINK üyesi için önemli olan, annesi tarafından çekilmiş siyah beyaz bir fotoğraf. Bunu akılda tutarak, hayranlar bu iki süperstar arasındaki ilişkinin gerçek doğası konusunda daha da fazla merak uyandırıyor. V, Jennie ile hâlâ bir ilişki içinde olduklarını kurnazca ima ediyor olabilir mi?

(Fotoğraf: Jennie Instagram)

BTS V ve BLACKPINK Jennie Sosyal Medya Etkinliğindeki Diğer Paralellikler​

Ek olarak, Jennie'nin Fransa'daki son fotoğraf serisi, V. ile çarpıcı benzerlikleriyle dikkat çekti.

V, serbest bırakılmasını tanıtmak için beyaz bir kumaş üzerine "ARKADAŞLAR" kelimesinin işlendiği bir fotoğraf paylaştı. Kısa süre sonra Jennie'nin beyaz gömleğini vücuduna yasladığı bir fotoğraf sosyal medyada paylaşıldı. Gömleğin kumaşına işlenmiş birkaç kelime vardı; bunlardan biri "ARKADAŞLAR"dı.

(Fotoğraf: V Instagram | Jennie Instagram)

V'nin kulağında ayçiçeği bulunan fotoğrafı da internette paylaşıldı. Tesadüfen Jennie'nin bir fotoğraf kabininin yanında poz verdiği fotoğraf paylaşıldı ve onun da saçında ayçiçeği vardı.

V'nin bir fotoğraf kabininden çekilen fotoğrafları da Jennie'nin en son fotoğraf kabini fotoğraflarıyla karşılaştırmalara yol açtı.

(Fotoğraf : V Instagram | Jennie Instagram)

Kaynak:

Son düzenleme:

Miss Korea

Visual Goddess
VIP Visual Queen
Tepki
1,096
Ship mip işleri ilgimi çekmez ve Bts üyeleri ile Bp üyelerini de shiplemem ama bir shipper böyle içerikler alırsa normal olarak coşar. Arkadaki köprülerin birleşmesi vs. shipperlar için shipin gerçekliğini kanıtlayan şeyler yani. O yüzden bu konu hakkında net bir şey söylemeyeceğim.

Gidiyorum

Trainee
Tepki
21
Ben ayrıldıklarına inanmamıştım sadece içimden bir ses öyle diyordu hala da diyor.
Ben ta 2022 Mart ta içime garip bir his doğmuştu nereden geldi bilmiyorum ama Tae ve Jennie kesin sevgili diyordum neyse mayıs da fotoları geldi. Sonra bu 2023 yaz sonundan itibaren de içime inanılmaz derece bunlar kesin ayrıldı hissi geldi ve aralık da ayrılık haberi geldi. Şu an da yeniden olduklarını hissediyorum baya.

Bu arada halam daha hamile olduğunu bilmezken halamın hamile olduğunu hissetmiştim o da sonradan öğrendi djdjdjd hislerime güveniyorum ve şu an yeniden bir araya geldiler diyorum

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
Ben ta 2022 Mart ta içime garip bir his doğmuştu nereden geldi bilmiyorum ama Tae ve Jennie kesin sevgili diyordum neyse mayıs da fotoları geldi. Sonra bu 2023 yaz sonundan itibaren de içime inanılmaz derece bunlar kesin ayrıldı hissi geldi ve aralık da ayrılık haberi geldi. Şu an da yeniden olduklarını hissediyorum baya.

Bu arada halam daha hamile olduğunu bilmezken halamın hamile olduğunu hissetmiştim o da sonradan öğrendi djdjdjd hislerime güveniyorum ve şu an yeniden bir araya geldiler diyorum
Duru görün kuvvetli demek ki başka hislerin varsa kpopla ilgili duymaya hazırım.Bir de jennie'in ıg biyografisinde halen daha J harfini kullanması çok şüpheli değil mi resmen V ile eşleştirmiş.Yani bu kız ne zaman kendini J ile tanıttı ki hep jennie veya jennyrubyjane olarak bildik J ne alaka?

Gidiyorum

Trainee
Tepki
21
Duru görün kuvvetli demek ki başka hislerin varsa kpopla ilgili duymaya hazırım.Bir de jennie'in ıg biyografisinde halen daha J harfini kullanması çok şüpheli değil mi resmen V ile eşleştirmiş.Yani bu kız ne zaman kendini J ile tanıttı ki hep jennie veya jennyrubyjane olarak bildik J ne alaka?
Var ama ortalığı karıştıracak şeyler djdjd bu arada bunu da söyleyesim geldi ama taehyung ve jennie olaylarının 2022 öncesine dayandığı ve birbirlerine karşı özellikle Taehyungun hislerinin yoğunluğunu hissettim. İlk olaylar çıktığında bile Leyla Leyla dolaştı ortada. İlk defa bir ilişkisini belli etmeden çekinmedi. Yani haberlere Red gelmediği gibi kendisi de açık etti. Sonra wooga bile jennie ile yakın oldu düşün artık ne kadar iç içe geçmişler hatta seojoon jennie nin annesi ile bile rahattı. Bakın diyorum size bu ikisinin hikayesi sanıldığından daha fazlası. Her türlü iddiasına varım bunun.

Bu arada jennie ve Irene arkadaş biliyorum ama Irene taehyung arasında da bir şey olduğunu hissediyorum

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
Ben de tamamen ayrildiklarini dusunmuyorum gecenlerde tarot bakmistim Taehyung'un kalbi hic bos gozukmuyordu, jennieyle alakali soru sormadim tabii mental sagligi, hayatindaki olaylari falan sormustum arkadasim icin. Jenkai'den iyi olmasalarda sirf su shipperlari ve toksik fanlari susturmalari icin iliskilerini aciklamalarini cok istemistim...
Bence ayrılmadılar kesinlikle

Gidiyorum

Trainee
Tepki
21
Ya tarot baksaydın keşke. Ben böyle diyorum ama belki ayrılmalarına sebebi taehyung un gönlünde başkası olması

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,089
Bence Taehyung tam bir aşk adamı. Canım aşk adamım. Taelice shipperdım ben ama ona rağmen bu momentlar kalbimi eritiyor. 🥺

Gidiyorum

Trainee
Tepki
21
Ben kesinlikle ayrıldıklarını düşünüyorum. Özellikle jeninin o iğrenç dizisinden sonra her şey tamamen bitti bence. Asla birbirlerine göre olduklarını da düşünmüyorum. Aptal şipırlar saçma sapan analizler kasıyor. Tae insta foroğrafını 1 gün içinde 5 kez falan değişti güzel duracak bir şey arıyordu. Yeni şarkısı çıktığı için konsept fotolarını deniyordu. hatta şu an başka bir foto var. Gerçekten bir ilişkiniz olduğunda böyle ********** aptalca ergen şeylerle uğraşmazsınız çocuk değil bunlar.
Tam olarak adın gibisin.

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,089
Ben kesinlikle ayrıldıklarını düşünüyorum. Özellikle jeninin o iğrenç dizisinden sonra her şey tamamen bitti bence. Asla birbirlerine göre olduklarını da düşünmüyorum. Aptal şipırlar saçma sapan analizler kasıyor. Tae insta foroğrafını 1 gün içinde 5 kez falan değişti güzel duracak bir şey arıyordu. Yeni şarkısı çıktığı için konsept fotolarını deniyordu. hatta şu an başka bir foto var. Gerçekten bir ilişkiniz olduğunda böyle ********** aptalca ergen şeylerle uğraşmazsınız çocuk değil bunlar.
Birincisi, iğrenç diziden kastın tam olarak nedir? Mesela kadın düşmanı içerik barındırıyor olması mı yoksa Jennie'nin dansından kaynaklı mı böyle diyorsun? Önce buna bir açıklık getirirsek bu konuda ayrıca yorum yapmak isterim ve bence böyle konularda senin de yanlış anlaşılmamak adına açık yorumlar yapman gerekir.
İkincisi, Taehyung'un pp değiştirmesiyle ilgili durum senin dediğin gibi de olsa shipperların dediği gibi de olsa ortada "aptal" denilmesine sebebiyet verecek bir durum yok, zira insanlar sapkın düşüncelerine alet ettiklerini bir şeyden bahsetmiyorlar, gerçekten ilişki yaşamış/yaşamış oldukları %99 gibi büyük bir oranla belli olan bir çift hakkında yorumlarda/tahminlerde bulunuyorlar. Yani burada "aptal" denmesine sebebiyet teşkil eden hiçbir gerekçe göremiyorum ben. Sen görebiliyorsan bana da açıklamanı rica edeceğim.
Üçüncüsü, bence gerçekten sağlıklı bir ilişki örneği görmüş/yaşamış olsan ortak pp yapma durumuna "aptalca, ergen şeyler" demezdin (ha bir de küfür olduğunu düşündüğüm, sansürlenmiş bir tabirin var ama iyi ki sansürlenmiş diye düşünüyorum), zira 25 yaşında kadınım ve sevgi dolu bir ilişki içerisinde (maşallah ve şükürler olsun) ben de böyle şeyler yapmayı tatlı buluyorum. Elbette kişiden kişiye ve ilişkiden ilişkiye değişebilecek bir şey bu ama sen hoşlanmıyor olsan bile bu tarz sevgi gösterisi yapan insanlara bunun "aptalca" veya "ergence" olduğunu söylemek de bence biraz kabalık oluyor. Taehyung gerçekten sevgi dolu bir şekilde yapmış olabilir bunu, ha öyle olmasa ve Jennie'yle çoktan ayrılmışlarsa bile -yani senin tahminin doğru olsa bile- bu yine böyle bir hareketi "aptalca, ergence" yapmaz bence.

Obsessif

Trainee
Tepki
-84
İşsiz olan sensin bence 🤣
Birincisi, iğrenç diziden kastın tam olarak nedir? Mesela kadın düşmanı içerik barındırıyor olması mı yoksa Jennie'nin dansından kaynaklı mı böyle diyorsun? Önce buna bir açıklık getirirsek bu konuda ayrıca yorum yapmak isterim ve bence böyle konularda senin de yanlış anlaşılmamak adına açık yorumlar yapman gerekir.
İkincisi, Taehyung'un pp değiştirmesiyle ilgili durum senin dediğin gibi de olsa shipperların dediği gibi de olsa ortada "aptal" denilmesine sebebiyet verecek bir durum yok, zira insanlar sapkın düşüncelerine alet ettiklerini bir şeyden bahsetmiyorlar, gerçekten ilişki yaşamış/yaşamış oldukları %99 gibi büyük bir oranla belli olan bir çift hakkında yorumlarda/tahminlerde bulunuyorlar. Yani burada "aptal" denmesine sebebiyet teşkil eden hiçbir gerekçe göremiyorum ben. Sen görebiliyorsan bana da açıklamanı rica edeceğim.
Üçüncüsü, bence gerçekten sağlıklı bir ilişki örneği görmüş/yaşamış olsan ortak pp yapma durumuna "aptalca, ergen şeyler" demezdin (ha bir de küfür olduğunu düşündüğüm, sansürlenmiş bir tabirin var ama iyi ki sansürlenmiş diye düşünüyorum), zira 25 yaşında kadınım ve sevgi dolu bir ilişki içerisinde (maşallah ve şükürler olsun) ben de böyle şeyler yapmayı tatlı buluyorum. Elbette kişiden kişiye ve ilişkiden ilişkiye değişebilecek bir şey bu ama sen hoşlanmıyor olsan bile bu tarz sevgi gösterisi yapan insanlara bunun "aptalca" veya "ergence" olduğunu söylemek de bence biraz kabalık oluyor. Taehyung gerçekten sevgi dolu bir şekilde yapmış olabilir bunu, ha öyle olmasa ve Jennie'yle çoktan ayrılmışlarsa bile -yani senin tahminin doğru olsa bile- bu yine böyle bir hareketi "aptalca, ergence" yapmaz bence.
Ben de 25 yaşındayım lol ve evet ergence buluyorum böyle şeyleri sevgilimin neden instagram profiline benzemeye çalışayım. Üstelik bunlar ünlü insanlar. Her hareketleri didik didik incelenirken üstelik ayrılık haberi çıkmışken ne gerek var böyle saçmalıklara. Bunu yapmaktaki amaç nedir. Belli etmek gibi amaç gayeleri varsa. Neden ayrılık haberleri çıkarttınız. Bizzat dispatch paylaştı. Tae askerde zaten bu aptal analizlerinizi görür görmez gelip fotosunu değiştirdi eminim koyarken aklının ucundan bile geçmemiştir insanların bunu buraya çekeceği. Ayrıca jeninin dizisinin iğrenç olmasının tek sebebi dans değil. Neden 2.sezonu çıkmadı tek sezonda kestiler o küçük beyninizi bir çalıştırın. Pedo ve tcvz içerikleri vardı. O rezalet repliği buraya yazmayacağım. Lütfen büyüyün biraz cümlelerinden 25 yaşında olmadığın da anlaşılıyor canım. Böyle rezalet sitelerde olacak kadar işsiz değilim şu haberi arkadaşım attı bana sırf yorum yapabilmek için üye oldum.

Miss Korea

Visual Goddess
VIP Visual Queen
Tepki
1,096
25 yaşında olmadığın da anlaşılıyor canım. Böyle rezalet sitelerde olacak kadar işsiz değilim şu haberi arkadaşım attı bana sırf yorum yapabilmek için üye oldum.
Kayısı sana cevap verdiği için 25 yaşında değil ama sen SIRF yorum atabilmek için hesap açarak 25 yaşında olabiliyorsun yani :oops: Beynini ambalajından çıkarıp bir gün ciddi manada kullanırsın umarım. Çünkü "eleştiri" dediğiniz şeylerin eleştiri ile alakası yok. İnsanları yaş üzerinden damgalamanda asıl senin aklen iyi olmadığını gösteriyor. Bende ileri yaşta birisiyim ve bu siteyi kullanıyorum. Çünkü insanların ömrü hayatı boyunca göremeyeceği idoller için başkalarının annelerine babalarına kadar sövmesi bana acınası geliyor. Eğer yorumunda bahsettiğin kadar duyarlı birisi olsaydın sitede tamamen kendi halinde takılan insanlara boş yapmak yerine cidden ağza alınmayacak şeyler söyleyenlere tepki verirdin. Twt ve insta platformlarında Jennie'nin direkt o***pu damgası yediği tweetler+300 beğeni alıyor ama ne hikmetse sizin gibi AŞIRI duyarlı kişileri oralarda göremiyoruz :) Umarım adminler hesabını banlar ve siteye bir daha giremezsin.

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
Ben de 25 yaşındayım lol ve evet ergence buluyorum böyle şeyleri sevgilimin neden instagram profiline benzemeye çalışayım. Üstelik bunlar ünlü insanlar. Her hareketleri didik didik incelenirken üstelik ayrılık haberi çıkmışken ne gerek var böyle saçmalıklara. Bunu yapmaktaki amaç nedir. Belli etmek gibi amaç gayeleri varsa. Neden ayrılık haberleri çıkarttınız. Bizzat dispatch paylaştı. Tae askerde zaten bu aptal analizlerinizi görür görmez gelip fotosunu değiştirdi eminim koyarken aklının ucundan bile geçmemiştir insanların bunu buraya çekeceği. Ayrıca jeninin dizisinin iğrenç olmasının tek sebebi dans değil. Neden 2.sezonu çıkmadı tek sezonda kestiler o küçük beyninizi bir çalıştırın. Pedo ve tcvz içerikleri vardı. O rezalet repliği buraya yazmayacağım. Lütfen büyüyün biraz cümlelerinden 25 yaşında olmadığın da anlaşılıyor canım. Böyle rezalet sitelerde olacak kadar işsiz değilim şu haberi arkadaşım attı bana sırf yorum yapabilmek için üye oldum.
25 yaşıma az kaldı umarım senin gibi karaktersiz bir varlık olmam.

Obsessif

Trainee
Tepki
-84
Kayısı sana cevap verdiği için 25 yaşında değil ama sen SIRF yorum atabilmek için hesap açarak 25 yaşında olabiliyorsun yani :oops: Beynini ambalajından çıkarıp bir gün ciddi manada kullanırsın umarım. Çünkü "eleştiri" dediğiniz şeylerin eleştiri ile alakası yok. İnsanları yaş üzerinden damgalamanda asıl senin aklen iyi olmadığını gösteriyor. Bende ileri yaşta birisiyim ve bu siteyi kullanıyorum. Çünkü insanların ömrü hayatı boyunca göremeyeceği idoller için başkalarının annelerine babalarına kadar sövmesi bana acınası geliyor. Eğer yorumunda bahsettiğin kadar duyarlı birisi olsaydın sitede tamamen kendi halinde takılan insanlara boş yapmak yerine cidden ağza alınmayacak şeyler söyleyenlere tepki verirdin. Twt ve insta platformlarında Jennie'nin direkt o***pu damgası yediği tweetler+300 beğeni alıyor ama ne hikmetse sizin gibi AŞIRI duyarlı kişileri oralarda göremiyoruz :) Umarım adminler hesabını banlar ve siteye bir daha giremezsin.
İdolüm hakkında uydurma dedikodulara daha fazla katlanamadım. Üstelik jeniyle ilişkilendirilmemek için kırk takla atarken sizin bu saçma analizleriniz sinirimi bozuyo. Yaşınızla ilgili yalan söylemenize gerek yok yorumunuzun kale alınabilmesi için yapıyorsunuz sadece. Jeniye gelecek olursak idolünüz yıllardır hali tavrı ve hareketleriyle bu nefreti kendi oluşturdu. Yıllardır kpop dinliyorum 2009’lardan beri. Bi hyuna bi jeni böyle damgalandı herkes tarafından. Neden diğer kimseye bu söylenmiyor da sadece onlara söyleniyor. Just asking ??? Çünkü öyle biri bu da onun karakteri. Rahatsız olsaydı bu durumdan (ki sadece trde değil tüm dünya kızınıza or**** diyor) kendini düzeltirdi olmadığı biri gibi görünmeyi kim ister ki. Her geçen gün daha rezil olayıyla geliyor sorry seviyor ve hayranı olabilirsiniz ama gerçekler bunlar. O diziden sonra savunulacak bir tarafı yok. Sadece oynadı bilmiyodu dans etti diyorsunuz çünkü onu öyle görmek istemediğiniz için kendinize yalan söylüyorsunuz. Senaryoyu yazan adama en iyi arkadaşım sana ve tüm işlerine hayranım seni çok seviyorum falan dedi. Ki adamın diğer dizilerinde de aynı içerikler mevcut
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

25 yaşıma az kaldı umarım senin gibi karaktersiz bir varlık olmam.
Cevap veremeyince sen işsiz gibi burda her boka atlamanız beni şoke etti bu nasıl bir site svsvsvxvcvdbxb

Her seyi bir kenara koy koreliler bayiliyor cift zimbirtalarina matching icon yapmicak millet mi sence kardes.
Kore dizileri izlemeyi azaltalım lütfen

Miss Korea

Visual Goddess
VIP Visual Queen
Tepki
1,096
İdolüm hakkında uydurma dedikodulara daha fazla katlanamadım. Üstelik jeniyle ilişkilendirilmemek için kırk takla atarken sizin bu saçma analizleriniz sinirimi bozuyo. Yaşınızla ilgili yalan söylemenize gerek yok yorumunuzun kale alınabilmesi için yapıyorsunuz sadece. Jeniye gelecek olursak idolünüz yıllardır hali tavrı ve hareketleriyle bu nefreti kendi oluşturdu. Yıllardır kpop dinliyorum 2009’lardan beri. Bi hyuna bi jeni böyle damgalandı herkes tarafından. Neden diğer kimseye bu söylenmiyor da sadece onlara söyleniyor. Just asking ??? Çünkü öyle biri bu da onun karakteri. Rahatsız olsaydı bu durumdan (ki sadece trde değil tüm dünya kızınıza or**** diyor) kendini düzeltirdi olmadığı biri gibi görünmeyi kim ister ki. Her geçen gün daha rezil olayıyla geliyor sorry seviyor ve hayranı olabilirsiniz ama gerçekler bunlar. O diziden sonra savunulacak bir tarafı yok. Sadece oynadı bilmiyodu dans etti diyorsunuz çünkü onu öyle görmek istemediğiniz için kendinize yalan söylüyorsunuz. Senaryoyu yazan adama en iyi arkadaşım sana ve tüm işlerine hayranım seni çok seviyorum falan dedi. Ki adamın diğer dizilerinde de aynı içerikler mevcut

Cevap veremeyince sen işsiz gibi burda her boka atlamanız beni şoke etti bu nasıl bir site svsvsvxvcvdbxb

yazdığını okumadım, Allaha emanet ol bay bay

Konu Sahibi
eren

eren

Koreli | koreninpesinde
VIP Rapper King
Tepki
78

bu nasıl site demişsin, siteyi beğenmiyorsan burada ne işin var??

Gidiyorum

Trainee
Tepki
21

Çıkıp bir tarafına açan herkese o*sbu damgası yiyor. Bir kadına bunu demek çok kolay. O öyle dendiği için öyle olmuyor eğer öyle olsaydı şu an batıda ayılıp bayılınan hiçbir ünlü hayatta kalamazdı. Senin gibi obsesif hayatsız insanlar içlerini rahatlatmak için bunu çok güzel kullanabilir. Sonra da hiç çift takılarını takan Tae değilmiş gibi gelip burada idolüm kendini kurtarmak için çaba sarf etti diye yüzsüzlüğün alasını yapabilir. Yaşın hiçbir şey ifade etmiyor sendeki bu kafa oldukça. Şimdi Tae ve Jennie nin bir zamanlar sevgili olduğunu düşünerek kendiyi yemeye devam et çünkü jennie sen ve senin gibi İnternet asalaklarının dediğinş takmadan kendini mutlu edecek şekilde devam ediyor.

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Çıkıp bi tarafını açan kimse o**** damgası yemiyor. Bunun kıyafetle bir ilgisi olmadığını siz de çok iyi biliyorsunuz. Diğer üç üyeniz hakkında asla böyle ithamlar çıkmadı. Jeninin farklı olayları var. Kore topraklarında erkek bırakmadı. İnsan biraz işiyle başarılarıyla konuşulur anca ya bi erkekle ya da lazy performanlarıyla gündem oluyor malesef ki. Evet tae hayatının hatasını onun gibi ucuz bir kızla anılarak yaptı. Ama bu hatasından döndü ve goodbye old girl diyecek kadar da nefret ediyor şu an. Ondan iğrendiğine eminim ashsgshssg. Bu arada kendini yiyen ben değilim kızınızı kakalayamadığınız için böyle aptal analizlere muhtaç olan siz kuduruyorsunuz bence. En ufak bir işaret için deliriyorsunuz. Ama aşın artık bunları siz aşın ki jeni de aşabilsin. Sonra sevgilisinden ayrılıp yurdun önüne ambluans çağıran kızlar gibi ağlayarak sahneleri terk ediyor, serumlu kolunu göstermeye falan çalışıyor lmao

idolümle ilgili saçma sapan haberler yapmasaydınız burda olmazdım. bi daha yapmazsanız sevinirim
Kimseyi sevmek zorunda değilsin de nasıl bu kadar nefret dolu olabiliyorsunuz anlamış değilim. Ayrıca Jennie'nin yaptıklarını eleştirebilirsin tabii ama bu kadar emin bir şekilde bir kadına etiket takabiliyor olman çok korkunç. Tae hayatının hatasını yaptı eminim iğreniyordur demişsin de nereden biliyorsun Tae gelip özel olarak sana mı açıkladı ? Bir de Tae bu ilişkiye adım atarken bilmiyor muydu Jennie'nin geçmiş ilişkilerini ya da işlerini. Yani Jennie aşırı seven biri değilim ama ben bile rahatsız oldum şu cümlelerden