Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bts'in Kendi Hikayelerini Anlattığı Kitabı Temmuz'da Çıkıyor

Annasavedyou

Trainee
Tepki
10
Ay bunu gördüm. Bana da Türkçe çevirisi gelir gibi geliyor. Heyecanla bekliyorum. Ne yazdılar neler anlattılar çok merak ediyorum. Eklenen fotoğrafları da öyle. Umarım Türkçe'ye de çevirilir de biz de okuruz.

Athena

Lilith
VIP Rapper Queen
Tepki
1,966
Sorun şuki sadece korece ve ingilizce olucakmisss

aycik

Fanbase Starter
Tepki
5,173
Eğer türkçe çevirisi gelmezse twitterda btsoncesaidtr ve bir tane hesap türkçeye çevirip watty üstünden yayınlayacaklarmış öyle dediler.

Kitabı aşırı merak ediyorum 🥺 üstelik army doğum gününde yayınlamaları çok tatlış 🥺🥺🥺
Ay bunu gördüm. Bana da Türkçe çevirisi gelir gibi geliyor. Heyecanla bekliyorum. Ne yazdılar neler anlattılar çok merak ediyorum. Eklenen fotoğrafları da öyle. Umarım Türkçe'ye de çevirilir de biz de okuruz.

Annasavedyou

Trainee
Tepki
10
Eğer türkçe çevirisi gelmezse twitterda btsoncesaidtr ve bir tane hesap türkçeye çevirip watty üstünden yayınlayacaklarmış öyle dediler.

Kitabı aşırı merak ediyorum 🥺 üstelik army doğum gününde yayınlamaları çok tatlış 🥺🥺🥺
Evet evet bunu gördüm. Ama kendim de kitaplığıma koymayı çok isterim. Burada satışa çıkarsa alma ihtimalim olabilir çünkü. Evet yayın tarihi çok güzel seçilmiş. Yapıyorlar böyle romantiklikler. 💜