Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bu Nasıl Site

bıcı bıcı

Trainee
Tepki
42
Kafasıza göre soru siliyorsunuz hayır soruda bişey de yok normal bir soru sordum yalan bulamayınca bişey denemek için sildik diyorsunuz ayrıca ben denek miyim sitede kast sitemi varda haberimiz mi yok hayırdır ergen ergen işler

Ü

Üye silindi 189

ask normalde yetkisi olan kimse kendi kafasina gore bu tur seyler yapmiyor sen ilk vakasin. firumdaki ilk gunlerinde boyle bir sey yasaman kotu olmus ama emin ol normalde kimse boyle bir sey yapmiyor. yapan arkadasa da sasirdim ben. kendinde ne hak gordu de yapti acaba bilmiyorum. her neyse umarim forumdaki diger gunlerinde basina boyle bir sey gelmez ve bol bol eglenirsin

Konu Sahibi
bıcı bıcı

bıcı bıcı

Trainee
Tepki
42
Umarım bu şans başka yerde de denk gelir 😂
Senin yaptığın belli utanmadan konuşuyorsun bide
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

ask normalde yetkisi olan kimse kendi kafasina gore bu tur seyler yapmiyor sen ilk vakasin. firumdaki ilk gunlerinde boyle bir sey yasaman kotu olmus ama emin ol normalde kimse boyle bir sey yapmiyor. yapan arkadasa da sasirdim ben. kendinde ne hak gordu de yapti acaba bilmiyorum. her neyse umarim forumdaki diger gunlerinde basina boyle bir sey gelmez ve bol bol eglenirsin
Kimin yaptığı belli kasıtlı yapılmış bişey

Erudite

Fanbase Starter
Tepki
-22
Kafasıza göre soru siliyorsunuz hayır soruda bişey de yok normal bir soru sordum yalan bulamayınca bişey denemek için sildik diyorsunuz ayrıca ben denek miyim sitede kast sitemi varda haberimiz mi yok hayırdır ergen ergen işler
Silmemin sebebi normalde bende olmaması gereken bir yetki bende var gözüküyordu onu test ederken hatalı bir karar verip senin konunu sildim. Başka bir durum yok.

Konu Sahibi
bıcı bıcı

bıcı bıcı

Trainee
Tepki
42
Silmemin sebebi normalde bende olmaması gereken bir yetki bende var gözüküyordu onu test ederken hatalı bir karar verip senin konunu sildim. Başka bir durum yok.
Tam da uranyumun sorusuna denk gelmiş şu işe bak

haklısın ama biraz sakin olalım kaos çıkacak yine:ROFLMAO:
Neden sakin olim hakliyken bide üste çıkmaya çalışıyorlar

Konu Sahibi
bıcı bıcı

bıcı bıcı

Trainee
Tepki
42
Evet arkadaşın senin konuyu silmesi yanlıştı. Bir şey deniyorlar ve bunun için en azından uranyumun açtığı bir konuyu silebilirdi.
Her neyse sonra açıklaması yapıldı ve konu geri getirildi. Zorbalık yok ortada. @Erudite ve @Uranyum özür diledi mi bilmiyorum ama özür dilerlerse bu konu kapanır.
Hayır dinlemediler onun yerine uranyum dalgaya aldı

Hayır dinlemediler onun yerine uranyum dalgaya aldı
Dilemediler

Konu Sahibi
bıcı bıcı

bıcı bıcı

Trainee
Tepki
42
Konu Sahibi
bıcı bıcı