Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Chanyeol'un "Good Enough" Müzik Videosu Yayınlandı!!

Tepki
1,364
Şarkıyı çok beğendim. Klip de çok sevimliydi. Bayıldım kısaca. Üyelerimizin her zaman birbirlerine destek vermesi de çok özel benim için. EXO üyeleri belki solo işlerine fazla daldılar (aslında çok normal, yılda bir kez alacakları grup işini boş boş bekleyecek değiller) ama grup olarak birbirlerine çok bağlılar. Onlar zorunluluktan değil, bağlılıktan bir arada olan gruplardan bence.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Şarkıyı çok beğendim. Klip de çok sevimliydi. Bayıldım kısaca. Üyelerimizin her zaman birbirlerine destek vermesi de çok özel benim için. EXO üyeleri belki solo işlerine fazla daldılar (aslında çok normal, yılda bir kez alacakları grup işini boş boş bekleyecek değiller) ama grup olarak birbirlerine çok bağlılar. Onlar zorunluluktan değil, bağlılıktan bir arada olan gruplardan bence.
sm grup etkinliği yaptırmıyosa üyeler de mecbur soloya yöneliyo ya yine de hicbir zaman aralarındaki bağı sorgulattırmadılar hepsi birbirine cok değer veriyo ve desteklerini asla esirgemiyolar 🥹 dediğin gibi birbirlerine bağlı olduklarını icin bir aradalar 🥹🩷
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ben çok beğendim klip çok samimi ve şarkı da güzel ❤️💜🤍
Bı de uzanırken telefonun suratına düşmesi olayı benim sürekli başıma gelen bı şey olduğu için güldüm orda sjsjsjsjsj
ay dimii o olay benim de cok basıma geliyo ama elimde değill fjskxjsld

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Ayy mv çok güzeldi üyelerin “we will be Fine”paralarını ağız oynatarak söylemeleri de ayrıca çok anlamlıydı çok hoşuma gitti bayıldım 😍
evett üyelerin o partı söylemesi cok anlamlı olmus bence de cok beğendim 🥹🩷
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Şarkıya odaklanmadım ilk biliyormusun onları izlemekten. Sonra tekrar dinleyip mv nin altına Türkçe yorum ile doldurdum
valla kac kere basa sardım bilmiyorum her seferinde kendimi 32 dis sırıtırken buldum hepsinin enerjisi bana da gecti resmen cok sirinlerdi 😭