Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Baekhyun, Xiumin Ve Chanyeol'un Hear Me Out Teaser Fotoğrafları Yayınlandı!

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515

1.Baekhyun'un saçı pamuk şeker gibi, güzel

2. Chanyeol yüzünü idare etmekte oldukça başarılı

3. Xiumin gençleşiyor

4. Chen burada değil mi?
> Yarın Kai ile birlikte gelicek

5. Düzenlemenin nesi var?

6. Baekhyun'un ilk fotoğrafı çok canlandırıcı

7. Baekhyun'un saçları çok tatlı

8. Baekhyun en iyisi ㅠㅠㅠ çok tatlı ㅠㅠㅠㅠㅠㅠ

9. Baekhyun ve Xiumin'in fotoğrafı çok iyi

10. Chanyeol kesinlikle yakışıklı
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

fotoğrafların boyutu cok büyük olduğu icin tek tek atamadım maalesef böyle tweet seklinde paylasmak en mantıklısıydı

Tepki
1,364

1.Baekhyun'un saçı pamuk şeker gibi, güzel

2. Chanyeol yüzünü idare etmekte oldukça başarılı

3. Xiumin gençleşiyor

4. Chen burada değil mi?
> Yarın Kai ile birlikte gelicek

5. Düzenlemenin nesi var?

6. Baekhyun'un ilk fotoğrafı çok canlandırıcı

7. Baekhyun'un saçları çok tatlı

8. Baekhyun en iyisi ㅠㅠㅠ çok tatlı ㅠㅠㅠㅠㅠㅠ

9. Baekhyun ve Xiumin'in fotoğrafı çok iyi

10. Chanyeol kesinlikle yakışıklı
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

fotoğrafların boyutu cok büyük olduğu icin tek tek atamadım maalesef böyle tweet seklinde paylasmak en mantıklısıydı
Hepsi bal bal 😍 Bu şarkıyı çok merak ediyorum. Tam bir yaz şarkısı olacak gibi. Uzun zaman sonra 3 MV almak da ilaç gibi gelecek. Bol promolu bir albüm döneminden sonra bir de geniş kapsamlı bir konser turu gelse keşke. Netten izlediğim kadarıyla EXO konserleri efsane oluyor.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Hepsi bal bal 😍 Bu şarkıyı çok merak ediyorum. Tam bir yaz şarkısı olacak gibi. Uzun zaman sonra 3 MV almak da ilaç gibi gelecek. Bol promolu bir albüm döneminden sonra bir de geniş kapsamlı bir konser turu gelse keşke. Netten izlediğim kadarıyla EXO konserleri efsane oluyor.
keske bir dünya turu gelse ya junmyeon henüz konser gibi bir sey planlamadık demis galiba ama bakalım umarım yıl sonuna kadar bir seyler ie karar verilmis olur bu konser turu onların en büyük hakkı cünkü

Tepki
1,364
keske bir dünya turu gelse ya junmyeon henüz konser gibi bir sey planlamadık demis galiba ama bakalım umarım yıl sonuna kadar bir seyler ie karar verilmis olur bu konser turu onların en büyük hakkı cünkü
Geç bile kaldılar şöyle kapsamlı bir konser turu için. Asya'da iki üç ülkede konser verip duruyorlardı. Şimdi daha fazla ülkeyi içine alan bir tür düzenleseler çok güzel olur. Ama üyeler tamamlanmadan böyle bir konser turu gelir mi bilemedim.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Geç bile kaldılar şöyle kapsamlı bir konser turu için. Asya'da iki üç ülkede konser verip duruyorlardı. Şimdi daha fazla ülkeyi içine alan bir tür düzenleseler çok güzel olur. Ama üyeler tamamlanmadan böyle bir konser turu gelir mi bilemedim.
bence gelebilir ya xiumin ve kyungsoo olmadan da konser turu yapmıslıkları var her türlü altından kalkarlar diye düsünüyorum

Tepki
1,364
bence gelebilir ya xiumin ve kyungsoo olmadan da konser turu yapmıslıkları var her türlü altından kalkarlar diye düsünüyorum
Altından kalkarlar tabiki ama bence tüm üyeler olmadan büyük bir konser turu yapmazlar. Sadece birkaç Asya ülkesini kapsayan bir konser turu olur en fazla.

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
baekhyun'un saçları çok tatlı olmuş. bu arada hepsi olduğundan genç gözüküyor ama xiumin ne grup arkadaşlarına ne de 4.jene acımıyor