Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Çoğunluğun Sevmediği Sizin Sevdiğiniz Ünlüler

mirai

Trainee
Tepki
334
Ben kendi adıma Aleyna Tilki'yi çok seviyorum.Çok yetenekli ve sesi çok hoş şarkılarını ve düşüncelerini de çok seviyorum.Karakteristik ve güzel bir yüzü olduğunu düşünüyorum dans ediş şeklini de beğeniyorum.Küçükken bazı burnu havada hareketleri olsa da geçmişten beri hep severdim.Aleyna Baba diyesim geliyor kıza fjjdhdkdk

Bir diğer ünlü Justin Bieber Aleyna'dan farklı olarak ben başta Justin'i sevmezdim ergen davranışları sağolsun ama sonradan topladı ve Selena'dan ayrılmak iyi geldi çocuğa.Ayrıca son albüm (justice) harikaydı

Son olarak Kanye West diyorum Heartless ve Gold digger hatrına bile sevmeye devam ederim bu adamı her şarkısı ayrı kaliteli beat kralı ve gördüğüm en troll ünlü olabilir yani yaptıklarını ve açıklamalarının çoğunu desteklemiyorum ama sevgim de asla bitmiyor

Bir de Bahar Candan'ı izlemeyi seviyorum benim kalitesizlik 😅

Konu Sahibi
mirai

mirai

Trainee
Tepki
334
bahar candan haric yazdigin isimleri ben de seviyorum. bahar candani eskiden severdim ama depremde attigi o post hic olmadi artik hic sevmiyorum
Bahar Candan'ın kendisini ben de sevmiyorum ama izlemeyi seviyorum yani programda denk gelsem izlemeye devam ederim Mika içinde öyle

soleil

Trainee
Tepki
184
justice albümü gerçekten harikaydı. justin'i müzikal açıdan çok seviyorum ve eski albümleri dahil olmak üzere çok fazla dinlediğim bir sanatçı. selena mevzularını biliyorum ama onun dışında justin'in özel hayatını takip etmiyorum ve ilgilenmiyorum.

Konu Sahibi
mirai

mirai

Trainee
Tepki
334
justice albümü gerçekten harikaydı. justin'i müzikal açıdan çok seviyorum ve eski albümleri dahil olmak üzere çok fazla dinlediğim bir sanatçı. selena mevzularını biliyorum ama onun dışında justin'in özel hayatını takip etmiyorum ve ilgilenmiyorum.
Justin bence en popüler erkek solist olmayı hak ediyor dans ediyor vocali iyi sesi farklı ve güzel müzik kulağı olduğunu düşünüyorum

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Kanye asla sevemiyorum ya cidden adam müzik konusunda nasıl bir dahiyse( ki ben dinlemeyi çok sevmem kendisini) entrika ve kaos konusunda da öyle ,böyle şeyleri ekrandan okuyan bizlere magazin malzemesi çıkıyor ama yine de başkalarının hayatlarına çok sokuyor burnunu
Bahar Candan da bana çok itici geliyor ha izletiyor mu kendini izletiyor ama karakter olarak sevmiyorum.

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Ben kendi adıma Aleyna Tilki'yi çok seviyorum.Çok yetenekli ve sesi çok hoş şarkılarını ve düşüncelerini de çok seviyorum.Karakteristik ve güzel bir yüzü olduğunu düşünüyorum dans ediş şeklini de beğeniyorum.Küçükken bazı burnu havada hareketleri olsa da geçmişten beri hep severdim.Aleyna Baba diyesim geliyor kıza fjjdhdkdk

Bir diğer ünlü Justin Bieber Aleyna'dan farklı olarak ben başta Justin'i sevmezdim ergen davranışları sağolsun ama sonradan topladı ve Selena'dan ayrılmak iyi geldi çocuğa.Ayrıca son albüm (justice) harikaydı

Son olarak Kanye West diyorum Heartless ve Gold digger hatrına bile sevmeye devam ederim bu adamı her şarkısı ayrı kaliteli beat kralı ve gördüğüm en troll ünlü olabilir yani yaptıklarını ve açıklamalarının çoğunu desteklemiyorum ama sevgim de asla bitmiyor

Bir de Bahar Candan'ı izlemeyi seviyorum benim kalitesizlik 😅
Herkesin sevdigi bizim sevmedigimiz basligi acabilir miyim

Konu Sahibi
mirai

mirai

Trainee
Tepki
334
Ben Kylie’yi de seviyorum. Özellikle iyi bir anne olduğunu düşünüyorum. İlk başlarda acaba falan demiştim ama Stormi ile ilişkisi çok güzel
Kylie cidden iyi bir anne Kris'in manyaklıklarından sonra kendi çocuklarına özellikle dikkat ettiğini düşünüyorum

eirene

Rookie Idol
Tepki
371
Kanye çok komik geliyor bana shitpostlarda görünce de açıklamalarını falan hiç desteklemiyorum