Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

En Sevmediğiniz Başlık Şarkıları

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Evet bir de en sevilmeyen versiyonunu açayım dedim. Aklıma gelmiyor benim. Galiba hepsini seviyorum cbksnvs

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
G- idle shuhua nin çok az line aldigi ve partlarinin garip oldugu sarkilar senorita vs soojin olmasada son cikanlari daha cok begeniyorum
Itzy twice onlarda da tam tersi son cikanlari sevmiyorum
Blackpink yok sanirim ya ice cream i keske sadece kizlar soyleseydi ama onu da seviyorum
Nmixx sasirtici bir sekilde beni sariyolar ama oyle playlistime ekledigim bir sarkilari yok denk geldikce dinlerim
Red velvet de sanirim son sarkilarindan birthday vs.
Aespa girls everglow first sanirim

Ü

Üye silindi 187

red velvey-brithday,RBB,zimzalabim
nct 127-2 baddies
bts-boy with luv,butter,no
enhyphen-pass the mıc
twice-signal,cheer up grubun son başlık şarkıları çok sıkıcı
ıtzy-cake,sneakers,dalla dalla
nmixx-ooo
stray kids-s-class,the sound
exo-wolf
snsd-geee,oh
giddle-queencard

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,901
Nct 127- 2 baddies
Nct dream- hot sauces (bıktım ondan sevmiyorum)
Super junior- sexy free single
Super junior d&e- motorcycle, danger

Tepki
297
Sevmediğim bir sürü var kpopta say say bitmez...
ama kendi grubumdan söyleyeyim bi tane içime dert olan EXO nun Obsession... Çünkü benim bebeklerimin güzel sesiyle oynamışlar baek in sesiyle nasıl oynarsınız ya kpop ın en iyi vokal grubu elinde ve sen şarkıda efekt falan kullanıyorsun autotone değil bildiğin efekt smsmmsm

Şarkı konsept dans çokseldi aslında niye böyle bişi yapıldı anlayamadım pek...

Ü

Üye silindi 187

The Sound'u nasıl sevmezsin 😢 en sevdiğim şarkılarından biri ckacjbs
Çok skz sevdiğimi söyleyemem özellikle sclass ve sound bana çok yorucu geliyor
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Nct 127- 2 baddies
Nct dream- hot sauces (bıktım ondan sevmiyorum)
Super junior- sexy free single
Super junior d&e- motorcycle, danger
D&E'nin ilk şarkıları çok güzeldi ya hele growing pains baya iyiydi sonradan asla tarzlarına uymayan edm müzikler yapmaya başladılar.Bu arada suju bence başlık şarkısı seçmek konusunda bir dönem baya kötüymüş mamacita,mr.simple felanı da hiç sevemiyorum ben

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,901
D&E'nin ilk şarkıları çok güzeldi ya hele growing pains baya iyiydi sonradan asla tarzlarına uymayan edm müzikler yapmaya başladılar.Bu arada suju bence başlık şarkısı seçmek konusunda bir dönem baya kötüymüş mamacita,mr.simple felanı da hiç sevemiyorum ben
İlk şarkıları çok çok iyiydi d&e. Resmi grup olmadan önceki şarkıları da güzeldi. Ama son zamanlardaki başlık şarkılarını pek sevemiyorum.
Ben mamacita ve mr simple'ı seviyorum. Ben Suju'nun başlık şarkılarını genelde seviyorum tek sevmediğim sexy free single.