Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

D.o, Baekhyun, Chanyeol, Suho'nun "Cream Soda" Teaser Fotoğrafları

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
büyük ihtimalle bu cekimler albüm konsepti icin yani mv'de yok( diye tahmin ediyorum fkslxjskd) ama kıyafetleri mv'de de giyebilirler bilemedim mesela bundan sonra takım elbiseli teaserlarını alıcaz

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Ben de en cok baekhyunla suhoyu beğendim sondaki foto favorim
Suhonun çenesine dokunduğu foto çok komik çıkmış🤣🤣
D.o nun bakışları beni benden aldı kavgaya gider gibi bakmış😂😂
evett ksoonun ikinci fotosu bi garip geldi bana da fkslxjdkd
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Baekhyun ilk Moon Lovers dizisinde görmüştüm şimdi görünce aklıma geldi ne alakaysa mxöxöxöx ama çok tatlı 😞🤝😚
moon lovers... travmam tetiklendi bi saniye

Takım elbiseli teaserlarmı😈😈😈🔥🔥🔥🤩
evett gecen gün albüm detayları geldi fotokartlarda takım elbise giyiyolardı onu cok merak ediyorumm

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Kızz bir daha izle 4.prens ne kadar yakışıklıydı yaw tam ideal erkek tipimdi mcmcmf😎😎😞
bir daha o diziyi izlemeyeceğime dair yemin ettim fkslcjsld her bölüm kahrolduğum icin prenslerin tipleri hic ilgimi cekmedi maalesef fkdlckdkfd

kedy

Trainee
Tepki
97
Her gelen teaser çok farklı mv nasıl olacak merak ediyorum
Baek efsane duruyor Kai'nin kaşları hariç beğendim Suho basit ama güzel duruyor Chan çok yakışıklı ama kendisi tam konsept adamıyken bu era çok sade kalmış

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
ay gördüğümden beri hunharca gülüyorum hic sırıtmamıs ya fkskxksldkx diğer üyelere de bazı markaları editlemisler cok iyii

Her gelen teaser çok farklı mv nasıl olacak merak ediyorum
Baek efsane duruyor Kai'nin kaşları hariç beğendim Suho basit ama güzel duruyor Chan çok yakışıklı ama kendisi tam konsept adamıyken bu era çok sade kalmış
cyeol diğer teaserlarda cok iyiydi ama bu teaser fotoğraflarında bi olmamıslık var belki kıyafetinden dolayıdır bilmiyorum