Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İzle Dizi Önerisi: Outlander

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
Hayatımda izlediğim en iyi dizi diyebilirim.

1945 yılında yaşayan Claire, savaşta hemşirelik yaptıktan sonra yıllardır görüşemediği eşiyle savaş bitince ikinci bir balayına çıkar. Balayı için İskoçya'ya giden çift, ilişkileri hakkında yaraları sarmaya çalışırken Claire, dokunduğu bir taş vesilesiyle kendini bir anda 1743'te bulur. Kadınların asla kıymet verilmediği ve batıl inançların, cadı efsanelerin kol gezdiği bir dönemde hayatta kalma mücadelesi verirken savaşçı Jamie Fraser ile evlenmek zorunda kalıp ona aşık olacak ve iki eşi hakkında duygusal bir mücadeleye girecektir.

Kaynak: Beyaz Perde
1000037248.jpg

peterpan

Fanbase Starter
Tepki
1,362
inanılmaz güzel bir dizi ama ilk sezon finalinden sonra izleyemedim :cry: Tobias Menzies'in (Randall) inanılmaz bir oyunculuğu vardı o yüzden sonlardan malum sebeplerden ötürü kendisinden nefret etmek durumunda kaldım. spoi vermeyeyim o konuda. sonra nette kesitlerinden takip ettim. Jamie'nin kızı ile karşılaştığı sahne kadar hanımcılıkta ikonik bir sahne görmedim:love:

romo

Trainee
Tepki
217
inanılmaz güzel bir dizi ama ilk sezon finalinden sonra izleyemedim :cry: Tobias Menzies'in (Randall) inanılmaz bir oyunculuğu vardı o yüzden sonlardan malum sebeplerden ötürü kendisinden nefret etmek durumunda kaldım. spoi vermeyeyim o konuda. sonra nette kesitlerinden takip ettim. Jamie'nin kızı ile karşılaştığı sahne kadar hanımcılıkta ikonik bir sahne görmedim:love:
Bir televizyon dizisinde gördüğüm en extreme sahnelerden biriydi ve cidden insanı nefret ettiriyor hayattan. Ben dizinin ilk sezonunu izledim sadece, diğer sezonları daha güzeldi diyen var mı içinizde?

Konu Sahibi
Blabla

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
Ben daha 10. Bolumdeyim spoi yağmuruna tutuldum 🥺 ama olsun gene de izlicem