Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Doğum Haritası

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 160

Simdi o kadar fazla etken var ki. Nerden baslasam bilemedim ama neyse

Herkesin dogum hsritasi 12 evden olusur ve bizim icin onemli olan 10 gezegen var. Her gezegenin yonetici burcu var. Her ev ve her burc farkli seyleri gosterir ve hayatimizi/kisiligimizi etkiler.

Gezegenler:
Gunes, ay, merkur, venus, mars, jupiter, saturn, neptun, uranus, pluto

Gunes: Genel kisilik ozelliklerimiz, hobilerimiz, cocuklar, egomuz, babamiz
Ay: Kimsenin gormedigi ic dunyamiz, duygularimiz, bilinc altimiz, ruyalarimiz
Merkur: Iletisim bicimimiz, ses tonumuz, konusma ozelliklerimiz, kafamizin isleme bicimi
Venus: Flort etme bicimimiz, sevdigimiz seyler, guzellik, sanat, azicim da se**
Mars: Adim atma ve karsi cikma bicimimiz, nasil hareket ederiz, fiziksel ozelliklerimiz, vucudumuz
Jupiter ve gerisi birazcik daha farkli oldugu icin onlari sonra yazicam ama dogum haritanizi anlamak icin bu 5 gezegeni anlamak lazim.
Teşekkür ederim 💖💖
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Simdi duzgun bir sekilde olaya girisirsek 0'dan basladiginizi varsayiyorum. Simdi size teker teker basitce dogum haritasi okumayi gostericem. Simdi astrocafeye ya da astro dienst'e gidip dogum haritanizi cikartiyorsunuz. Hemen kahve yapip geliyorum siz de haritalarinizi atin buraya wldjakdja
Hemen bakıyorum 🫡
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Simdi duzgun bir sekilde olaya girisirsek 0'dan basladiginizi varsayiyorum. Simdi size teker teker basitce dogum haritasi okumayi gostericem. Simdi astrocafeye ya da astro dienst'e gidip dogum haritanizi cikartiyorsunuz. Hemen kahve yapip geliyorum siz de haritalarinizi atin buraya wldjakdja
Doğum dakikası fark yaratır mı yoksa sadece saat mi önemli

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 25

aaa astrocafeye girip okudum kendiminkini şaka gibi gbt'mi çıkarmışlar??? nokta atışı şeyler var şok oldum

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
bana da lütfenn +yükselenim akrep 20230612_213939.jpg 20230612_214552.jpg

Son düzenleme:

Gaia

Trainee
Tepki
18
Ben de biraz ilgileniyorum ama şu ana kadar kimse benim haritama bakmadı nasıl Bi his merak ediyorum haritama bakılması jfjfjfkfk ( haritamdan da nefret ediyorum satürn 5. Ev kahrol)

Ekli dosyalar

• horoscope-chart8-700__radix_astroseek-18-12-2005_11-40.png
    horoscope-chart8-700__radix_astroseek-18-12-2005_11-40.png
    205.3 KB · Görüntüleme: 10
Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 187

Simdi o kadar fazla etken var ki. Nerden baslasam bilemedim ama neyse

Herkesin dogum hsritasi 12 evden olusur ve bizim icin onemli olan 10 gezegen var. Her gezegenin yonetici burcu var. Her ev ve her burc farkli seyleri gosterir ve hayatimizi/kisiligimizi etkiler.

Gezegenler:
Gunes, ay, merkur, venus, mars, jupiter, saturn, neptun, uranus, pluto

Gunes: Genel kisilik ozelliklerimiz, hobilerimiz, cocuklar, egomuz, babamiz
Ay: Kimsenin gormedigi ic dunyamiz, duygularimiz, bilinc altimiz, ruyalarimiz
Merkur: Iletisim bicimimiz, ses tonumuz, konusma ozelliklerimiz, kafamizin isleme bicimi
Venus: Flort etme bicimimiz, sevdigimiz seyler, guzellik, sanat, azicim da se**
Mars: Adim atma ve karsi cikma bicimimiz, nasil hareket ederiz, fiziksel ozelliklerimiz, vucudumuz
Jupiter ve gerisi birazcik daha farkli oldugu icin onlari sonra yazicam ama dogum haritanizi anlamak icin bu 5 gezegeni anlamak lazim.
graphic.png ay ben de geldim bu arada yükselenim başak

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
Mesela senin akrebin yonetici gezegeni pluto 2. Eve dusmus. Bu guzel bir sey ama tehlikesi de var. Bilgi: Pluto dustugu eve kaos getirir. Oldurup yeniden diriltir. Su an ekonomik anlamda ailen/sen nasilsiniz bilmiyorum ama zenginseniz aniden fakirlesme, fakirseniz aniden zenginlesme gostergesidir bu. Mars'in da 11'e dusmesiyle ben hic beklemedigin bir anda eline yuksek miktarda paralar gececegini dusunuyorum. Ama konumun geregi harcamalarina ekstra dikkat etmen lazim.
şok oldum şu an tavsiye için de teşekkür ederim savurgan biriyim biraz

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 160

Yukselenin basak canim. Firsattan istifade yukselen basak:

Yukselen basaklar genc gorunume sahip olanlar gruplardan, yasindan daha kucuk gostermeye musaitsin. Yaslanmayi geciktirici seylere pek gerek yok. Yukselen basaklar hep uzun olurlar derler kaynaklarda ama ben hic uzun bir yukselen basakla karsilasmadim. Obsesif komplusif bozukluga megillilik gosterebilir (bunun icin 6. Eve daha cok bakmak lazim). Temizligi onemserler. Birazcik perfectionistlik vardir onlarda. Konusma ve iletisim becerileri yuksektir ve rahatca konusabilirler. Merkur 11. Eve dustugune gore senin icin arkadaslik iliskileri hayatinin onemli bir yerini kapliyor/kaplayacak. Ayrica sosyal medya uzerinden calismayi dusunebilirsin cunku potansiyelin var.
Başka bir yerden baktığım için koç sanıyordum ☹️ okb dışı doğru bu kadar beklemiyordum

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 187

Yukselen basak icin yazdigim seyi okuyabilirsin, senin haritana ozel olarak da: Harika bi haritan var bence. Ileride is hayatinda one cikmak, liderlik yapmak icin. 10. Ev konumlarin cok guzel. Iletisimden korkmadan dogustan var olan becerinin uzerine gidersen konusmanla is hayatinda insanlari etkileyip yukselmen cok kolay, haritan bu potansiyeli gosteriyo. Bir de 10. Ev konumlarina ragmen ben yine yasitlarindan genc duracagini dusunuyorum. Zaten basak 3 derece yukselenin. Utanmasan merkur olarak dunyaya gelirmissin kdjfjsjsjd
çok teşekkür ederim baktığın için kardeşim de istiyor da ona da bakabilir misinnn müsaitsen? yükseleni yengeçmiş graphic2.png