Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Başlık Sarkisini Arka Plana Atan Bsidelari Yorumlama

Jesé

Trainee
Tepki
363
Şimdi baslik şarkısından daha çok on plana çıkan yan şarkıları yorumlicam çünkü neden olmasın
Le sserafim smart: Bu şarkı dansiyla kıyafetleriyle vs 10 numara gercekten titlei tekler tek sikinti yaz aylarında çıksa daha hos olurdu bence
bp pretty savage: ps tam blackpinkin tarzına uyan bir şarkı ama lovesick girls cok daha güzel bence hem bp icinde farklı bir tarz olmuştu
aespa illusion: yakın zamana kadar çok seviyordum ama simdi girls daha hos gelmeye basladi🥲 ne demişler girls bi şiirdi ama mylar onu okuyamadı
Twice cry for me: bside mi bilmiom tam olarak ama title olsaydi çok başarılı olacagi kesin 😶 eng ver uzumlu kekim..
Cok istek olursa(0 kisi) devami gelir..

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Cümlesi cümlesine katılıyorum bu arada benim de aklıma direkt bu şarkılar gelirdi.
Ve Girls ilk çıktığı zamanlar Mv'yi o kadar izliyordum ki neden bu şarkının daha az sevildiğini anlayamadım bence Aespa başlık şarkıları içinde en iyisi olanlardan biri

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
bp pretty savage: ps tam blackpinkin tarzına uyan bir şarkı ama lovesick girls cok daha güzel bence hem bp icinde farklı bir tarz olmuştu
Blackpink'in b-side şarkılarının hepsi birer şaheser niteliğinde. Ve bence title şarkıları da mükemmel seçim. Yani Lovesick Girls varken Pretty Savage title olamazdı veya Shut Down varken Born Pinkten bir parça title olamazdı. Hani bside seçimleriyle ve title seçimleriyle en doğru karar veren grup diyebilirim. Bside şarkıları çok ayrı seviye.