Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anket En Sevdiğiniz Top5 Exo Albümü

En Sevdiğiniz Top 5 EXO Albümü

• MAMA

Kullanılan: 8 40.0%
  • XOXO

Kullanılan: 14 70.0%
  • OVERDOSE

Kullanılan: 5 25.0%
  • EXODUS

Kullanılan: 14 70.0%
  • EX'ACT

Kullanılan: 6 30.0%
  • THE WAR

Kullanılan: 11 55.0%
  • DON'T MESS UP MY TEMPO

Kullanılan: 6 30.0%
  • OBSESSION

Kullanılan: 3 15.0%
  • DON'T FIGHT THE FEELING

Kullanılan: 8 40.0%
  • EXIST

Kullanılan: 2 10.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
cok sıkıldım exo da aktif değil o yüzden anket acayım dedim 🥹
bu arada rp albümler de sayılıyo

benim top 5
-xoxo
-exodus
-the war
-dmumt
-dftf

Son düzenleme:

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,891
The war albümüne kadar bütün albümlerini çok severek dinlemiştim. hala da o albüm şarkılarını açıp açıp dinliyorum. the war sonrasındaki albümleri sevsem de diğer albümleri kadar çok sevemedim. en sevdiğim albümleri xoxo. hiç bıkmam dinlemekten.
xoxo
mama
exact
exodus
the war

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
sanırım tüm exollerin en favori albümü xoxo 🥺
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Dftf çok güzel değil mi bayılıyorum bu albüme uzun zaman sonra aldığımız, bir albümdü kim vurduya gitti resmen
evett ben asığım o albüme 5 tane sarkı var ama hepsi birbirinden güzel keske promo yapılsaydı ona da 😭

Ü

Üye silindi 187

XOXO güzel ama çok demode geliyor artık bazı şarkılar.Tam bir 2010lar albümü.My lady,peter pan,let out the beast,don't go,growl heart attack favori şarkılarımdı.
EXODUS en sevmediğim 2.exo albümü asla bana hitap etmeyen transformers ve lady luck gibi şarkılar var.Yine de hala açıp el dorado,beautiful,what if ve tabi ki call me baby dinliyorum.
Fav albümüm obsession:Ben sert peformans odaklı şarkıları da exoya çok yakıştırıyorum ve bu albüm sert exo yumuşak exo ayrımını en iyi yapan albümdü bence.Jeykıll ve obsession exonun en iyi performans şarkılarından diğer yandan groove,nonstop,butterfly effect gibi çok tatlı pop şarkıları da var.
DFTF:Çok iyi bir albüm ama sert şarkılar olmadığı için 1. değil.
DMUMT:Obsession'ın amcası ama 1.değil çünkü içinde jeykıllı yenecek kadar güçlü bir performans şarkısı yok.
the war:tam bir yaz albümü keşke biraz daha chill şarkılar olsaymış diyorum.
EXACT:En kendine has tarzı olan kpop albümlerinden birisi.İlk dinlediğimde çok sevmiştim ama zamanla şarkılar sıktı çünkü çok elektronik bir albüm.Monster,lucky one,artifical love,stronger,they never know,9 cloud fav şarkılarım
MAMA:Asla ısınamadığım şarkılar var var ama angel,what is love ve mamayı hala açıp dinlerim.
OVERDOSE:Keşke biraz daha şarkı olsaydı.Run,moonlight,overdose,thunder çok iyi şarkılar ya
EXIST:SM'in artık exoyu gram umursamadığının kanıtı albüm exo için çok ortalama şarkılara sahip üyelerin vokalleri olmasa besteler çok sıkıcı.Yine de exıst,hear me out,cindirella gibi çok iyi şarkılar da var.
Ben favorilerimi sıralarken kış albümlerini de sıralıyorum miracles in december>obsession>universe>DMUMT>DFTF>OVERDOSE

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
XOXO güzel ama çok demode geliyor artık bazı şarkılar.Tam bir 2010lar albümü.My lady,peter pan,let out the beast,don't go,growl heart attack favori şarkılarımdı.
EXODUS en sevmediğim 2.exo albümü asla bana hitap etmeyen transformers ve lady luck gibi şarkılar var.Yine de hala açıp el dorado,beautiful,what if ve tabi ki call me baby dinliyorum.
Fav albümüm obsession:Ben sert peformans odaklı şarkıları da exoya çok yakıştırıyorum ve bu albüm sert exo yumuşak exo ayrımını en iyi yapan albümdü bence.Jeykıll ve obsession exonun en iyi performans şarkılarından diğer yandan groove,nonstop,butterfly effect gibi çok tatlı pop şarkıları da var.
DFTF:Çok iyi bir albüm ama sert şarkılar olmadığı için 1. değil.
DMUMT:Obsession'ın amcası ama 1.değil çünkü içinde jeykıllı yenecek kadar güçlü bir performans şarkısı yok.
the war:tam bir yaz albümü keşke biraz daha chill şarkılar olsaymış diyorum.
EXACT:En kendine has tarzı olan kpop albümlerinden birisi.İlk dinlediğimde çok sevmiştim ama zamanla şarkılar sıktı çünkü çok elektronik bir albüm.Monster,lucky one,artifical love,stronger,they never know,9 cloud fav şarkılarım
MAMA:Asla ısınamadığım şarkılar var var ama angel,what is love ve mamayı hala açıp dinlerim.
OVERDOSE:Keşke biraz daha şarkı olsaydı.Run,moonlight,overdose,thunder çok iyi şarkılar ya
EXIST:SM'in artık exoyu gram umursamadığının kanıtı albüm exo için çok ortalama şarkılara sahip üyelerin vokalleri olmasa besteler çok sıkıcı.Yine de exıst,hear me out,cindirella gibi çok iyi şarkılar da var.
Ben favorilerimi sıralarken kış albümlerini de sıralıyorum miracles in december>obsession>universe>DMUMT>DFTF>OVERDOSE
obsession yorumuna katılıyorum sert/havalı ve soft/yumusak exo ayrımını en iyi yapan sağlam bir albüm zaten konsept de kendi x versiyonlarıyla olan savası anlatıyo sektörde gördüğüm en farklı ve kaliteli icerik