Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Bir Idol Daha Evleniyor.mutlu Son^^

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
659
Super Junior üyesi Ryeowook, Tahiti grubundan Ari ile evleniyor.Çift,yakın zamanda aile ve arkadaşlarının katılacağı küçük bir törenle evlenecek.
BAZI NETİZEN YORUMLARI:
•Mutlu bir hayat dileriz.
•Tebrikler^^ Bir idolün olgunlaşıp sevdiği bir kadınla kendi ailesini kurması ne kadar özel.Mutlu bir aile dilerim~
•38 yaşında olduğuna inanamıyorum!!ㅋㅋ Evlenmek için harika bir yaş~ Tebrikler~!
•Bu onu Shindong ve Sungmin'den sonra grupta evlenen üçüncü kişi yapıyor~ Çıkışından beri 20 yıllık skandalsız bir adam,ne kadar sevimli bir adam
•Tebrikler!!! OHOHOH
•EH?
•Ortaokulda Super Junior'ın çok büyük bir hayranı olduğumu ve tüm programlarını izlediğimi hatırlıyorum.Ryeowook'un bir 94'lüyle evleneceğini tahmin eden bir program vardı ve makaleyi sonuna kadar kaydırarak Ari-nim'in bir 94'lü olduğunu gördüm,ne kadar harika❤
Screenshot_20240330-235931_Chrome.jpg

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,887
Ryeowook ilişkisini ilk açıkladığı zaman da çok mutlu oldum. Bir süredir ilişkileri ile ilgili hiçbir şey olmayınca ayrıldılar mı acaba diye düşünmeye başladım ki neyseki evleneceklermiş. Umarım çok mutlu olurlar. 🥰

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
659
Ryeowook ilişkisini ilk açıkladığı zaman da çok mutlu oldum. Bir süredir ilişkileri ile ilgili hiçbir şey olmayınca ayrıldılar mı acaba diye düşünmeye başladım ki neyseki evleneceklermiş. Umarım çok mutlu olurlar. 🥰
Umarım🤗💛