Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

En Yetenekli 4.Jen Kız Grubunu Seçiyoruz

En Yetenekli 4.Jen Kız & Erkek Grupları ( 3 GRUBA OY VEREBİLİRSİNİZ )

• Nmixx

Kullanılan: 42 63.6%
  • Aespa

Kullanılan: 37 56.1%
  • ITZY

Kullanılan: 11 16.7%
  • Purple Kiss

Kullanılan: 6 9.1%
  • LE SSERAFIM

Kullanılan: 2 3.0%
  • STAYC

Kullanılan: 8 12.1%
  • Billlie

Kullanılan: 5 7.6%
  • IVE

Kullanılan: 14 21.2%
  • NEWJEANS

Kullanılan: 1 1.5%
  • EVERGLOW

Kullanılan: 7 10.6%

• Kullanılan toplam oy
    66
  • Anket kapatılmış .

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
3 gruba oy verebilirsiniz

blow kiss GIF by Victoria's Secret Fashion Show

Konu Sahibi
betul

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
Aespa'nın nasıl en yetenekli grup oldugunu biri objektif bir sekilde aciklayabilir mi?
Bence vokal olarak NMIXX ile başı çekiyorlar. 3 gruba oy verildiği için fazla oy alması normal diye düşünüyorum.Rap açısından da kötü değiller.
Bu 10 grup arasında rap,dans ve vokal olarak eksik olmayan grup Billlie bence ,ama çoğu grubun eksik olduğu 1-2 alan var gibi
İlk 3 içinde olurlar diye düşünüyorum o yüzden

Son düzenleme:
Konu Sahibi
betul

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
Benim seçtiğim 3 grup

Nmixx ( Vokal,dans )
Billlie ( all rounder bir gruplar bence )
ITZY ( dans - performans ) / Aespa ( vokal )

*Purple Kiss & EVERGLOW da çok yetenekli gruplar ( EG'u vokal dışındaki diğer alanlarda çok beğeniyorum )

marin

Trainee
Tepki
639
Bana göre dans ve performans söz konusu ise ITZY açık ara en iyisi. Vokal söz konusu ise de NMIXX ve aespa. ITZY'nin vokal yönü, aespa'nın da dans yönü nispeten zayıf ama öyle abartıldığı kadar değil bence. NMIXX her iki alanda da iyi zaten. Diğer gruplar bazı kategorilerde ortalama altı kalıyorlar. O sebepten bu 3'lü en iyisi diyebilirim.

Konu Sahibi
betul

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
Bana göre dans ve performans söz konusu ise ITZY açık ara en iyisi. Vokal söz konusu ise de NMIXX ve aespa. ITZY'nin vokal yönü, aespa'nın da dans yönü nispeten zayıf ama öyle abartıldığı kadar değil bence. NMIXX her iki alanda da iyi zaten. Diğer gruplar bazı kategorilerde ortalama altı kalıyorlar. O sebepten bu 3'lü en iyisi diyebilirim.
Katılıyorum kesinlikle

• Beğen
Reactions: Hkz

Hkz

Trainee
Tepki
11
Fazla oy almasına şaşırdığım gruplar var :sneaky:

HYS

Trainee
Tepki
186
aespa
nmixx
stayc
billlie
arkadaşlar billlie dinleyin dinlettirin
(4 tane yazdım ama olsun)

Son düzenleme:

Hkz

Trainee
Tepki
11
vokal de iyi değil mi? Kanka lisetede canlı söylebilen kaç grup var allah aşkına. Son cbleri bile vokalde ne kadar iyi olduklarını gösteriyor. Performanlarını izlediğimde de dans konusunda bir eksik gözüme çarpmadı.
Nmixx,Aespa,Purple Kiss,Stacy,Itzy,Billlie
gayette canlı şarkı söyleyebilen gruplar. Vokalde ITZY seviyesinde bir gruplar niye iyi bulunduklarını anlayamıyorum + Gaeul’un vokali kötü.

Konu Sahibi
betul

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
gayette canlı şarkı söyleyebilen gruplar. Vokalde ITZY seviyesinde bir gruplar niye iyi bulunduklarını anlayamıyorum + Gaeul’un vokali kötü.
Yorumuna katılıyorum. Sahnedeki enerjilerini beğensem de vokal ve dans açısından bana da ortalama geliyorlar. Encore performansı bi gruba vokalde iyi demek için yeterli gelmiyor bana :)

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Ive vokalde iyi degil mi? En azindan kendi sarkilarini encoreda korkmadan soyluyorlar