Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sizce En Yetenekli Kpop Idolü Kim?

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,868
Evet yeteneksiz denilince akla hemen bir kaç idol gelir her ne kadar sektörde yetenekli kişi sayısı az olsa da ben karar veremiyorum açıkçası bu yüzden bir kaç isim söyleyebilirim. Jungkook(popüler diye değil gerçekten bir çok alanda yetenekli ve bir çok konuda ortalamadan iyi olan bir insan) Suga Chanyeol,Xiumin, Chen, Baekhyun(evet hep exo üyeleri ihihihi) Nam Woohyun ve Kim Sunggyu geliyor aklıma direkt en diye birine karar veremiyorum ama bu idoller kesinlikle çok yetenekli daha da eklenebilir tabi tüm sektörü bilmiyorum sonuçta

Son düzenleme:
Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,868
En yetenekli mi bilmiyorum ama benim ilk aklıma gelen ikili Wendy ve seulgi oldu
Seulginin ses rengine bayılıyorum vokali de çok güçlü ayrıca en iyi dans eden idollerden kesinlikle çok hoş bir dansı var ne kavga eder gibi sert ne de hamur gibi yumuşak ikisinin arası ve çok hoş vücudunu çok iyi kontrol ettiğini düşünüyorum

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,868
Genel yetenek olarak bakarsak benim aklıma direkt jungkook geliyor. Kendisi tam bir ace. Müzikal anlamdaki yetenekleri(şarkı sözü yazmak, yapımında bulunmak vs) dışında elini attığı her işte çok iyi bir iş çıkartıyor. Bu benim için büyük bir yetenek.
evet kesinlikle denildiği gibi only ace

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Bence kesinlikle hyolyn hem Kpop un en iyi dansçı ve vokallerinden hemde ortalamanın çok üstünde bir rap yeteneği var sahneyi tek başına doldurabilen nadir idollerden hem şarkı yapımında da yer alıyor aynı şekilde minzy'i de çok yetenekli buluyorum kesinlikle ana vokal olmalıydı rap ve dans becerisi harikaydı

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,868
Bence kesinlikle hyolyn hem Kpop un en iyi dansçı ve vokallerinden hemde ortalamanın çok üstünde bir rap yeteneği var sahneyi tek başına doldurabilen nadir idollerden hem şarkı yapımında da yer alıyor aynı şekilde minzy'i de çok yetenekli buluyorum kesinlikle ana vokal olmalıydı rap ve dans becerisi harikaydı
Hyolyn vokalini dinlemiştim sadece ve çok güzeldi ya Minzy de vokalde gayet yetenekliydi ana vokal olmalı mıydı bilmiyorum ama kesinlikle baya iyiydi vokali dansı da muhteşemdi zaten

Tepki
1,364
Evet yeteneksiz denilince akla hemen bir kaç idol gelir her ne kadar sektörde yetenekli kişi sayısı az olsa da ben karar veremiyorum açıkçası bu yüzden bir kaç isim söyleyebilirim. Jungkook(popüler diye değil gerçekten bir çok alanda yetenekli ve bir çok konuda ortalamadan iyi olan bir insan) Chanyeol,Xiumin, Chen, Baekhyun(evet hep exo üyeleri ihihihi) Nam Woohyun ve Kim Sunggyu geliyor aklıma direkt en diye birine karar veremiyorum ama bu idoller kesinlikle çok yetenekli daha da eklenebilir tabi tüm sektörü bilmiyorum sonuçta
Bu listeye Kyungsoo'yu da eklerim şahsen. Elini atıp da yapamadığı hiçbir şey görmedim bugüne kadar. Müzikal anlamda çok aktif değil ama her ne yaparsa yapsın en iyilerden olmayı hep başarıyor.

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,868
Bu listeye Kyungsoo'yu da eklerim şahsen. Elini atıp da yapamadığı hiçbir şey görmedim bugüne kadar. Müzikal anlamda çok aktif değil ama her ne yaparsa yapsın en iyilerden olmayı hep başarıyor.
evet ya nasıl Kyungsooyu eklemem ki o da bu listede olması gereken birisi

Tepki
1,364
Evet yeteneksiz denilince akla hemen bir kaç idol gelir her ne kadar sektörde yetenekli kişi sayısı az olsa da ben karar veremiyorum açıkçası bu yüzden bir kaç isim söyleyebilirim. Jungkook(popüler diye değil gerçekten bir çok alanda yetenekli ve bir çok konuda ortalamadan iyi olan bir insan) Suga Chanyeol,Xiumin, Chen, Baekhyun(evet hep exo üyeleri ihihihi) Nam Woohyun ve Kim Sunggyu geliyor aklıma direkt en diye birine karar veremiyorum ama bu idoller kesinlikle çok yetenekli daha da eklenebilir tabi tüm sektörü bilmiyorum sonuçta
Kai de eksik kalmamalı bu listede. Dansına zaten diyecek bir şey yok, mükemmel. Albümlerinde ne kadar iyi bir sesi olduğunu da gösterdi bence. Ayrıca 3 albümüne de baktığımızda şarkı seçiminde ne kadar iyi bir hisse sahip olduğu görülüyor. Her albümü başyapıt gibiydi. Özellikle ilk albümü Kpop'ın en sanatsal albümlerinden biriydi bence.

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,868
Kai de eksik kalmamalı bu listede. Dansına zaten diyecek bir şey yok, mükemmel. Albümlerinde ne kadar iyi bir sesi olduğunu da gösterdi bence. Ayrıca 3 albümüne de baktığımızda şarkı seçiminde ne kadar iyi bir hisse sahip olduğu görülüyor. Her albümü başyapıt gibiydi. Özellikle ilk albümü Kpop'ın en sanatsal albümlerinden biriydi bence.
Dürüst olmak gerekirse Kainin dansına her ne kadar bayılsam da solo çıkış yapana kadar bu kadar iyi bir vokal sergileyebileceğini tahmin etmemiştim ama gerçekten vokali çok iyiydi ve dediğin gibi şarkı seçimleri de çok iyiydi hem sesine yakışan hem de dinlemesi güzel keyifli şarkılar seçmişti sahip olduğu yetenekleri doğru ve etkili kullanmayı da çok iyi bilen birisi
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ace jeon jungkook
Bunu zaten kim inkar edebilir hiç kimse

Söylenmeyenlerden söyleyelim f(x) Luna ve BoA
Eğer başıma bir şey gelmicekse düşüncemi söylemek istiyorum, Lunaya duygusal dramatik şarkıları yakıştırmıyorum daha çok parlak yüksek enerjili coşkulu şarkıları yakıştırıyorum galaxy, free somebody gibi vokal gücü kesinlikle var yetenekli de biri ama bu düşüncemi de söylemeden geçemezdim BoA ise duyduğum ama bilmediğim için bir şey diyemem

Tam sana yakışır bir cevap olmuş 💕

Son düzenleme:

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,897
Boa ve jonghyun. Boa idol dansçı değil direk dansçı diyebileceğimiz kadar iyi dans edebiliyor, şarkı besteleyebiliyor, vokali çok iyi. Canlı performansta üstüne yok. Jonghyun, tek başına çok iyi şarkılar besteledi. Dansı iyiydi. Vokali zaten iyiydi.
Btob minhyuk. Rap yapabiliyor vokali iyi,şarkı besteleyebiliyor ve iyi dans ediyor.
Wonbin. Daha tüm cevherlerini göremesek de gördüğümüz kadarıyla rap yapabiliyor, iyi bir vokali var ve acayip iyi dans ediyor. Müzik de yapabiliyor sanırım. Zamanla o yönünü de görürüz.
Shindong. Performans yönetmenliği yapıyor, kareografi hazırlayabiliyor, iyi bir dansçı, şarkı söz ve yapımına katılıyor, varyete yetenekleri çok iyi.
D.o. zaten söylenmiş.
Chanyeol. Vokali iyi, rap yapabiliyor, birçok enstrüman çalıyor. Şarkı besteleyebiliyor. Varyetede iyi. Oyunculuğu da fena değil.

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,868
Boa ve jonghyun. Boa idol dansçı değil direk dansçı diyebileceğimiz kadar iyi dans edebiliyor, şarkı besteleyebiliyor, vokali çok iyi. Canlı performansta üstüne yok. Jonghyun, tek başına çok iyi şarkılar besteledi. Dansı iyiydi. Vokali zaten iyiydi.
Btob minhyuk. Rap yapabiliyor vokali iyi,şarkı besteleyebiliyor ve iyi dans ediyor.
Wonbin. Daha tüm cevherlerini göremesek de gördüğümüz kadarıyla rap yapabiliyor, iyi bir vokali var ve acayip iyi dans ediyor. Müzik de yapabiliyor sanırım. Zamanla o yönünü de görürüz.
Shindong. Performans yönetmenliği yapıyor, kareografi hazırlayabiliyor, iyi bir dansçı, şarkı söz ve yapımına katılıyor, varyete yetenekleri çok iyi.
D.o. zaten söylenmiş.
Chanyeol. Vokali iyi, rap yapabiliyor, birçok enstrüman çalıyor. Şarkı besteleyebiliyor. Varyetede iyi. Oyunculuğu da fena değil.
Dediklerin gibilerse gerçekten çok yeteneklilermiş saydıkların