Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Exo'dan Chen Bugün Evlendi

Lalin354

Trainee
Tepki
2
Ekli dosyayı görüntüle 17088 Ekli dosyayı görüntüle 17089 Ekli dosyayı görüntüle 17090

Ekli dosyayı görüntüle 17093 Ekli dosyayı görüntüle 17094 Ekli dosyayı görüntüle 17092

Ayrıca düğününde Exo'nun Don't Go şarkısının orkestra versiyonunu çaldırdı.

Ayrıca Kai de düğüne katıldı 😭

Bir yastıkta yine kocayın 🤭🤭
Bildiğim kadarıyla resmi nikah kıyıldı ama düğün töreni yapılmamıştı, anca yapabildiler, önce albüm sonra askerlik sonra tekrar albüm derken bayaa bir uzadı konu. Neyse sonuç olarak tatlıya bağlandı :)) Yengemiz de güzelmiş, Chen'in "ilk gördüğümde aşık oldum ve peşine düştüm, çok zorlandım, çok koştum sonunda onu sevdiğimi anladı" demişti, şarkı bile yazdı onun hakkında, daha ne olsun. Şimdi iki çocuğu var, ömür boyu mutluluklar dilerim Dinoma :))

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Bildiğim kadarıyla resmi nikah kıyıldı ama düğün töreni yapılmamıştı, anca yapabildiler, önce albüm sonra askerlik sonra tekrar albüm derken bayaa bir uzadı konu. Neyse sonuç olarak tatlıya bağlandı :)) Yengemiz de güzelmiş, Chen'in "ilk gördüğümde aşık oldum ve peşine düştüm, çok zorlandım, çok koştum sonunda onu sevdiğimi anladı" demişti, şarkı bile yazdı onun hakkında, daha ne olsun. Şimdi iki çocuğu var, ömür boyu mutluluklar dilerim Dinoma :))
Kadın çok şanslı Chen gibi birisi ona aşık olduğu için 😭Her daim mutlu olsunlar 🩷

Lalin354

Trainee
Tepki
2
Ekli dosyayı görüntüle 17088 Ekli dosyayı görüntüle 17089 Ekli dosyayı görüntüle 17090

Ekli dosyayı görüntüle 17093 Ekli dosyayı görüntüle 17094 Ekli dosyayı görüntüle 17092

Ayrıca düğününde Exo'nun Don't Go şarkısının orkestra versiyonunu çaldırdı.

Ayrıca Kai de düğüne katıldı 😭

Bir yastıkta yine kocayın 🤭🤭
Bildiğim kadarıyla resmi nikah kıyıldı ama düğün töreni yapılmamıştı, anca yapabildiler, önce albüm sonra askerlik sonra tekrar albüm derken bayaa bir uzadı konu. Neyse sonuç olarak tatlıya bağlandı :)) Yengemiz de güzelmiş, Chen'in "ilk gördüğümde aşık oldum ve peşine düştüm, çok zorlandım, çok koştum sonunda onu sevdiğimi anladı" demişti, şarkı bile yazdı onun hakkında, daha ne olsun. Şimdi iki çocuğu var, ömür boyu mutluluklar dilerim Dinoma
Cok guzel bi dugun olmus yengeyi de gorduk sonunda cok guzelmis :love:
Ksoo bildigimiz gibi esofmani cekip gelmis yigidim
Bu arada chen ve cyeol'un yuzunu emojiyle kapatan netizenlerin burdan babalarina selam yolluyorum

Cok guzel bi dugun olmus yengeyi de gorduk sonunda cok guzelmis :love:
Ksoo bildigimiz gibi esofmani cekip gelmis yigidim
Bu arada chen ve cyeol'un yuzunu emojiyle kapatan netizenlerin burdan babalarina selam yolluyorum
Kyungsoo eşofman giymemiş ki, kumaş pantolon üstüne beyaz gömlek üzerine de krem rengi hırka giymiş, biraz özensiz gibi görünüyor ama kaliteli bir seçim olmuş bence. Bence düğünde rahatlık en iyisi, kardeşim evlendi ben abiye diye tutturamadım mesela, iyi bir kumaş pantolon üstüne uzun güzel bir tunik giydim :)) Düğünde hiç masrafım olmadı kendi bursumla düğün yerine gittim (o zaman şehir dışında üniversite okuyordum).