Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Exo'dan Chen Bugün Evlendi

Tepki
1,362
Ekli dosyayı görüntüle 17088 Ekli dosyayı görüntüle 17089 Ekli dosyayı görüntüle 17090

Ekli dosyayı görüntüle 17093 Ekli dosyayı görüntüle 17094 Ekli dosyayı görüntüle 17092

Ayrıca düğününde Exo'nun Don't Go şarkısının orkestra versiyonunu çaldırdı.

Ayrıca Kai de düğüne katıldı 😭

Bir yastıkta yine kocayın 🤭🤭
Gerçekten çok güzel bir çift olmuşlar ❤️❤️ Umarım çocuklarıyla mutlu bir hayat yaşarlar. İnsanların içi bilinmez ama Chen benim için Kpop'taki en güvenilir erkek idollerden biri. Hep mutlu olmasını temenni ediyorum.

Tepki
1,362
Ekli dosyayı görüntüle 17088 Ekli dosyayı görüntüle 17089 Ekli dosyayı görüntüle 17090

Ekli dosyayı görüntüle 17093 Ekli dosyayı görüntüle 17094 Ekli dosyayı görüntüle 17092

Ayrıca düğününde Exo'nun Don't Go şarkısının orkestra versiyonunu çaldırdı.

Ayrıca Kai de düğüne katıldı 😭

Bir yastıkta yine kocayın 🤭🤭
Hem Chen hem ailesi hem de EXO üyeleri bu süreçte cidden çok yıpratıldı. Ama Chen her zaman ailesinin yanındaydı ve dimdik duruşuyla saygımı kazandı. EXO üyeleri de ona her zaman desteklerini göstererek aralarındaki bağın bir iş arkadaşlığından öte olduğunu kanıtlamış oldular. EXO bence bu duruşuyla hem sektöre hem de fanlara çok önemli dersler verdiler.

Lunaly

Trainee
Tepki
133
Çok sevindim Jongdae çok mutlu görünüyordu Her zaman mutlu olur umarım
Kyungsoo ve Kaiden de resim geldi
Düğüne luhanda katıldı diyorlar ama bence gerçek değil
Ay bu arada chanyeol ve jongdaenin yüzünü kapatmışlar gerçekten bazı insanlar m@llar

Son düzenleme:
Tepki
122
Ayyy aşırı mutluyum bi an bir şok etkisi geçirdim alsjajshwhdhue ama sonra o ardından gelen mutluluk yenge hanımda çok güzel çok yakışmışlar ne olursa olsun EXO üyelerinin birbirlerinin yanlarında durmaları🥹

Eski EXO üyelerinin katıldıklarını da söylüyorlar ama bence yalan katılsaydı lay in katılması lazımdı

Tepki
1,362
Sen bilirsin. Baskı olarak algılama lütfen. Keşke düğünden her kareyi görsek ama bunları kullanıp bu güzel günü onlara zehir edecek bir ton insan var. Chen de bu zamana kadar ailesini hep gizli tuttu. O yüzden dedim. Umarım yanlış anlamazsın.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Çok sevindim Jongdae çok mutlu görünüyordu Her zaman mutlu olur umarım
Kyungsoo ve Kaiden de resim geldi
Düğüne luhanda katıldı diyorlar ama bence gerçek değil
Ay bu arada chanyeol ve jongdaenin yüzünü kapatmışlar gerçekten bazı insanlar m@llar
Chen'in kendi düğününde yüzünü kapatmaları çok özel. Chanyeol antileri de hiç bitmiyor.

romo

Trainee
Tepki
217
Öncelikle çok güzel bir gün çok sevindim😍😍😍😍Luhan katılıp Lay katılmadıysa da hiç şaşırmayacağım ama former EXO member derken Lay’den bahsediliyor gibi geldi bana

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,863
Aşkım benim ya çok mutlu gelini çok merak ediyorum ama elbisesi çok güzelmiş Chen yakışıklı ve tatlı biri kadında çok güzel biridir diye tahmin ediyorum (yan profilini gördük güzele benziyor ama ön profilini de görseydik iyiydi)

Ekli dosyalar

• 20231022_173615.jpg
    20231022_173615.jpg
    89.9 KB · Görüntüleme: 0
Konu Sahibi
chewy

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,222
Sen bilirsin. Baskı olarak algılama lütfen. Keşke düğünden her kareyi görsek ama bunları kullanıp bu güzel günü onlara zehir edecek bir ton insan var. Chen de bu zamana kadar ailesini hep gizli tuttu. O yüzden dedim. Umarım yanlış anlamazsın.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Chen'in kendi düğününde yüzünü kapatmaları çok özel. Chanyeol antileri de hiç bitmiyor.
Ay yok ne sorunu sen de haklısın 🤭