Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Fandomların Iyi Anlaştığı Gruplar

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Kpop fandomlarında sevilen sayılan fanwar'a fazla araya katılmayan Kpop gruplarını sayacak olursak aklıma ilk red velvet geliyor ünlü bir grup ama fanwarlarda hiç karşıma çıkmıyor

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Kpop fandomlarında sevilen sayılan fanwar'a fazla araya katılmayan Kpop gruplarını sayacak olursak aklıma ilk red velvet geliyor ünlü bir grup ama fanwarlarda hiç karşıma çıkmıyor
Ben buraya engene ve midzy de eklemek istiyorum. İkisinin de öyle çok bir toksikliğini görmedim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ben buraya engene ve midzy de eklemek istiyorum. İkisinin de öyle çok bir toksikliğini görmedim
Bir dakika ben galiba yanlış anladım soruyu. Ama toksik olmayan fandom deseydin bunları söylerdim

Konu Sahibi
Eren yeager

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bir dakika ben galiba yanlış anladım soruyu. Ama toksik olmayan fandom deseydin bunları söylerdim
Evet haklısın demek istediğimi fazla iyi anlatamamışım demek istediğim Kpop Stan ların kin beslemediği grupları kast etmiştim mesela blinkler ve army ler yüzünden birçok fandom blackpink ve BTS'e kinli ama red velvet iyi bir fandoma sahip olduğu için Kpop fandomları tarafında sevilen bir grup

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Evet haklısın demek istediğimi fazla iyi anlayamamışım demek istediğim Kpop Stan ların kim beslemediği grupları kast etmiştim mesela blinkler ve army ler yüzünden birçok fandom blackpink ve BTS'e kinli ama red velvet iyi bir fandoma sahip olduğu için Kpop fandomları tarafında sevilen bir grup
Anladım 💛

Konu Sahibi
Eren yeager

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Everglow ve Dreamcatcher(?)
Fanları daha çok multifan olduğu için muhtemelen.MIDZY de genel olarak seviliyor bence.Uzun süredir fanwarlarda MIDZY görmedim.
Sitenin nazarı şakamı uzun süre fanwar görmedim dediğinden kısa bir süre sonra Twitter'a girdim biri fanwar çıkarmış hdbdhdbdbdbdbdd Screenshot_2023-09-10-12-36-49-605_com.twitter.android~2.jpg

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Midzy genel olarak iyi fandom ama aespa ilk çıkış yaptığı zaman toksik olanlar gün yüzüne çıkmıştı😭 O zaman hem midzy hem my'dım twitterda fw çıkmasın diye verdiğim mücadeleyi siz düşünün amdkakdlmalaaj
Aralarında gerginlik olan iki fandomda da olmak kötü bir durum gerçekten

Konu Sahibi
Eren yeager

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Midzy genel olarak iyi fandom ama aespa ilk çıkış yaptığı zaman toksik olanlar gün yüzüne çıkmıştı😭 O zaman hem midzy hem my'dım twitterda fw çıkmasın diye verdiğim mücadeleyi siz düşünün amdkakdlmalaaj
Gariban aespa sadece midzy değil bütün fandomlar stres topu gibi kullanmıştı

Konu Sahibi
Eren yeager

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Reveluvların fw yaptığı tek fandom blinklerdi sanırım. Onun dışında hiç fwlarına denk gelmedim. Zaten kendi dertleri onlara yetiyor fwa halleri yok sjdkakdlanlwms
Red velvet fandomu aslında blinklerden çok zamanında mamamoo fandomu ile çok kavgalıydı mesala blackpink rap twice dans red velvet vokal de en iyi diyorlardı 3. jende mamamoo fandomuda hayır biz daha iyiyiz diyip kavga ediyorlardı ama mamamoo popülerliği ve aktifliği azaldığı için artık yapılmıyor

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Carat'lar demek isterdim ama Super'den sonra fandoma çok fazla kişi girdiğinden biraz fandomlari bozuldu
Bu yüzden Myday ile Melodies demek istiyorum
İkisi de çok tatlı fandomlar. Sessiz sakinler. Zaten idolleri de eskisi gibi çok fazla içerik yayinlamiyor ama yine de kesinlikle onlar