Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Fikir Verin Lütfen

Ladylate

Trainee
Tepki
27
Ben birinden hoşlanıyorum. Aynı sınıftayız. Efendi bir çocuğa benziyor. İki üç gündür yakınlık kurmak için konuşmaya çalışıyorum. O da konuşuyor benimle ama bana daha yakın hissetmesi ve ilgisini çekmek için ne yapabilirim bilmiyorum. Fikir verin lütfen.

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,357
Bizim sınıfta hiç böyle bir şey yaşanmadı aslında yaşandı ama küçüktük onda ama şimdi hepimiz bir birimizi abi kardeş abla kardeş gibi görüyoruz o yüzden sana önere bileceyim bir şey yok.

Konu Sahibi
Ladylate

Ladylate

Trainee
Tepki
27
ayni siniftan biriyle cikma bence. sonra ayrilinca tum egitim yilin zehir oluyor. ne derslere odaklanabiliyorsun ne de okula gitme istegin kaliyor. zehir olur her sey.
Son senem olduğu için çok dert etmiyorum ayrıca reddedilme konusunda deneyimim var. Ayrıca ayrılsak bile sorunlu olarak ayrılacağım bir karakter değil.

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,102
Aynı sınıftaki insanların birbirinden hoşlanması bana hep garip gelmiştir🤷🏻‍♀️ ne bileyim hep gardaşım gibilerdi😅
Sen de yakın olmak istiyorsan okul bitmeden yakınlaş sonra hiç göremeyebilirsin. Ortak zevklerinize bul oradan ilerle gerisi akar zaten

Konu Sahibi
Ladylate

Ladylate

Trainee
Tepki
27
Aynı sınıftaki insanların birbirinden hoşlanması bana hep garip gelmiştir🤷🏻‍♀️ ne bileyim hep gardaşım gibilerdi😅
Sen de yakın olmak istiyorsan okul bitmeden yakınlaş sonra hiç göremeyebilirsin. Ortak zevklerinize bul oradan ilerle gerisi akar zaten
Garip bulmakta haklısın aslında ama sınıflarımız bu sene karıştırıldığı için yeni tanışmış oldum.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkürler tavsiye için

Konu Sahibi
Ladylate

Ladylate

Trainee
Tepki
27
Onun sana karşı ilgisi olup olmadığını bilmiyorsan direkt belli etmek daha kötü erkeklere bir hedef vermeden konuşmaya çalışmak genelde boşa olur cepte görebilir
Emin olmamaktan değil de önceki deneyimim pek iyi değildi o yüzden biraz tanımaktan zarar gelmez.