Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Forum Görünümü Ve İşleyişi Hakkındaki Güncellemeler Ve Fikirleriniz

Netizen

Üst Yönetici
Tepki
2
Merhaba arkadaşlar. Geri dönüşlere göre değişiklikler yapmaya çalışıyorum. Ne yazık ki kişiye özel yapamayız bazı şeyleri. Çoğunluk ne derse o. Veya ben nasıl yapabilirsem o 😄😁😆

Şuan Üstünde Çalıştığım Konular:

1. Üye Grupları (Şuan sadece "Üye" diye bir grup var. Başka üye grupları eklenecek forumdaki geçmişine göre.
2. Yakında "Premium Üye" açılacak. Sadece bu üyelerin girebileceği VİP alanlar açacağım :cool:

Yapılan Değişikler

1. Koyu tema biraz daha iyileştirildi gözü yormayacak şekilde. (Ben hiç kullanmıyorum bu arada. Beyaz daha güzel :) )
2. Özel mesajlaşmadaki gereksiz boşluklar kaldırıldı.
3. Üşengeç üyeler için konunun linki hemen kopyalamak için bir buton koyuldu.
2023-06-18_16-01-10.jpg
4- Yeni tepki emojinleri eklendi. (unlike, ağlama, alev). Diğer tepkiler +1, sadece unlike alırsanız -1. Eğer unlike alırsanız tepki puanınız düşer. (Eğer toplu bir grup tarafından belli bir üyeye zorbalık yapılırsa yapanlara 2x geri dönüşü olur.)
2023-06-18_17-25-59.jpg
5- Şikayet Bölümü açılmıştır. Forumda yaşanan herhangi sorun, sıkıntı ve mağduriyetlerinizi iletebileceğiniz kategori. Burayı sadece üyeler görebilecek. https://netizenturkey.net/forum/forumlar/sikayet-bolumu.36/
6- Üye rozetleri tamam. Altyapısını oluşturdum. @BETÜLLİÇE İlk üyemize ilk rozetini verdik. Ne tür rozetler yapmamız lazım henüz düşünüyorum. Fikir verebilirsiniz.
2023-06-18_23-31-51.jpg

Gelen Güzel Öneriler

ay bir de şey dicem üye grupları olacak ya bu üye gruplarında herkesin her yetkisi olmasın mesela yeni kaydolmuş üye gelip başlık açamasın falan gibi. çünkü üye sayısı gittikçe artacak başlıkların sayısı artıyo kalite düşüyo gibi geliyo bana. günlük başlık açma sınırı da olabilir bi üye 20 başlık açıyo hepsi birbirinden sıkıcı boğucu oluyo

Öneriniz varsa buradan yazabilirsiniz. Gerekçesiyle birlikte.

Birlikte geliştirmeye devam.

Ü

Üye silindi 25

ay bir de şey dicem üye grupları olacak ya bu üye gruplarında herkesin her yetkisi olmasın mesela yeni kaydolmuş üye gelip başlık açamasın falan gibi. çünkü üye sayısı gittikçe artacak başlıkların sayısı artıyo kalite düşüyo gibi geliyo bana. günlük başlık açma sınırı da olabilir bi üye 20 başlık açıyo hepsi birbirinden sıkıcı boğucu oluyo

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Merhaba arkadaşlar. Geri dönüşlere göre değişiklikler yapmaya çalışıyorum. Ne yazık ki kişiye özel yapamayız bazı şeyleri. Çoğunluk ne derse o. Veya ben nasıl yapabilirsem o 😄😁😆

Şuan üstünde çalıştığım konular:

1. Üye Grupları (Şuan sadece "Üye" diye bir grup var. Başka üye grupları eklenecek forumdaki geçmişine göre.
2. Yakında "Premium Üye" açılacak. Sadece bu üyelerin girebileceği VİP alanlar açacağım :cool:
3. Üye ödüllendirme sistemi. Madalya vs olacak. (Fikirlerinizi yazabilirsiniz. Neye göre ödüllendirme yapalım vs gibisinden)

Yapılan Değişikler

1. Koyu tema biraz daha iyileştirildi gözü yormayacak şekilde. (Ben hiç kullanmıyorum bu arada. Beyaz daha güzel :) )
Ekli dosyayı görüntüle 2613

Gelen Güzel Öneriler

Alev ve aglama emojileri gelsin tepkiye😭

Ü

Üye silindi 25

Bu kesinlikle gelmeli. Düşünsenize biri "Hayırdır buranın ağası mısın? Ne bu havalar?" diye sorunca şaak diye ağa rütbemizi ss alıp o kişiye atıyoruz ve o kişi mal gibi ortada kalıyor. Ya da iki ağa birbiriyle kavga edince de "Sen ağa, ben ağa bu ineği kim sağa" gibi ikonik cümleler görebiliriz. Veya biri ağayım diyince başkası ona laf sokmak için "Senden olsa olsa Mıho ağa olur." diyecektir muhtemelen. Ortada uçuşacak diğer milyon espriyi söylemiyorum. @Uranyum bunu ciddi ciddi düşünmenizi talep ediyorum. Hatta @NetizenAdmin 'e de padişahlık rütbesi verilebilir.
ŞSDKFGŞDFİHKGRİŞTKWP5OETKPĞ34ITKPERRKFPİSD istek değil ihtiyaç nolur nolur

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Yeni tepki emojinleri eklendi. (unlike, ağlama, alev). Eğer unlike alırsanız tepki puanınız düşer.
2-png.2616
Cokkk guzel olmus alev

Ü

Üye silindi 244

bana çok karışık bunlar ldclmc ben yazacağımı yazıp çıkacağım sadece
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Seviyeler için şöyle olabilir:

1.seviye 100 yorum 200 beğeni, açılan konuya +10 yorum gelmesi

2. seviye 300 yorum 500 beğeni açılan konuya +20 yorum gelmesi

3.seviye 500 yorum 900 beğeni açılan konuya +30 yorum gelmesi

Kaç seviye yapılacağını bilmiyorum ama böyle ilerleyebilir. Son seviyede belli takipçi şartı aranabilir. Ayrıca seviye arttıkça günlük açabileceği konu sayısı da artabilir. Mesela 1. seviye günde 4 konu açabilirken son seviye günde 10 konu açabilsin. (Sayıları adminler belirler.)
allahım benim beynim bunlara yetmiyoooorrr bunlar niye bu kadar karışık neyse bana hayatımdaki kaosları buraya yazıp çıkmak yeter
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Şuan Üstünde Çalıştığım Konular:

3. Üye ödüllendirme sistemi. Madalya vs olacak. (Fikirlerinizi yazabilirsiniz. Neye göre ödüllendirme yapalım vs gibisinden)

Yapılan Değişikler

Ekli dosyayı görüntüle 2613
4- Yeni tepki emojinleri eklendi. (unlike, ağlama, alev). Diğer tepkiler +1, sadece unlike alırsanız -1. Eğer unlike alırsanız tepki puanınız düşer. (Eğer toplu bir grup tarafından belli bir üyeye zorbalık yapılırsa yapanlara 2x geri dönüşü olur.)
5- Şikayet Bölümü açılmıştır. Forumda yaşanan herhangi sorun, sıkıntı ve mağduriyetlerinizi iletebileceğiniz kategori. Burayı sadece üyeler görebilecek. https://netizenturkey.net/forum/forumlar/sikayet-bolumu.36/

Gelen Güzel Öneriler

premimum üye paralı mı olacak

Moderatörün son düzenlenenleri:
  • Alev
Reactions: ask