Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anket Forum Size Neler Kattı Veya Neler Götürdü

Uranyum☢️

Üst Yönetici
Tepki
1,368
Selam arkadaşlar, bir feedback yapam dedim.

Forum size bir şey kattı mı, götürdü mü? Gerçek hayatta kullanabileceğiniz dersler aldınız mı? Aldıysanız neydi vs 😂

Forum Hakkında son düşüncelerinizi alalım.

Addiction-treatment-(1)-guide-detail.jpg

Bağımlılık seansları olur ya :D Güzel bir şey bulamadım :D

peterpan

Fanbase Starter
Tepki
1,362
Sosyal medya kullanmıyorum ki hesaplarımı kapatım yazın başında günahımı alma.. İrdade terbiyesi kitabını aldım bakalım işe yarar belki

kitapla olacak iş mi allasen 😅 ne kadar dirensen de bi kaosa bakar burada aktif olman. zaten hissediyosun mesela ben kaos kokusunu almayı öğrendim yavaş yavaş😌..

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,165
Okulla ilgili konularda çok yardımı dokundu buranın bana; yardımlaşma, bildigini anlatma olayı var burada. Yoksa kpop, kdrama konuştuğum arkadaşlarım var kız erkek karışık, çevrem öyle ön yargılı değil. Bir de çok terbiyeli, ılımlı insanlarla tanıştım tw instam öyle değildi; çeviri yaptığım dönem kullanıyordum sosyal medyayı yayınladığımız dizinin yorumlarını takip için, neler neler diyip nasıl kavgalar ediyorlardı vxksvxjfvsjvdjsvxjfb. Burada da var çok benzer tipler de iletişim kurmayıveriyorum ve az zaten.
Ek1:Götürdüğü de zamanım ama şu an buraya harcayacak zamanım olduğu için problem olmuyor, okul zamanı olamayacak mesela o yüzden aktifim şu aralar.

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,423
Yaşı daha büyük userların deneyimlerini, tavsiyelerini, bilgi içerikli konuları okumayı seviyorum burada. Film, kitap, şarkı tavsiyeleri de süper. Yeni şeyler keşfediyorum. Arada çıkan marjinal tipler de işin eğlence kısmı. Yani hayatımı olumlu yönde renklendiriyor diyebilirim. (Foruma ciddi ciddi aşkımı ilan ediyorum galiba :ROFLMAO:)
Zamanımdan çalıyor mu dersek yok ya aktifliğim çoğu usera göre yerlerde.

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,165
Yaşı daha büyük userların deneyimlerini, tavsiyelerini, bilgi içerikli konuları okumayı seviyorum burada. Film, kitap, şarkı tavsiyeleri de süper. Yeni şeyler keşfediyorum. Arada çıkan marjinal tipler de işin eğlence kısmı. Yani hayatımı olumlu yönde renklendiriyor diyebilirim. (Foruma ciddi ciddi aşkımı ilan ediyorum galiba :ROFLMAO:)
Zamanımdan çalıyor mu dersek yok ya aktifliğim çoğu usera göre yerlerde.
Kesinlikle katılıyorum. @mineonere mesela bana üniversite yasami, insan ilişkileri konusunda deneyimleri ve tavsiyeleriyle çok fikir verdi. Hatta ben bi başlık açmıştım sonra sildim, oradaki kızlarla ilgili ön görülerinden biri tuttu geçen hafta ona da buradan haber vereyim. @peterpan bölümdaşım ve bölüme geçmeden güzel detaylar söyledi, dün hatta. Her ne kadar gitmiş olsa da Nayna'nın insan ilişkileri hakkında bazı fikirlerini çok beğeniyordum, her konuda olmasa da. İş yerinde yaşadığı olaydan da bir sürü ders çıkarılabilirdi mesela, o konularda paylaşımcıydı.

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
arkadaşlık ilişkilerimin sallantılı olduğu bir dönemde olduğumdan burada farklı kişilerle sohbet edebilmek çok iyi geldi. bir de kpop hakkında şöyle rahat rahat konuşabilmek fanları bir şey der demeden ünlülerin dedikodularını yapabilmek 10/10 aradığım ortam

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Herkes burda dertlerini rahatça paylaşabiliyor , birbirine fikir danışıp sohbet edebiliyor üstelik herkesin karakteri birbirinden farklı ama herkes genel olarak iyi anlaşıyor gibi üstelik bilgi köşesini de seviyorum
Forum halkı ♥️ Ben

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,052
Çevremde kpop dinleyen pek olmuyor. Diğer sosyal medyalarda fikrini belirttiğin zaman linçleyen kesim çok fazla var. Ama burada düşüncelerini dile getirdiğin zaman saygılı bir şekilde cevap veriyorlar. Kpop dışı konular da konuşmayı çok seviyorum. Birçoğumuz günlük yaşamından kesitlerini burada paylaşıyor ve bu çok hoşuma gidiyor. Bir yardıma ihtiyacın olduğunda buradaki kişiler yardım ediyorlar. Farklı farklı insanlarla aynı ortamda bulunmak ve bilgi alışverişi yapmak çok güzel. Düşüncelerimi özgürce ifade edebiliyorum normalde pek anlaşamayan fandomlar burada çok güzel anlaştılar. Birbirimizi dinleyen insanların olması çok güzel.
Benim için götürüsü pek yok. Eğer çalışmıyorsam burada çok vakit geçiririm. O zaman biraz vaktimi çok harcar onun dışında pek götürüsü olmuyor.

LadyDiana

Trainee
Tepki
202
Sadece site varken bu kadar güzel bir ortam olacağını düşünmüyordum ve orada düşüncemi belirtmekten çekindiğim zamanlar yaşıyordum. Çünkü ne kadar "kendi düşünceni" söylerken imlaya, hitaba dikkat edersen et yine de gelip belanın biri seni bularak asla anlamak istemediği şekilde davranabiliyordu. Düşüncelerini kabul ettirmek için bu kadar yırtınabilecek insanları site sayesinde gördüm, umarım bir daha da görmem. O yüzden buraya gelirken önyargım vardı açıkçası. Aynısının olmasından korkuyordum. Ben sürekli polemiklere, olay ve olumsuzluklara gelebilen biri değilim. Konuşmak, derdini sakin sakin anlatmak varken baskı kuran, kendi düşüncelerini empoze etmeye çalışan hareketlerden hoşlanmıyor ve öyle olmamaya çalışıyorum. Neyse ki burada öyle yahut böyle birbirlerini dinlemeyi başaran insanlar daha yoğunlukta. Olgunluk seviyesinin üstlerde olduğunu düşünüyorum. Elbette hoşuma asla gitmeyen davranış ve tavırlar burada da mevcut ama bunlar benim biraz da kendi bakış açımla alakalı. Haliyle bir başkasına "öyle olma, böyle ol" diyemem. Bu düşünce ve olgunluğa erişebilmek de forum sayesinde daha fazla elde edebildiğim bir özellik oldu. Ayrıca çok güzel insanlar tanıdım. Hem öğrenip hem dertleşebileceğim. Nayna'dan sonra (olaylı olmadığına sevinsem de) Tante Rosa gitmiş mesela çok üzüldüm. Sanırım benden götürdü diyebileceğim şeyler de bunlardan ibaret; değer verdiğim bir şeyler öğrendiğim insanların malum hayat şartları ile aramızdan gitmeleri. Forumu yararsız, boş bulmuyorum. zaman ne gösterir bilemem ama şu anlık durum bu bende yani.
Sen söyleyince fark ettim Tante Rosa'nın gittiğini. Aslında bugün sabah vardı forumda başlık açmıştı hatta. Ben de yarın okurum geç oldu diyip uyumuştum. Gitmiş gerçekten 😭. Onun yorumlarını çok seviyordum, düşüncelerine de katılıyordum hep. Umarım geri döner

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,326
Forum, toksikliğimi alıp götürdü. Sağ olsun sosyal medyaya da fazla bakmamamı sağladı. Fakat zamanımı çok aldı