Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Forum Üyelerine Iconic Videolar Veriyorum

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
öncelikle ALINMAK YOK HİÇBİR ŞEY CİDDİ DEĞİL
boş boş video izlerken başlık açasım geldi ve ben de karşıma çıkan/aklıma gelen videoları sizlerle ilişkilendirdim(???niye bu kadar ciddi oldum inanın ben de bilmiyorum) hepsinin nedenlerini yazdım zaten yine de burada yer almaktan rahatsız olan veya alınan varsa söyleyebilir kaldırırım🫶

benim buna bahanem yok tamamen sizsiniz bu üçlü xpejxpskd
öğretmen: @kelebek
bünyamin: @bbequitedontcry
melih: @Prenses Ciklet

hepimizin arasında en muhafazakar kaldığın için bu video karşıma çıkınca aklıma sen geldin alınmazsın umarım kötü bir niyet yok
@rüyalardabuluşaım

pandalının (sabriye) zorbalığına jktdnin karşılık verme vakti geldi diye düşündüm
şaka video karşıma çıkınca aklıma sadece siz geldiniz🫡
teyze: @JkunTavşanDişleri
amca: @🐼×͜×🐼

bilgi köşesi başlığı sağ olsun aklıma bu videoyu görünce siz geldiniiz
sitede ve forumda kaos vs. dönerken sizin tartışma konusu✊️😌
@mineonere @çiçek @Kaudupul @peterpan @Arven

güzel güzel hayatını anlatırken aniden ekonomiye veya yaşam şartlarına geçiş yapabildiğin için bu video bana seni hatırlattı dkokepdmecneodk
@Nayna

fazla uzatmak istemedim -video bulmaya üşendiğimden değil- sevilirse part 2 yaparım isteyen kişilerle

Son düzenleme:
Konu Sahibi
inx

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
O kişi niye ben oldum? 🤔
Gerçi haklısın Tavşan Diş şimdi ağlar filan. Bir de onunla uğraşmayalım 😇
çaktırma drama queen diyince kızıyor🤫
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkür ederim ama ben bilgi köşesini okuyorum sadece. İşime yarayacağına da umuyorum.
Bilgi köşesi için Mineonere'ye teşekkürler. Ve oraya bilgi yazanların hepsinin de ellerine sağlık, teşekkürler sizlere de.
o başlıkta aktif gördüklerimi yazdım, güzel bir köşe zaten ben de arada bakıp çıkıyorum

peterpan

Fanbase Starter
Tepki
1,362
melih yavrum gözler boncuk boncuk, bünyamin alacağın olsun 😅

ayrıca kaoslara da katılıyoruz yaa, takipteyiz her yere yetişiyoruz bence netizen bilim kurulu olarak:rolleyes: