Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Forumdaki Sevmediğiniz Userlar

Ü

Üye silindi 154

Yazdığı bazı uçuk kaçık başlıklar vardı onları eğlencesine yazıyor sanıyordum yani gerçek diye yazmıyor sanıyordum ancak sadece üzücü bir şey yazmıştı ona inanıp üzülmüştüm umarım bu konuda yalan söylememiştir.
Sticker GIF by Spotify

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,450
Ya başka karaktere bürünmüş halde o da gelip burada “evet şöyle, böyleydi ya ansjahjs” falan diyorsa? İyice bu elmas arama işine döndü. Ramazanla Şaban’ı çağıralım
dalga geçiyoruz ama tehlikeli bir karakter aslında büyücü yengesi de yalandır umarım😔😔😔😔

haneull

Rookie Idol
Tepki
617
Çok saçma hdjdjdjdj R haric hiçbir göndermeyi anlamadim ama okuması tuhaf bir şekilde bağımlı gibi zevk veriyor jdjdjdjd🤭😂
Kafamda ise ece seckinin atma içine söyle yapmaa bana göndermeee haydi bir cesaretle söylesene suratıma çalıyor isimleri de patlatsanız keşke hxjdjdjdj

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,550

fosforlucevriye

Rookie Idol
Tepki
1,158
Net su an sitede baska hesapla burada bu arada wldjsksnsk daha isin arka plani var hemen hemen hepinizin bilmedigi belki bi gun forum efsanesi olarak anlatirim yaptigi seyi
Ya gidişi nasıl oldu çok merak ettim sanki bi de telegram grubu falan açmıştı bir şeyler... ve de şaşırdım bayağı aslında başlıklardan belliydi gerçek şeyler olmadığı ama eğlence olsun diye ayak uyduruyordum ben hangi ara oldu bunlar böyle ldbdkfjdjfjkdfbkd

hope

Trainee
Tepki
31
Ya ben bir kaç defa r'ye abartma yazacak oldum sonra bi ihtimal gerçektir kendini kötü hisseder diye yazmadım ama şuan yazılanları okuyunca abov oldum ajshhssjaksksk ben çok safım ya

Ekli dosyalar

• FEASduKVQAQnBq_.jpg
    FEASduKVQAQnBq_.jpg
    50.4 KB · Görüntüleme: 3