Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim Forumdakilere 2024 Için Bir Not Bırakın

Konu Sahibi
A

Anonymous (5fcf)

Buradan başta @🐼×͜×🐼 @callmeswarley @aycik ve @Vankedisi🐈☢️ olmak üzere konuşup sevdiğim birçok kişiye (üzgünüm herkesi etiketlemek uzun sürer😭 onlar kendilerini biliyor) 2024 için mutluluk, sağlık ve huzur diliyorum. Ayrıca yeni yılda da dahil o özür mektubunu beklemeye devam edin @callmeswarley @aycik @🐼×͜×🐼 gökyüzünde pembe ejderha geçerse belki alırsınız o mektubu 😃 kısacası NAHHH😎 Haydi yallah ikileyin şimdi.

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,865
@leavemealoneplss yıl olarak değil ama gün olarak aynı gün doğmuşuz umarım bu yıl ikimizde güzel bir doğum günü geçiririz canım benim
@Bloom🔥 Kraliçe olamadım diye üzülme bitanem sen gönlümün kraliçesisin (aktif olmadığı için görmeyecek uzunca bir süre ama olsun)
@Exovelvet umarım bu yıl dileklerinin gerçek olduğu güzel bir sene yaşarsın💗
@esℓem ve @aycik sizi siteden beri çok seviyorum aramızın hep iyi olmasına niyet ediyorum aşklarım
@JkunTavşanDişleri @callmeswarley ve @🐼×͜×🐼 sizinle aram gerçekten çok iyi çok sıcak davranıyorsunuz bana sıcak çikolata gibi yıl diliyorum size de @bbequitedontcry sana daha da çok yakınlaşmak istiyorum umarım bu sene daha da çok yakınlaşırız
@andromeda soft bir tatili hak ediyorsun keşke seninle yeniyıl tatili yapabilsek beraber
@augustine çok bir etkileşimimiz olmadı ama ben sana karşı çok sıcak hissettim nedense ayrıca benim gibi pembeyi çok seviyorsun ve pembe de sana çok yakışıyor yeni yılda da seni bol bol pembe görme niyetiyle
@Prenses Ciklet ikimiz de çizgi film dünyasındanız çizgi filmler gibi güzel ve renkli zamanlar geçirelim
@ask her yere alev atan sen alevli(iyi anlamda) bir yıl geçir bana izlediğin animeleri anlatabilirsin belli ki anime izlemeyi seviyorsun eğer istersen tabi ben dinlerim seni hem sohbet etmiş oluruz veya da farklı animeler keşfetmiş olurum sayende
evett bu kadardı umarım nickini yazmayarak üzdüğüm biri yoktur

Son düzenleme:

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,865
@PonyWinx09 @Kaudupul_____6.23 @peterpan (pıtırım) @Mervidal @meloyusa @Arven @andromeda @mineonere🎃 @Betülliçe✨ @Prenses Ciklet 2024'te bol bol elinize para geçeceği ve sağlığınızın iyi olduğu bir yıl olsun 💖 umarım hayatlarınız size ve sevdiklerinize güzel süprizler yaşatır
aaa tek bir userın aklına gelmişim ne ilginç ahahahaha neyse; çok teşekkür ederim bitanem sana da süprizler paralar bolluklar güzellikler şanslar mutluluklar dolu bir yıl niyet ediyorum kendime de niyet ettiğim gibi

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
@leavemealoneplss yıl olarak değil ama gün olarak aynı gün doğmuşuz umarım bu yıl ikimizde güzel bir doğum günü geçiririz canım benim
@Bloom🔥 Kraliçe olamadım diye üzülme bitanem sen gönlümün kraliçesisin (aktif olmadığı için görmeyecek uzunca bir süre ama olsun)
@Exovelvet umarım bu yıl dileklerinin gerçek olduğu güzel bir sene yaşarsın💗
@esℓem ve @aycik sizi siteden beri çok seviyorum aramızın hep iyi olmasına niyet ediyorum aşklarım
@JkunTavşanDişleri @callmeswarley ve @🐼×͜×🐼 sizinle aram gerçekten çok iyi çok sıcak davranıyorsunuz bana sıcak çikolata gibi yıl diliyorum size de @bbequitedontcry sana daha da çok yakınlaşmak istiyorum umarım bu sene daha da çok yakınlaşırız
@andromeda soft bir tatili hak ediyorsun keşke seninle yeniyıl tatili yapabilsek beraber
@augustine çok bir etkileşimimiz olmadı ama ben sana karşı çok sıcak hissettim nedense ayrıca benim gibi pembeyi çok seviyorsun ve pembe de sana çok yakışıyor yeni yılda da seni bol bol pembe görme niyetiyle
@Prenses Ciklet ikimiz de çizgi film dünyasındanız çizgi filmler gibi güzel ve renkli zamanlar geçirelim
@ask her yere alev atan sen alevli(iyi anlamda) bir yıl geçir bana izlediğin animeleri anlatabilirsin belli ki anime izlemeyi seviyorsun eğer istersen tabi ben dinlerim seni hem sohbet etmiş oluruz veya da farklı animeler keşfetmiş olurum sayende
evett bu kadardı umarım nickini yazmayarak üzdüğüm biri yoktur
Olr olr konusuruzzzzz

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 123

@PonyWinx09 güzel insanlardan kucak dolusu sevgiler alacağın musmutlu bir yıl diliyorum senin için senin gibi tatlı bir yılın olsun🥰
Ayrıca başta @Vankedisi🐈☢️ @Hissiz Müziğim @Nora @nevermindponi @mineonere🎃 @leavemealoneplss @fosforlucevriye @callmeswarley @Prenses Ciklet @peony @augustine @Haney 🍯 @Sweet Mimosa @🍒Kerasus🍒 @kayısı @aycik @Betülliçe✨ @Zzz @esℓem @JkunTavşanDişleri @çiçek @peterpan @Kaudupul_____6.23 @CumberLay🔥 @Bloom🔥 olmak üzere aklıma gelen gelmeyen bütün nadide forum üyelerine sağlık,mutluluk,başarı ve huzur dolu güzelliklerle bezeli bir sene dilerim
Son olarak @Arven balımı ve @bbequitedontcry ı çok özledim.Size de mutlu ve güzel seneler diliyorum,sabırsızlıkla dönmenizi bekliyorummm🥺
Çok teşekkür ederim Seher Yıldızı. Ben de sana dileklerin en güzelini diliyorum. Mutlu, huzurlu ve gönlünce bir yıl geçirmen dileğiyle. Esenlikle kal, 💙.

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,865
Pony'm gökküşağı gibi renkli günlerin olsun.

Ya bu ne güzel dilektir, dilediklerin hep seni bulsun Barnacle.
@peony @ziggystardust hayat sizi doğru yola getirsin ve hep doğru insanlarla karşılaşın. 2024 sizin için unutamayacağınız kadar güzel bir sene olsun.
@Gülzssx🐢 @leavemealoneplss ileride sınavlarızı en iyi şekilde başarıyla tamamlamanızı umuyorum.
@bbequitedontcry özgürlüğün hep senin elinde zaten ama aşman gereken minik pürüzleri de en güzel şekilde aş.
@Bloom🔥 daha sağlıklı daha paralı daha başarılı bir yıl geçir, özgüven boost.
@kelebek @revelimderevelim @Tubisss bu sene eğitim hayatınızda olumlu güzellikler olsun.
@CumberLay🔥 @danbi @inx size de aşk dilemeye karar verdim, belki alakasız ama bu sene aşk seneniz olsun.
@Melc hayatın bu sene tertemiz ama rengarenk olsun en ufak sorun yaşama, hep güleceğin bir sene olsun.
@JkunTavşanDişleri @callmeswarley @🐼×͜×🐼 @aycik bu sene olmasını ümit ettiklerinizden en çok olmasını istediğiniz şeyin olmasını diliyorum.
@kayısı nişanlınla yani müstakbel eşinle neşe dolu bir yıl geçir.
@mineonere🎃 kariyer mücadelende güzel bir yere erişirsin umarım bu sene.
@Kaudupul_____6.23 @Haney @peterpan 🍯 2024 yılı kendiniz gibi olgun ve eğlenceli insanlarla mutlu olun.
@ledzeppelin biliyorum yoksun ama sevdiğim birisin unutma bu yıl güzel bir yıl olsun senin için.
@Betülliçe✨ @fosforlucevriye @augustine @esℓem @çiçek 2024 yılı sizler için en güzel şeylerin başlangıcı olsun.
@Uranyum☢️ @ahjummademebozuluyorum @NetizenAdmin ailelerinizle huzurun bol olduğu bir sene olsun.
@Zzz @Vankedisi🐈☢️ @PonyWinx09 @BobaTea @Tenebris @ask @Nora @Mona Rosa 🥀🖤 @Hissiz Müziğim elinize bol bol para geçsin, üstüne de ileride mutlulukla hatırlayın bu yılı.
@forchrysalis @Jaesexual iş hayatınızda yolunda gitmeyen şeyler varsa yoluna girsin bu sene.

Ve adını saymayı unuttuğum varsa lütfen kişisel algılamasın, sizlere de neşe diliyorum.
bitaneciğim niyetini aldım ve hayatıma kabul ettim çok teşekkür ederim sana

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,865
@kelebek seni de çok özledim,umarım bir kelebek gibi güzel ve zarif bir hayatın olur,kelebekleri gerçekten çok severim bana hep iyi enerjiler verirler
@Hissiz Müziğim beni burada en çok sen anladın en güzel yılı zamanı,bolluğu şansı güzellikleri en çok sana diliyorum güzelliğim benim

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
@@Kaudupul_____6.23 @@peterpan @@Haney 🍯 @@bilibili88 2024 yılı kendiniz gibi olgun ve eğlenceli insanlarla mutlu olun.
Yaa olgun muyum gerçekten 😭
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

@PonyWinx09 güzel insanlardan kucak dolusu sevgiler alacağın musmutlu bir yıl diliyorum senin için senin gibi tatlı bir yılın olsun🥰
Ayrıca başta @Vankedisi🐈☢️ @Hissiz Müziğim @Nora @nevermindponi @mineonere🎃 @leavemealoneplss @fosforlucevriye @callmeswarley @Prenses Ciklet @peony @augustine @Haney 🍯 @Sweet Mimosa @🍒Kerasus🍒 @kayısı @aycik @Betülliçe✨ @Zzz @esℓem @JkunTavşanDişleri @çiçek @peterpan @Kaudupul_____6.23 @CumberLay🔥 @Bloom🔥 @Jensetter💙 @ask olmak üzere aklıma gelen gelmeyen bütün nadide forum üyelerine sağlık,mutluluk,başarı ve huzur dolu güzelliklerle bezeli bir sene dilerim
Son olarak @Arven balımı ve @bbequitedontcry ı çok özledim.Size de mutlu ve güzel seneler diliyorum,sabırsızlıkla dönmenizi bekliyorummm🥺
Teşekkür ederim tahinli kurabiyem. Umarım tahinli kurabiye tadında yılların olur 🤗

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,126
elinize bol bol para geçsin, üstüne de ileride mutlulukla hatırlayın bu yılı.
Teşekkür ederim güzel dileklerin için @Prenses Ciklet 🫶 yeni yılda istediğin tüm güzellikler seni bulsun. 🤍

@chewy umarım yeni yıl ikimiz içinde hedeflerimize ulaşabildiğimiz bir yıl olur 🫶 2023'ün bana kattığı @:)... @chewy İki güzel insan 🥰

@:)... Dilerim 2024 senin için öyle hızlı geçer ki bir bakmışsın jk dönmüş, sen de hep istediğin ve planladığın yerde olmuşsun 🤭🥰

@andromeda teşekkür ederim güzel dileklerin için, Gojolu mutlu yıllarımız olsun 😘😄

@ziggystardust sana karşı sevgim ve sempatim her zaman başka bir boyutta. O yüzden yeni yılda tüm güzellikler seni bulsun, Sebastian'la güzel çocuklarınız olsun 😜💕

@Arven umarım yeni yılda naruto'yu bitirip Aot'a başlamış olursun 😂🫶🫶

Bu liste uzayıp gidecek o yüzden kısaca: @CumberLay🔥 @Gülzssx🐢 @Bloom🔥 @Vankedisi🐈☢️ @tesfayesversion @PonyWinx09 @Tubisss @hiçbirfandomamensupdeğilim @Mona Rosa 🥀🖤 @forchrysalis @aslı ve unuttuğum kim varsa herkese güzel bir sene diliyorum. Tüm dertlerinizden arınmış, mutluluk sarhoşu olduğunuz, sağlıklı ve sevdiklerinizin yanında olduğu bir yıl geçirmeniz dileğiyle 🫂🫰