Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Forumdakilere Birer Şarkı Ithaf Ediyorum

Ü

Üye silindi 189

eveeeettt yapmamin 936287283 yil surdugu bi etkinlikle merhaba. bu kadar uzun sure ayirip herkesi dahil etmeye calismama ragmen unuttugum kisiler oldugunu dusunuyorum lutfen kisisel algilamayin ve yorumlara yazin 😭😭😭

simdi augustine bunu neye gore yaptin derseniz belli bir cevap veremem xbnxbxnx bazilarinizin verdigi vibea gore yaptim, bazilarina sarki sozlerini yakistirdim, bazilarina sevecegini dusundugum sarkilari verdim bazilarina da tam tersi hic sevmeyeceklerini dusundugum sarkilar verdim xvnzvxmzbxm bazilarina da yaa bu sarkiyi buna versem cok komik olur diye dusundugum icin o sarkiyi verdim xhznbxnxnx neyse belli olan bir iki sarki disinda kime niye o sarkiyi verdigimi soylemiycem o halde byeee gonderinin tadini cikartin

(USTTEKI DEGIL ALTTAKI SARKILAR SIZIN)

@mineonere🎃

@Prenses Ciklet

@BobaTea

@peterpan

@nevermindponi

@leavemealoneplss

@tospicyforyourheart

@ask

@Vankedisi🐈☢️

@forchrysalis

@Gülzssx🐢 ve @aslı

@kelebek

@bbequitedontcry

@CumberLay🔥

@Tubisss

@Hissiz Müziğim

@Arven

@andromeda

@hiçbirfandomamensupdeğilim

@Betty

@betul

@Betülliçe✨

@Bloom🔥

@fosforlucevriye

@Haney 🍯

@inx

@Havuçlu Tarçınlı Kek

@JkunTavşanDişleri

@panda

@Kaudupul

@ledzeppelin

@lilith_halşii

@Lili Beth

@Sweet Mimosa

@🍒Kerasus🍒

@Uranyum

Moderatörün son düzenlenenleri:

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
Şarkıyı ilk defa dinliyorum ve anlamında kendimi gördüm diyebilirim. Her cümlesi beni anlatmasa da son zamanlarda hissettiklerimi dile getiriyor. Adele'nin sesinden duymak da ayrı bi güzel geldi
Şarkı için çok teşekkür ediyorum 🤍

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Şarkıyı ilk defa dinliyorum ve anlamında kendimi gördüm diyebilirim. Her cümlesi beni anlatmasa da son zamanlarda hissettiklerimi dile getiriyor. Adele'nin sesinden duymak da ayrı bi güzel geldi
Şarkı için çok teşekkür ediyorum 🤍
bir sey diyim mi ben bi donem bu sarkiyi dinliyip full agliyordum. senden de sarki dinleyip aglamayi seven biri vibei aldigim icin sana bunu verdim hxnxbxjx bir de adele sevecek turden bi vibe da veriyorsun

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Foruma az giriyom diye mi tüm bunlar, vatanımız elden gitmiş haberimiz yok smdlamdlald
shhhhh sus bu unutma olayi hic yasanmamis gibi davraniyoruz simdi git sarkini dinleee sana sevdigim bi sey attim ve melodisi tam senin vibein bence

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
senden de sarki dinleyip aglamayi seven biri vibei aldigim icin sana bunu verdim
Bunu deme işte. Sezen Aksu Geçer şarkısında ve Bengü Ağla Kalbim şarkısında çok ağlamıştım. Sebebi aşk değildi ama kendimi o zamanlar çok kötü hissediyordum ve ağlamaya ihtiyacım vardı. Sağolsun bu şarkılar hıçkıra hıçkıra ağlamamı sağladı. Sonra kendime geleyim diye BTS falan açmıştım o da işe yaramadı. Hâlâ çok ağlıyorum. O kadar ki ağlamaya ihtiyacım varmış demek ki
Adele de çok sevdiğim bir sestir. Her şarkısını bilmesem de bildiklerimi çok severek dinliyorum. Şarkının vermek istediği mesajı gerçekten içinde hissediyorsun. Bu yönüyle de çok beğendiğim bir isim💐

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
eveeeettt yapmamin 936287283 yil surdugu bi etkinlikle merhaba. bu kadar uzun sure ayirip herkesi dahil etmeye calismama ragmen unuttugum kisiler oldugunu dusunuyorum lutfen kisisel algilamayin ve yorumlara yazin 😭😭😭

simdi augustine bunu neye gore yaptin derseniz belli bir cevap veremem xbnxbxnx bazilarinizin verdigi vibea gore yaptim, bazilarina sarki sozlerini yakistirdim, bazilarina sevecegini dusundugum sarkilari verdim bazilarina da tam tersi hic sevmeyeceklerini dusundugum sarkilar verdim xvnzvxmzbxm bazilarina da yaa bu sarkiyi buna versem cok komik olur diye dusundugum icin o sarkiyi verdim xhznbxnxnx neyse belli olan bir iki sarki disinda kime niye o sarkiyi verdigimi soylemiycem o halde byeee gonderinin tadini cikartin

@mineonere🎃

@Prenses Ciklet

@BobaTea

@nevermindponi

@leavemealoneplss

@ask

@Vankedisi🐈☢️

@forchrysalis

@Gülzssx🐢 ve @aslı

@kelebek

@bbequitedontcry

@CumberLay🔥

@Tubisss

@Hissiz Müziğim

@Arven

@andromeda

@Betty

@betul

@Betülliçe✨

@Bloom🔥

@fosforlucevriye

@Haney 🍯

@inx

@Havuçlu Tarçınlı Kek

@JkunTavşanDişleri

@panda

@Kaudupul

@ledzeppelin

@lilith_halşii

@Lili Beth

@Sweet Mimosa

@🍒Kerasus🍒

@Uranyum

Ustteki mi alttaki miii

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Bunu deme işte. Sezen Aksu Geçer şarkısında ve Bengü Ağla Kalbim şarkısında çok ağlamıştım. Sebebi aşk değildi ama kendimi o zamanlar çok kötü hissediyordum ve ağlamaya ihtiyacım vardı. Sağolsun bu şarkılar hıçkıra hıçkıra ağlamamı sağladı. Sonra kendime geleyim diye BTS falan açmıştım o da işe yaramadı. Hâlâ çok ağlıyorum. O kadar ki ağlamaya ihtiyacım varmış demek ki
Adele de çok sevdiğim bir sestir. Her şarkısını bilmesem de bildiklerimi çok severek dinliyorum. Şarkının vermek istediği mesajı gerçekten içinde hissediyorsun. Bu yönüyle de çok beğendiğim bir isim💐
ya deme bak aglarimmmm 😭😭😭 bazen cidden aglamaya ihtiyacimiz oluyor boyle durumlarda aglamak gerekli cidden. adele de sagolsun sesiyle, sozleriyle beni hep aglatir. senden de oyle bi hava aldigim icin bu sarkiyi ithaf etmistim. belki sozleri iyi gelir cunku bana iyi gelmisti.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Ay bu arada bende ekran çok karısık göründüğü icin emin olmak istiyorum. The gold şarkısı dimi attığın. Şarkıyı çok beğendim rahatlaticı bir havası var. Teşekkürler, kendimi zorla hatırlatmış gibi oldum ama olsun ajdksdnoakdks
yok canim ne zorla hatirlatmasi ask olsun kafam cok karismasaydi bunu yaparken zaten seni coktan eklemis olurdum ve evet the gold sarkisi

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,358

(USTTEKI DEGIL ALTTAKI SARKILAR SIZIN)

@mineonere🎃

@Prenses Ciklet

@BobaTea

@nevermindponi

@leavemealoneplss

@ask

@Vankedisi🐈☢️

@forchrysalis

@Gülzssx🐢 ve @aslı

@kelebek

@bbequitedontcry

@CumberLay🔥

@Tubisss

@Hissiz Müziğim

@Arven

@andromeda

@Betty

@betul

@Betülliçe✨

@Bloom🔥

@fosforlucevriye

@Haney 🍯

@inx

@Havuçlu Tarçınlı Kek

@JkunTavşanDişleri

@panda

@Kaudupul

@ledzeppelin

@lilith_halşii

@Lili Beth

@Sweet Mimosa

@🍒Kerasus🍒

@Uranyum

Happy and sad bir balik burcu olarak ancak beni böyle ifade edebilirdi :)

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,196
Don't Blame Me'yi 2022 ilkbahar-sonbahar arası çok sık dinliyordum, love didn't make me crazy o zamanlar ama crazy yapan başka bir şey vardı ve o crazy yapan şeyle de aynı şarkıdaki gibi aşırı toksik bir ilişkimiz vardı, her zamanki gibi 10/10 tespitler 10/10 şarkılar 🔥🔥🔥🔥🔥