Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim Forumdaki Üyelerin Sevmediğiniz Özellikleri

A

Anonymous (983f)

@floreiser blogda görüyprum heo favlarını kayırıyor lisa stan olduğuna eminim
@CumberLay🔥 blogda enhypen için saçma sapan şeylerle savunma yapıyordu haksızdı bide
@Prenses Ciklet komik misin
@Beria herkes gerçek yüzünü gördüğü için mutluyum
@Bloom🔥 anladık en agresif sensin
@Reidia çok gergin bir enerjisi var
bir tanesi daha vardı gitti oda sürekli saçmalıyordu
@tospicyforyourheart ırkçı fikrilerini kendine sakla
@CumberLay🔥 bence şu Niki'nin özür dileme haberindeki sana sataşan user olabilir mi bu jsjsjsjsjsj

A

Anonymous (f883)

Ya su sorun ne zaman çözülecek? Bir kullanıcıdan çoğu kişi rahatsız oluyorsa, o kişi temelli yada 3 aylığına falan banlanmali. Geri döndüklerinde bile huzursuzluk çıkarıyorlarsa tekrar banlanmali. Temelli olursa çoğu kişi rahatlar. Sitede toxic insanlar var diye çoğu kişi forumda daha rahat hissediyor kendini fakat burayada toxic kitle geliyor. Birisi özellikle rahatsızlığını dile getiriyorsa bir çözüm yolu adminler tarafından düşünülmeli ve en adaletli karar verilmeli diye düşünüyorum. Örneğin @Haney 🍯 , @Öptüğü Piyano 'dan rahatsız olduğunu dile getirdi. Aynı zamanda sadece haney değil, forumdaki çoğu kişi rahatsız oldu. Zamanında yine böyle huzuru bozacak şekilde davrandığı için banlanmisti ve anladığım kadarıyla hâlâ aklı başına gelmemiş. Bu nedenle dediğim gibi temelli yada daha uzun süreliğine banlanmali. Eğer hatasını kabul ediyorsa ve haney başta olmak üzere rahatsızlık verdiği kullanıcılardan özür dilemek istiyorsa yapabilir. Eğer böyle yaparsa eminim ki anlayışla karsilayacaklardir. Özrünü kabul edeceklerini düşünüyorum @Öptüğü Piyano .

A

Anonymous (371b)

Gdye karşı hala sevgi beslemen midesizlik athena. Kusura bakma. Ayrıca burda bb hakkında sanki normal bir grupmus gibi konuşanlar, CB bekleyenler var lütfen yapmayın. Ben asla bir fuhu* destekcisine para kazandırmak istemem. İnsanların hyunaya kizmasinin bir sebebi var.

Tepki
-194
Ya su sorun ne zaman çözülecek? Bir kullanıcıdan çoğu kişi rahatsız oluyorsa, o kişi temelli yada 3 aylığına falan banlanmali. Geri döndüklerinde bile huzursuzluk çıkarıyorlarsa tekrar banlanmali. Temelli olursa çoğu kişi rahatlar. Sitede toxic insanlar var diye çoğu kişi forumda daha rahat hissediyor kendini fakat burayada toxic kitle geliyor. Birisi özellikle rahatsızlığını dile getiriyorsa bir çözüm yolu adminler tarafından düşünülmeli ve en adaletli karar verilmeli diye düşünüyorum. Örneğin @Haney 🍯 , @Öptüğü Piyano 'dan rahatsız olduğunu dile getirdi. Aynı zamanda sadece haney değil, forumdaki çoğu kişi rahatsız oldu. Zamanında yine böyle huzuru bozacak şekilde davrandığı için banlanmisti ve anladığım kadarıyla hâlâ aklı başına gelmemiş. Bu nedenle dediğim gibi temelli yada daha uzun süreliğine banlanmali. Eğer hatasını kabul ediyorsa ve haney başta olmak üzere rahatsızlık verdiği kullanıcılardan özür dilemek istiyorsa yapabilir. Eğer böyle yaparsa eminim ki anlayışla karsilayacaklardir. Özrünü kabul edeceklerini düşünüyorum @Öptüğü Piyano .
Neyden özür dilicekmişim pardonnn
çok beklersinnn canım benimde yaptığım hiçbirşeyde yanlış yoktuuuu
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Saygısızlık yaptığımı katiyen düşünmüyorum ha yaptıklarımdan hoşlanmıyosanız bal başta olmak üzere hiçbiriniz attığım şeylere veya yorumlarıma yorum yapmak zorunda değilsiniz burda bir çete olsanızda ben sizden farklı düşünüyorum diye banlanmıcam herhalde

Saygılar, @Öptüğü Piyano 👋🏻👋🏻👋🏻👋🏻

Son düzenleme:

haneull

Rookie Idol
Tepki
607
Kim acaba kesinlikle ben olup değilmişim gibi davranmıyorum 😅
Hahhah yaaaa benim saflık seviyesi şaka mı😂😂
Oh No Reaction GIF

Tepki
-194
kendisine yorum attığını falan iddia ediyosan boşa hayaller kurma yakın arkadaşları yazdı forumda arkadaşlarımızın modu yükselsin diye hep yapıyoruz bunu gayet tatlı bi davranış
yok onla ilgili bir şey demedim sadece kendisinin gerçek stay olduğunu düşünmüyorumm 🍯

Batlatıcam onuuu bamm kdjdjdjckck